Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Son zamanlarda neredeyse günü birlik yaptığım İzmir sahil turu ama sıkılmaya başladım artık.

Farkettiğim kadarıyla, yaptığım yola ve ortalama güce kıyasla yaktığım kalori baya fazla gibi. Boy ve kilom ortalamanın üzerinde diye mi merak ettim.

307514 dosyayı görüntüle
rotada yükseklik de yok açıkçası, ama cidden çok enerji harcamış görünüyorsunuz. benim 120 km sürdüğüm mesafede yaktığım enerji yine sizinkinden daha az görünüyor. boy/ kilo endeksiniz kaç acaba merak ettim.
1690481578120.png

Scudo
  • Hahaha
Tepkiler: necmeddin
rotada yükseklik de yok açıkçası, ama cidden çok enerji harcamış görünüyorsunuz. benim 120 km sürdüğüm mesafede yaktığım enerji yine sizinkinden daha az görünüyor. boy/ kilo endeksiniz kaç acaba merak ettim.

BMI standardına göre 26.3.

O akşam hava sıcaktı.

Sürüş esnasında Strava açık olmuyor.
Fitness tracker (Mi Band 6) ve ilgili uygulama açık oluyor.
Sürüş bitince veriler Strava'ya geçiyor.
Verideki farklılık için en belirleyici etken bu olabilir.

Ek olarak, sürüşteki ortalama nabzım 132'ymiş.

Merhaba Strava'da bir segmente girmiştim geçen ve 29kmh ile geçerek 18. olmuştum. Bugün aynı segmentten 34 ile geçtim ve 9. olmalıyım ama leaderboardda hala eski yaptığım performans görünüyor yeni ve daha iyi olan geçişim leaderboardda görünmüyor.

Merhaba. Stravada genel bir sorun mu var acaba? Bazi arkadaşların isimleri profil resimleri vs görünmüyor, buna istinaden de sürüş detaylarına girip bakamıyoruz mesela? Bu durum telefondan telefona değişken birsey sanırım.

Stravaya zam gelecekmiş...

Merhaba. Stravada genel bir sorun mu var acaba? Bazi arkadaşların isimleri profil resimleri vs görünmüyor, buna istinaden de sürüş detaylarına girip bakamıyoruz mesela? Bu durum telefondan telefona değişken birsey sanırım.
Galiba genel bir sorun var bendede takip ettiğim kişilerin etkinlik haritası gözüküp ama profilleri gözükmüyor

Galiba genel bir sorun var bendede takip ettiğim kişilerin etkinlik haritası gözüküp ama profilleri gözükmüyor
Aynı sorun bende de var. Son iki gündür daha bir beter oldu hatta

• Beğen
Tepkiler: ufuq81
Bende bu sorun android telefonumda var ama apple de yok
isim sürüş başlığı vs detayları sadece apple telefonumda görebiliyorum

Bende bu sorun android telefonumda var ama apple de yok
isim sürüş başlığı vs detayları sadece apple telefonumda görebiliyorum
Telefon ile alakası yok. Stravanın yapmış olduğu güncellemeler sonrası olan birşey, artık ne yapmaya çalışıyorsalar bilemiyorum. Bu arada benim telefon android ve herşey olması gerektiği gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81
Telefon ile alakası yok. Stravanın yapmış olduğu güncellemeler sonrası olan birşey, artık ne yapmaya çalışıyorsalar bilemiyorum. Bu arada benim telefon android ve herşey olması gerektiği gibi görünüyor.
Ne yani ben takip ettiğim adamın resmini profilini göremeyecek miyim. Odamı parayla 🤣😂 bende güncelleme hatası felan olmuştur. Düzeltilir inşallah 🤔🙄

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
Ne yani ben takip ettiğim adamın resmini profilini göremeyecek miyim. Odamı parayla 🤣😂 bende güncelleme hatası felan olmuştur. Düzeltilir inşallah 🤔🙄
Para ile alakası yok, Premium üyeliği olanda aynı sorunu yaşıyor, olmayanda. :)

Check out my activity on Strava: (link)
Rotanın çoğu tırmanış ve hali ile iniş üzerineydi. Dağ bisikletinin hakkını verdim.

IMG_20230730_184313.jpg

Dosyalar

• resim_2023-07-30_184543573.png
    resim_2023-07-30_184543573.png
    14 KB · Okunma: 5
Back