Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

Ömrümüzün en sağlıklı en dinç en güzel zamanlarını karın tokluğuna heba ediyoruz herkesin dikkatini çekerim

Scudo
ios 18 güzel olmuş beğendim
apple intellgence da tam gelince daha da güzel olacak

• Beğen
Tepkiler: Ozan DURMAZ
Pazar günü koliden çıkardığımda üçü de yanıyordu ama 15 sene dolapta yatmasından şarj yuvasından kaldırınca direk sönüyordu ben de bu şekilde kullanırım demiştim şimdi hiç biri yanmıyor şarj yuvasında bile.

Bir heves aldım birkaç ay kullanıp kaldırmıştım acaba ne kadardır ve orjinal philips olması mı gerekli? Philips güzel bir şey düşünmüş ama sonrasında çok daha geliştirmiş bu mum görünümünü üreticiler camın kenarına erimiş mum havası vermişler.

solar-led-kerzen-xxl-3er-set-222232119.jpg
kSTKOy0e.jpg large.jpg

Apple kırk yıllık Artificial Intelligence'ı (AI) bir çırpıda Apple Intelligence yapıverdi. Ortalama vatandaş olayı "Apple yapay zekayı icad etti" olarak anlayacak. Bir taşla bin kuş :)
appleın bu reinvent olayı klasik biraz, hep yapıyor ama hakkını teslim etmek lazım, yapılıp tutmayan bir şeyi, kullanışlı hale getirip insanlara kabul ettiriyor. notlarda denedim mesela matematik işlemini yazınca direk sonucu hesaplıyor vs.

.....
"Ben öldükten sonra beni tanıyan son kişi de öldüğünde bu dünyada hiç yaşamamış olacağım !"
İstisnalar kaideyi bozmaz. :kötü::(:tskler::krnz::uzgnm::bsmagryr:

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Taşınırken sadece 5-10 sene önce aldığım kitapları attım ama şu ikinci Dünya savaşı öncesi basılmış atlası atmaya elim varmıyor, her taşınmada benimle gidiyor.

Almanya bayrağına bakın Nazi gamalı haçı.

Dosyalar

• IMG_20240917_204238.jpg
    IMG_20240917_204238.jpg
    101,8 KB · Okunma: 15
  • Beğen
Tepkiler: makaram
Türkiye'de yozlaşma öyle bir boyutta ki, evden işe, bisiklet veya arabayla giderken, "arızalı" bir "tipe" denk gelmeden yol alamıyorum. Akıl sağlığımızı korumak için bile çaba sarf ediyor olmak cidden yorucu. İnsan işine odaklanma veya hayattan keyif almaya çalışmak için hobileriyle sıradan bir gün geçirmek gibi isteklerle daha düzgün bir hayat sürebilir. Geldiğim nokta ise birilerinin sanki simülasyonun ayarını en zor ve sinir bozucu modda çalıştırdığı saçma sapan, "düzen".

Bir noktada artık toplumsal olaylara da kayıtsız kalmaya başlamak gerekiyor. Çünkü normal bir toplum olmanın kriterleri varsa, bunu karşılamayı çoktan bırakmışızdır. Halimize yazık demek bile hafif bir tabir olurdu...

2010 da 800 km yol giderdim kimseyle takışmazdim. Şimdi yola çiktıktan 8 dakika sonra bir manyak denk geliyor. Insan kalitesinin ne seviyede olduğunun açik göstergesi

2010 da 800 km yol giderdim kimseyle takışmazdim. Şimdi yola çiktıktan 8 dakika sonra bir manyak denk geliyor. Insan kalitesinin ne seviyede olduğunun açik göstergesi
insanlar sokağa biriyle kavga etmek için çıkıyor diye düşünmeye başladım artık

IMG_20240918_233443.jpg
Hey gidi koca müzisyen..1988 yılı Ankara konserinde B.B. King ile aynı sahnede yer almışlardı. Konsere bilet alacak parası olmayan bir öğrenci olarak insaflı kapı görevlilerinin kıyağıyla Arı Stüdyosuna girip harika bir ziyafet olmuştu ruhuma...
İçimden geldi, dışına vurdu...

Geri