Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
Slayt1.JPG

Bu haftasonu Elmadağ radarına bi tur yaptık sadece dağı tırmanmak değil sonrasında Gölbaşna giden güzergahtaki eğimlerde sert ve zorluydu. Eğlence ve güneş yanıklarının olduğu bir pazar faaliyetiydi.

Merhaba, 1 haftadır veriler görünmüyor stravada sebebini bilen var mi ? Ana sayfada bazi kişilerde görünürken bazilarinda görünmüyor Screenshot_20230719_153608_Strava.jpg

Yok aga bu iş şehir içinde olacak iş değil =)Screenshot_2023-07-23-00-28-02-86_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
1000006248.jpg
Gece sürmek güzel.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Bu program ücretli olduğu için hiç çekici gelmiyor.
Akıllı saatiniz varsa aynı şeyleri o da yapabilir.

Bu program ücretli olduğu için hiç çekici gelmiyor.
Akıllı saatiniz varsa aynı şeyleri o da yapabilir.
Kullanım amacınıza göre değişkenlik göstermekle birlikte kısmen katılıyorum. İşi bi tık ileriye götürmek isterim veya spor yaparken kıyaslamalar yapmayı da severim gibi niyetleriniz varsa kesinlikle katılmıyorum.

Ayrıca katılmadığım kısmı kullanma niyetiniz yoksa zaten "bu program" da ücretsiz..

Kullanım amacınıza göre değişkenlik göstermekle birlikte kısmen katılıyorum. İşi bi tık ileriye götürmek isterim veya spor yaparken kıyaslamalar yapmayı da severim gibi niyetleriniz varsa kesinlikle katılmıyorum.

Ayrıca katılmadığım kısmı kullanma niyetiniz yoksa zaten "bu program" da ücretsiz..

Ama program içine girince 2 aylık deneme sürümü sonrası yıllık 800 tl civarı bir ücret talep ediyor?

Ama program içine girince 2 aylık deneme sürümü sonrası yıllık 800 tl civarı bir ücret talep ediyor?
Uygulamanın 2 aylık deneme sürümü yok, ücretli üyeliğin 2 aylık deneme süresi var. Siz ücretsiz olarak aktivite kaydı, paylaşımı, başka profillerin takibi vs. işlemleri yine gerçekleştirebilirsiniz, aktivitelerinizin detaylarını görebilirsiniz. Ücretli üyelik bambaşka bir dünyanın kapısını açıyor.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Son zamanlarda neredeyse günü birlik yaptığım İzmir sahil turu ama sıkılmaya başladım artık.

Farkettiğim kadarıyla, yaptığım yola ve ortalama güce kıyasla yaktığım kalori baya fazla gibi. Boy ve kilom ortalamanın üzerinde diye mi merak ettim.

IMG_20230727_062011.jpg

Son düzenleme:
Geri