Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

Merhaba arkadaşlar Kaliteli kısa parmak eldiven almak istiyorum.Jelli olması benim için önemli. Eskişehir'de ikamet ediyorum.Burada bakabileceğim dükkanlar var mıdır?

Max bütçe 100 tl

Scudo
Eskişehir'de dükkan bilmiyorum, ama bütçene uygun shimano'nun jelli güzel eldivenleri var. Bisikletinin renkleri ile uyumlu olanlarını bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyinsuna
(link)
şundan kullanıyorum gayet iyi ama, Güneşli günlerde eldivenin izi elde çıktığından eller sedefli gibi görünüyor bronzlaşmadan dolayı

Geçen sene birde Carraro kısa eldiven almıştım jelleri güzel fakat hiç hava almıyor, eldivenleri çıkardığımda o yarım kısım su içinde kalıyordu. Bence Mavic Aksıum kesinlikle tavsiye edilir.

Muratoglubisiklet'e bak fiyatları uygun ve eskişehir'deler.

Nasıl olsa eskiyecek deyip ucuz birşey mi almalıyım yoksa kaliteli iyi midir ?
Önerilerinize açığım dostlar

@Hüseyinsuna kalite önemli, avuç içerisindeki jel kısmı çok işe yarıyor gerçekten. Çünkü gidondan tutarken titreşimler hem eline zarar verir hem konsantrasyonunu dağıtır hem de Allah korusun dengeni kaybetmene kadar gider.

• Beğen
Bisiklette genelde markalı şeyler tercih ederim ancak keyfime göre eldiven bulamayınca aliexpress'ten rockbros aldım 29 tl'ye.Çok memnunum ve 4 aydan fazladır kullanıyorum ne bir renk atması ne bir yırtılma var.Öneriririm kesinlikle.

@Uptown Cyclist Link alabilirmiyim ? Aliexpressden bende daha önce ürün aldın fakat kanserojen madde içerebileceğini duyunca biraz soğudum doğrusu

@Hüseyinsuna Link atamıyorum ne yazık ki artık kullanmıyorum aliexpress ama arattığınız zaman hemen bulursunuz.Ben oradan forma falan asla almam zaten ve giyim olarak tek aldığım bu eldiven.

• Beğen
şu eldivenden kullanıyoruz bütün turcu arkadaşlar kusursuza yakın diyebilirim (link)

@Hamid Asım benim xlc eldiven miladını doldurdu shimano eldiveni 4 5 saatlik sürüşler için tavsiye eder misin?

Çok kaliteli bir eldiven, avuç içinde kritik yerlerde jel dolgusu var malzemesi hafif ve esnek ayrıca kaç sefer yıkadım unuttum, elle yıkıyorsun şampuanla yeni gibi oluyor, bir kaç farklı model/marka kullandım en iyisi bu. En uzun 3-4 saat kullandım hiç bir problem olmadı ağrı, vs. tereddütsüz tavsiye ederim çok memnun kalırsın.

@Hamid Asım Verdiğiniz linkteki ürünle aynı (link).
Güvenilir yurt dışı sitelerden daha uyguna bulabilir miyim ?

@Hüseyinsuna
bayan modeli bu

Yurt dışından kargo ile birlikte pahalı geliyor, şurada (link) var fiyatı da çok uygun arayıp bedenleri stoklarda var mı öğrenmek lazım. Ayrıca internet satışı yapmayan yerel bayilerde de olabiliyor bulunduğunuz ildeki mağazalara bakabilirsiniz.

En çok dayanan eldivenim, Delta'dan aldığım en ucuz eldivendi.

O yüzden eğer sürekli ve ağır şartlar altında sürüyorsanız, hiç gidip en kalitelisini almayın, jelli ve yaz için hava alan (tercihen kısmen fileli) herhangi bir model sizi rahat ettirir.

Kumaş kaliteleri çok da farketmiyor, en kaliteli eldivenlerim dahi saçma sapan yerlerinden söküldüler yeri gelince.

Geri