Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
Arkadaşlar ben bu stravayı kullanmayı beceremiyorum yani şu oluyor unutuyorum saat işliyor bugün sahilevlerine gittim ordan yukarı narlıdereye 50 dakika delta bisikletle oyalandım strava otomatik kapanmıyor saat işliyor bir yöntemi varmı saat duracak ben hareket edince baslayacak

Screenshot_20210629-222535_Strava.jpg

Arkadaşlar ben bu stravayı kullanmayı beceremiyorum yani şu oluyor unutuyorum saat işliyor bugün sahilevlerine gittim ordan yukarı narlıdereye 50 dakika delta bisikletle oyalandım strava otomatik kapanmıyor saat işliyor bir yöntemi varmı saat duracak ben hareket edince baslayacak

268252 dosyayı görüntüle
Siz durunca saat durmaz,sürüş zamanı durur. Turunuzu tamamen bitirdikten sonra saat durur

• Beğen
Tepkiler: hasanben

268252 dosyayı görüntüle
Hocam kapanmaz zaten saat işlemeye devam eder ama sürüşü sonlandırdığınızda,toplam zamanı ayrı hareket ettiğiniz saati ayrı olarak zaten gösterir.

Çok cahilim normal bilmiyorum şimdi anladım peki ben ornek 40 km yaptım ve durdum diyelim tamamen sonlandırmayıda 1 saat sonra yaptım o 40 km lik dilimi kaç dakikada katettiğimi nasıl bakacağım göremiyorum sanırım
Ve son bir soru stravanın km si yüzde yüz doğrumu km saat almalımıyım telefonum s10plus

Çok cahilim normal bilmiyorum şimdi anladım peki ben ornek 40 km yaptım ve durdum diyelim tamamen sonlandırmayıda 1 saat sonra yaptım o 40 km lik dilimi kaç dakikada katettiğimi nasıl bakacağım göremiyorum sanırım
Ve son bir soru stravanın km si yüzde yüz doğrumu km saat almalımıyım telefonum s10plus
Estağfurullah arkadaşım ,bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Ben de burda öğrendim, soracağız ki öğrenelim.
Örneğinize gelecek olursak örneğin 50 km/yi 90 dakikada bitirdiniz ancak sonlandırmayı 1 saat(60 dakika) sonra yaptınız ve kaydettiniz. View Analysis'e tıkladığınızda Moving Time(sürüş zamanı )=90 dakika yani 1.30.00,Elapsed Time(toplam zaman)=90+60 yani 150 dakika veya 2.30.00 olarak göreceksiniz

Son düzenleme:
Şimdi anladım çok teşekkür ederim peki km nin doğruluğu yüzde yüz mü stravada GPS e telefona mı bağlı ki ona bağlı tabi uygulama neticede

Şimdi anladım çok teşekkür ederim peki km nin doğruluğu yüzde yüz mü stravada GPS e telefona mı bağlı ki ona bağlı tabi uygulama neticede
Rica ederim,bu konuda net bi bilgim yok,ancak %100 doğru olmayabiliyor zaman zaman. Eksik veya fazla ölçtüğünü söylüyorlar arkadaşlar

Geçen Cumartesi günü(link) yaptım. Dönüş, Marmaray ve Metroyu kaçırdığım için zorunlu olarak uzadı. Plansız olarak 200 km.'y dayandı. Uzun zamandır aklımda olan Kartepe'ye tırmanışı da böylece gerçekleştirmiş oldum.

Strava Kartepe.PNG

Dağ bisikleti...
Screenshot_20210703-112343_Strava.jpg
Adet yerini bulsun diye şöyle bir görselde aldım sayın @Adil ÜNALDI .😁
20210703_095025.jpg
Buda bitiş kahvesi (mekan yani) ama soğuk bir şey içeyim dedim. Bisiklet solumda.😅
20210703_110731.jpg

Geri