Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
Sevmiyorum strava kullanmayı, ama mi fit var. Biz bisikletçiler için amacın araçtan daha önemli olduğunu düșünerek strava veya mi fit farketmez diyip bende görüntü atayım. Bizim 29"'le bugün biraz yardırdım, haftaya nasip olursa yol bisikletiyle deneyeceğim. 🙃

Screenshot_20210627-170841.png

Sıfır uyku, aç-susuz ve önceki geceki yoğun alkol kullanımından sonra dönüşte duvara çarpma ile bitti. Sanırım bir iki senedir böyle elden ayaktan düştüğümü hatırlamıyorum.

(link)

268074 dosyayı görüntüle

tam zemin hazırlanmış kaza için. geçmiş olsun. bende bugün biraz alkolün üzerine sürüş yaptım ama etkisi geçmeye başlamıştı bolda su içerek çıktım. uykusuz bisiklet sürüşü zulüm oluyor

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
"Bisiklet bir acı sporudur"lafı hiç bu kadar gerçek olmamıştı benim için. Geçen hafta bir arkadaştan ödünç alıp ,hiç binemeyip 1er gün ara ile patlayan 2 tekerden sonra,bugün başka bir arkadaştan aldığım tur bisikleti ile arka teker 3 kere patladı. Önce aşağıdaki tur dönüşü patladı,yarım saat yürüyerek bisikletçiye gidildi, yama yapıldı.0.5 km gitmeden tekrar patladı,tekrar geri dönüldü ,sonra iç lastik değiştirildi yine patladı ,bu sefer daha da uzun yüründü tekrar yama yapıldı,sonra kardeşin akbil getirmesi ile binbir sinir ve stresle Marmaray'a binilip eve dönüldü:eek::krktm::acpsnr::acpsnr::(
strava7073998610006792410.jpg
Check out my activity on Strava: (link)

Sevmiyorum strava kullanmayı, ama mi fit var. Biz bisikletçiler için amacın araçtan daha önemli olduğunu düșünerek strava veya mi fit farketmez diyip bende görüntü atayım. Bizim 29"'le bugün biraz yardırdım, haftaya nasip olursa yol bisikletiyle deneyeceğim. 🙃

268048 dosyayı görüntüle
Zepp daha kullanışlı, kullandınız mı?

"Bisiklet bir acı sporudur"lafı hiç bu kadar gerçek olmamıştı benim için. Geçen hafta bir arkadaştan ödünç alıp ,hiç binemeyip 1er gün ara ile patlayan 2 tekerden sonra,bugün başka bir arkadaştan aldığım tur bisikleti ile arka teker 3 kere patladı. Önce aşağıdaki tur dönüşü patladı,yarım saat yürüyerek bisikletçiye gidildi, yama yapıldı.0.5 km gitmeden tekrar patladı,tekrar geri dönüldü ,sonra iç lastik değiştirildi yine patladı ,bu sefer daha da uzun yüründü tekrar yama yapıldı,sonra kardeşin akbil getirmesi ile binbir sinir ve stresle Marmaray'a binilip eve dönüldü:eek::krktm::acpsnr::acpsnr::(
268235 dosyayı görüntüle
Check out my activity on Strava: (link)
Birşeyi yanlış yapıyorsunuz ama acaba neyi... 10.000 km yol yapmışım, o kadar lastik patlatmadım ben :D

Geri