Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Hem bisiklet hem Gıda
50₺ ye aynakol varmış
(link)

(link)

Scudo
savaş kadar berbat bir şey yok. iğrenç bir şey. niye öldürdün niçin öldürdün cevabı yok. kimin için öldün ne oldu hayırdır, boş.
seni o savaşa gönderenlerin umrunda bile değilsin sen. kendi canını seni zerre önemsemeyenlerin amaçları uğruna harcadın. iki asker de save edip baştan başlamayacaktır.
(link)

• Üzgün
Tepkiler: suyunsesi
savaş kadar berbat bir şey yok. iğrenç bir şey. niye öldürdün niçin öldürdün cevabı yok. kimin için öldün ne oldu hayırdır, boş.
seni o savaşa gönderenlerin umrunda bile değilsin sen. kendi canını seni zerre önemsemeyenlerin amaçları uğruna harcadın. iki asker de save edip baştan başlamayacaktır.
(link)
Asker nedir, politikacı neye benzer, basın ne işe yarar hepsi 6dk içinde anlatılmıştır.

299421 dosyayı görüntüle

dün youtubedan bu bildirim gelmiş. telegramdan yazdım fakat fatih abi ile alakası yok anladığım kadarıyla. dolandırıcılık resmen. kendisine de stravadan yazdım ama dönüş yapar umarım. hacklenmiş de olabilir.

299422 dosyayı görüntüle

Kendisine direk ulaşabilen biri varsa bilgi verse iyi olur sanırım. Forumda nereye yazacağımı da bilemedim.

Edit. Stravan yazdım dönüş yaptı. İlgili hesabı youtubedan engellemiş.
Hocam böyle telegramdan iletişim kurmanızı isteyen sahte hesaplar başka kanallarda da önüne çıkmıştı şuan çoğunu hatırlamıyorum. MrBeast'de falan da böyleleri vardı.
Yani genelde dolandırıcılar kendilerini ilk bakışta ele verir. Kimse sizden telegramdan yazmanızı istemez eğer öyle bir hediye dağıtılacak olsa çekiliş falan yapılır

• Beğen
Tepkiler: makaram
Güneşin nereden doğduğunu bilirsin
Başka bir İstanbul olmadığını bilirsin
Ve seni nasıl sevdiğimi bilirsin
Ama gitmek istiyorsan, yine de sen bilirsin

• Muhteşem
Tepkiler: Cemal Ç.
Bana kesin endurance gövde lazım. Pek hoşlanmıyorum kısa gezilerden. Aeroad gövdeye 700X28 olmuyor sanırım.😒
Gerçi pek anlamam ama sitesinde aeroad yazıyo.

• Beğen
Tepkiler: ghostt
Kafadan rüzgar yemek kadar can sıkıcı bir durum yok.
Siz bir de akan trafikte yandan rüzgar yiyin. Hele yanınızdan tır geçince bir "aman Tanrı'm" patlatıyorsunuz.😏

Siz bir de akan trafikte yandan rüzgar yiyin. Hele yanınızdan tır geçince bir "aman Tanrı'm" patlatıyorsunuz.😏
Anlattığınız sorunu her gün yaşıyorum, yaşamadığımı kim söyledi?

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
  • Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
İç bacak boyu , kadro bi türlü uyuşmuyor

120 km den sonra hasta olmak 1 haftadır antrenman yapamıyorum tam iyileştim hava yağmurlu

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
[2A2E716F-B0B8-4A8D-9B21-1807746CA424.jpeg
Seleden olabilir. Daha dar seleye binin.
Yukarıda ki resimde “M” harfi ile gösterilen ölçü bana rahat oluyor. Ama baktığım gravel veya yol bisikletlerinde 68 cm den küçük ölçüye sahip bir bisiklet bulamadım henüz. Son çare sınırda ki bir ölçüye sahip bisikleti alıcam galiba.

[300146 dosyayı görüntüle

Yukarıda ki resimde “M” harfi ile gösterilen ölçü bana rahat oluyor. Ama baktığım gravel veya yol bisikletlerinde 68 cm den küçük ölçüye sahip bir bisiklet bulamadım henüz. Son çare sınırda ki bir ölçüye sahip bisikleti alıcam galiba.
Hocam gidon mu yoksa bacak yükseklik mesafesini mi işaretlediniz? Kompakt kadrolar dediğiniz gibi daha kolay ama her zaman doğru ayarı bulabilmek için elverişli değil elbette, çok geniş bir ayar aralığı var. Selede tam konumlanamadığınız için büyuk boya biniyor olmanız da olası bir ihtimal.

Geri