Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
@OİMTR Bu görüntüyü nasıl elde ediyoruz 😁

Bugün de bisiklet beni taşıyacağına ben bisikleti taşıdım. Lafın gelişi değil, bisiklete, motorsiklete, hatta arabaların bile zorlanacağı kısımlara sahip iğrenç bir parkur. Çoğu yerde elde taşımak zorunda kaldım.

Manzara keyifli ama :harika:

20200608_171824.jpg

20200608_161306.jpg

Bugün yaklaşık 70km turistik gezi yaptım. Son 5 kmye girerken kararsızlık ve sıkışıklıkla sağ omzumu yol çalışması tabelasına vurark düştüm. Çok şükür kırık bir şey yok sadece tek diz asfalt yanığı oldu ve biraz açıldı. Gezilere biraz ara vermek durumunda kaldım. :agla:
5B3ECE9E-A49D-4F2E-BD2F-177F2461E7E5.jpeg

Dişim çekilmişti. Kendimi iyi hissedince çok da zorlamayan bir sürüş yapmak istedim ama kafa ağrısından eziyete dönüştü. Ağrının dişle alakası var mıydı bilmiyorum ama tavsiye etmem.

@Gkt34 ile Kent Ormanında daha önce sürmediğimiz kısımlara girdik, daha çok keşif gibi oldu. Keyifli ama bazı yokuşlarda bırakın pedal çevirmeyi bisikletten inip yürüyerek tırmanırken bile zorlanıyor insan, keşke biraz daha düz olsaydı.

Strava'da ücretsiz 2 ay üyelik için mail tek bana mı geldi bilmiyorum ama herkese sunulan bir imkansa 21 Haziran son günmüş. Sonra belki unuturum diye üye oldum. Hemen üyeliği iptal ettim, zaten ekstra özelliklerin pek de işime yarayacağını düşünmüyorum, sadece denemek istedim.
20200617_082756.jpg

Dün yeni jant ve lastiklerimi test ettim. Böyle bir şey olamaz. Adeta dehşetül vahşet. Bisiklet Merzifon eşeğinden arap atına döndü :D

(link)

İnsan şu güzelim aktiviteyi neden flaglar :ssrtcbya:

(link)

• Beğen
Tepkiler: bonder76
Geri