Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Anlaşılan birisi kgb de geziyor. Her seferinde bir reddit üyeliği açıp şunları takip edeceğim diyorum 4 yıl oldu hala yapmadım. Oranın tabiri ile tam bir "ghsot" um.

299421 dosyayı görüntüle

dün youtubedan bu bildirim gelmiş. telegramdan yazdım fakat fatih abi ile alakası yok anladığım kadarıyla. dolandırıcılık resmen. kendisine de stravadan yazdım ama dönüş yapar umarım. hacklenmiş de olabilir.

299422 dosyayı görüntüle

Kendisine direk ulaşabilen biri varsa bilgi verse iyi olur sanırım. Forumda nereye yazacağımı da bilemedim.

Edit. Stravan yazdım dönüş yaptı. İlgili hesabı youtubedan engellemiş.

Birisi sahte isimle telegram açmış oymuş gibi davranıyormuş. Az önce Instagram üzerinden kendisi cevapladı.

Dosyalar

• Screenshot_2023-01-13-11-20-45-286_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-01-13-11-20-45-286_com.instagram.android.jpg
    39 KB · Okunma: 21
Son düzenleme:
Scudo
Kibirli ukala insanların yok olması bir selam verecek veya hayır diyecek hemen bir böbürlenme

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Atasoy
JBL clip 4 almak ya da almamak, işte bütün mesele bu :/

Yazın oğlana JBL Go3 aldık.

Almayı düşünüyorsan (belki almışsındır) bu aletlerin özelliklerini biliyorsundur. Ben en çok sd card takılamamasına takılmıştım, hala bu cihazlar için çok büyük bir eksiklik olduğunu düşünüyorum.

Küçücük bir aletten stereo, surround sound gibi özellikler beklemediğin sürece beklentileri fazlasıyla karşılıyor. JBL de piyasanın lideri olarak bilinen bir marka.

Bana sorarsan, keşki şu an JBL yanımda olsa da müzik dinlesem dediğim bir an yok ama hanım ve çocuklar dışarı çıkarken bazen yanımıza alıyor.

• Beğen
Tepkiler: BirazcıkHuzur
  • Beğen
Tepkiler: by0ne
Hislerimin tercümesi ve alıntıdır. Ben böyle edebi yazamam.

Kendimi uzun uzun anlatmak ve susmak
arasında gidip geliyorum çoğu zaman.
Hiçbir zaman hissettiklerimi tam anlamıyla
anlatamayacağımı, anlatsam da anlaşılmayacağımı bildiğimden susmayı tercih ediyorum.
Yazıp yazıp siliyorum hep cümlelerimi,
toparlayamıyorum. Bir șeyler yolunda değil
ama inatla her șey yolundaymış gibi
davranıyorum.
Bazen düşüncelerim arasında kayboluyorum ve bazen de düşünmekten kaçıyorum.
Böyle nereye kadar devam edecek diye sormuyorum artık kendime, çünkü cevabını bilivorum.
Sadece bir köşeye çekiliyorum sessizce.
Yolunda gitmeyen ne varsa bir an önce son
bulsun istiyorum...

Forumdaki yazılarımızı silemiyormuyuz?

Son düzenleme:
Bu Forum sitesinde nasıl level kasıyoruz arkadaşlar ? link koysam koyamıyorum başlık açsam açamıyorum :D

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.
  • Beğen
Tepkiler: BirazcıkHuzur
Kafadan rüzgar yemek kadar can sıkıcı bir durum yok.

Eyt ne oldu kk? Çıkmadı hala.

• Beğen
Tepkiler: sahrana
Karakaçan sağlam çıktı. Bir sorunu yokmuş. Frenleri biraz dokunmatik ayarlamışlar sanırım ki sürerken nasıl olur bilemiyorum.

20230123_195253.jpg

Ben, yine benim. Önümüzde ki denemelerde görüşmek üzere.😅

20230123_104032.jpg

merhaba bir sorum olacak bu bisikletteki böyle yere ne yapılması gerekiyor yada masrafı ne kadardır

Dosyalar

• resim_2023-01-24_035741399.png
    resim_2023-01-24_035741399.png
    60,1 KB · Okunma: 53
Devleti ve hükümeti göreve çağırıyorum lütfen anne ve baba adayı olacak kişilere IQ testi yapılsın başarılı olurlarsa evet bunlardan iyi bir anne ,baba olur diye sertifika verilsin başarılı olmayanlar içinde devletin kritik noktalarında kısırlaştırma servisleri kurulsun ve anne baba olmaları engellensin hem ülkemi, hemde dünyayı koruyun lütfen.

Abi rica ediyorum, ayakkabıyı elle yalamak nedir ya!
Lütfen yeni gelecek hükümet, şöyle bir kanun çıkarsın; IQ seviyesi 120'nin altındaki hiç kimseyi m.vekili olamasın.

Devleti ve hükümeti göreve çağırıyorum lütfen anne ve baba adayı olacak kişilere IQ testi yapılsın başarılı olurlarsa evet bunlardan iyi bir anne ,baba olur diye sertifika verilsin başarılı olmayanlar içinde devletin kritik noktalarında kısırlaştırma servisleri kurulsun ve anne baba olmaları engellensin hem ülkemi, hemde dünyayı koruyun lütfen.
IQ testi kadar anlamsız bir test yok. öyle saçma bir test ile bir insanın hayatı karartılmaz.

• Beğen
Tepkiler: makaram
Geri