Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Gökhan Uzuntaşı bisiklet camiasını takip edenler bilir,katılıp kazanmadığı granfondo yok adamın😂 karbon bisikleti hasar almış ve tamir yaptırıp Polonya’daki yarışa katılıp dereceye bile girmiş,büyük cesaret vallahi demekki iyi bir usta ile iş halloluyor,aynı usta tanıdığım birinin bisikletinide tamir etmişti 4 sene oldu halen biniyor eleman.
321208 dosyayı görüntüle
Yarışa giderken kadrosu uçakta arka çatallardan bir kere daha kırıldı diye biliyorum. Yarışırken iki çatlağa da parmak ateli ve bandaj ile tutturup o şekilde yarıştı.

Scudo
Gökhan Uzuntaşı bisiklet camiasını takip edenler bilir,katılıp kazanmadığı granfondo yok adamın😂 karbon bisikleti hasar almış ve tamir yaptırıp Polonya’daki yarışa katılıp dereceye bile girmiş,büyük cesaret vallahi demekki iyi bir usta ile iş halloluyor,aynı usta tanıdığım birinin bisikletinide tamir etmişti 4 sene oldu halen biniyor eleman.
321208 dosyayı görüntüle

Ben de bu ustaya karbon jantımı tamir ettirdim geçen sene. Sonuçtan çok memnun kalmadım ancak jant setini TT bisikletimde kullanmaya devam ediyorum. Herhangi bir sorun çıkarmıyor. Çok yük binmeyen ve sürüş esnasında tekrar çatlaması/kırılması halinde çok tehlikeli bir kaza doğurmayacak hasarlar tamir edilebilir ancak aksini asla önermiyorum.

Bugün ( 4 Eylül) ve 8 eylül de koşu yarışları vardı, fakat 3 gün önce antrenman sırasında dizim zedelendi, o kadar heves edip hazırlanıyordum ki malesef ikisini de kaçırıyorum. Yani biraz hüzün dostlar, artık sonraki maçlara bakacağız

• Üzgün
Tepkiler: Ahmet Ayaz
(link)

Bu ilanın sahibi bizden biri mi :D ne olduğu belirsiz fren balatası diye ilan açmış.. Trollemeye müsait bir ilan.. Ne olduğu belli olan bir balata olsaydı alırdım gibisinden yazsak ne derdi acaba ya da trollün Allah ından bir arkadaşımız :D

Edit: aynı üründen bir adet daha buldum ancak bu da tam tanım vermiyor
(link)

Son düzenleme:
  • Muhteşem
Tepkiler: Robert Knepper
(link)

Bu ilanın sahibi bizden biri mi :D ne olduğu belirsiz fren balatası diye ilan açmış.. Trollemeye müsait bir ilan.. Ne olduğu belli olan bir balata olsaydı alırdım gibisinden yazsak ne derdi acaba ya da trollün Allah ından bir arkadaşımız :D

Edit: aynı üründen bir adet daha buldum ancak bu da tam tanım vermiyor
(link)
İlanın balata olması dışında bir sorun yok :komik: göbekten frenli sistemler için bu balatalar,ebikelerde falan...

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa

Otomobillerde kampana denilen frenlerin içinde oluyor bu tür balatalar. Bisiklette daha önce hiç rastlamadım böyle bir fren sistemine.

Not: İlk trollemeyi yaptım; atış serbest :)

xxxxx.jpg

• Hahaha
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Otomobillerde kampana denilen frenlerin içinde oluyor bu tür balatalar. Bisiklette daha önce hiç rastlamadım böyle bir fren sistemine.

Not: İlk trollemeyi yaptım; atış serbest :)

321223 dosyayı görüntüle
Eski bisikletlerde var. Şu anda e-bike ve scooterlarda kullanılıyor, ilandaki de bunların balatası. Otomobil için olan böyle değil.

Eski bisikletlerde var. Şu anda e-bike ve scooterlarda kullanılıyor, ilandaki de bunların balatası. Otomobil için olan böyle değil.
Zannediyorum kampana balatalarına benzemesinden mütevellit öyle bi yorum yapmış arkadaş, ben de benzettim başta hatta ilan hangi kategoride yer alıyor diye bakma ihtiyacı duydum :)

Arama kısmında bir sıkıntı var. Aradığımız şeye ulaşamıyoruz. Yeni başlık açıyorum sonra meğersem konu varmış birleştiriliyor.

• Hahaha
Tepkiler: Alazarhus
Arama kısmında bir sıkıntı var. Aradığımız şeye ulaşamıyoruz. Yeni başlık açıyorum sonra meğersem konu varmış birleştiriliyor.
Uzun bi süredir devam eden bi sorun bu, maalesef kendi imkanlarımızla google üzerinden falan anahtar kelimeler kullanaraktan arama yapıp forumda aradığımız var mı yok mu anlamaya çalışır hale geldik. Ama yine de açtığınız bi başlığın mevcut diğer bi başlıkla birleştirilmesinden rahatsızlık duymayın bence (duyuyorsanız tabi), bu durum konuyu açan adaya bir garez göstergesi değil, forumun (iyi veya kötü yapıldığı tartışılabilir) yürüyen bir yönetim stratejisi.

Uzun bi süredir devam eden bi sorun bu, maalesef kendi imkanlarımızla google üzerinden falan anahtar kelimeler kullanaraktan arama yapıp forumda aradığımız var mı yok mu anlamaya çalışır hale geldik. Ama yine de açtığınız bi başlığın mevcut diğer bi başlıkla birleştirilmesinden rahatsızlık duymayın bence (duyuyorsanız tabi), bu durum konuyu açan adaya bir garez göstergesi değil, forumun (iyi veya kötü yapıldığı tartışılabilir) yürüyen bir yönetim stratejisi.
Konuyu bulsam hiç sıkıntı değil. 1 tane konu bile açmasamda olur.

Bunu bende gördüm. İnstagramdaki yorumlarda tek fark kamera lensi mi? Diye sitem ediyorlardı. Şuan kimde kamera olursa olsun birisi "aaa gopro mu o?" şeklinde soru soruyor. Tıpkı thermos2un öncü olup piyasa da en çok stanley'in rağbet görmesi (bende thermos kullanıyorum), hızlı kahvelerin hepsinin adının nescafe olması gibi sadece ismen kaldı gibime geliyor. İnsta 360x3 ile çok farklı bir boyut yakaladı. Her ne kadar Aliexpress işi bitme noktası gelmiş olsa da Çinliler bile artık onun taklit modellerini yapıyor. Keza DJI kameraları o şekilde. GoPro kaliteli modellerinin hala yapıyor olabilir ama çevremden gördüğüm bir çok insan farklı marka ve model kullanıyor.

Ayrıca bir forumda da lenslerin sürekli sök tak ile zamanla gevşeme yapıp düşebileceği ile ilgili soru sorulmuş olarak gördüm.

Bunu bende gördüm. İnstagramdaki yorumlarda tek fark kamera lensi mi? Diye sitem ediyorlardı. Şuan kimde kamera olursa olsun birisi "aaa gopro mu o?" şeklinde soru soruyor. Tıpkı thermos2un öncü olup piyasa da en çok stanley'in rağbet görmesi (bende thermos kullanıyorum), hızlı kahvelerin hepsinin adının nescafe olması gibi sadece ismen kaldı gibime geliyor. İnsta 360x3 ile çok farklı bir boyut yakaladı. Her ne kadar Aliexpress işi bitme noktası gelmiş olsa da Çinliler bile artık onun taklit modellerini yapıyor. Keza DJI kameraları o şekilde. GoPro kaliteli modellerinin hala yapıyor olabilir ama çevremden gördüğüm bir çok insan farklı marka ve model kullanıyor.

Ayrıca bir forumda da lenslerin sürekli sök tak ile zamanla gevşeme yapıp düşebileceği ile ilgili soru sorulmuş olarak gördüm.
1725548724825.png
insta360ın yeni kamerası da Leica lens ile gelecekmiş

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Futbolun toplumun iliklerine kadar şırınga edildiği, düşünme yeteneği körelmiş,eğitimden yoksun,ezberci sınav sistemiyle yarış atı gibi koşturulan bir nesil ortaya çıkarılmalıydı ki karşı gelecek,eleştirecek zamanı dahi bulunmasın ve sistemin sadık,itaatkar maaşlı kölesi olsun...

• Beğen
Tepkiler: Atasoy
Başlığa sığınıp, ilgisizce yazıyorum. Otomobil, motosiklet kullanıyorum. Bisiklet üzerinde iken bambaşka bir huzur hissediyorum. Daha bir huzurlu olabilmek için sanki markalı yeni bir bisiklet değilde eski, hırpalanmış olabildiğince hafif bir bisiklet daha da iyi hissettirecekmiş gibi geliyor. Yaş aldıkça basitlik, yalnızlık, kaliteli zaman geçirmek anlam kazanıyor.

• Beğen
Tepkiler: ByHan
Fırsat Reyonu
@Spartiat
Bunu arkadaşım almak istiyor, önerir misiniz? kaç kaya kadar taşır? biraz irice bir arkadaşımız

Şöyle bir sayfa varmış, ben b,r kaç ihbar girdim, bakacağım geri dönüş yapacaklar mı. Sizden ricam gördüğünüz olaylar varsa siz de ihbarda bulunun, özellikle araç plakasıyla yaptım ki sonuç çıksın. Bakalım bir etkisi oluyor mu.

(link)
uzun zamandır kullanıyorum. Sonucunu bilmiyorum ne oluyor ama takip edildiğini söylemişti bir trafik polisi arkadaş

Geri