Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

Scudo
BELL CROSFİRE ALABİLİRSİN BEN MEMNUNUM

@SELO64 önemli olan saglamlıgı rengi önemli degil

ben geotech in kaskını kullanıyorum 45 tl kafa ayarlı ucuz kask arayanlara tavsiye edebilirim.

BİSİKLET KULLANMAYA YENİ BAŞLADIM YAVAŞ YAVAŞ GEREKELİ MALZEMELERİ TOPLUYORUM BİSİKLET İÇİN EN ÖNEMLİ AKSESUAR OLAN KASKII BUGÜN SİPARİŞ ETTİM BÜTÇEM FAZLA OLMADIĞI İÇİN SEDONA MV 39 ALDIM

Bisiklet gözlüğü şart biliyorsunuz arkadaşlar özelliklede gözüne böcek benzeri şeyler kaçınca kaza bile yapabiliyorsunuz örneğin ben :uyku:
Bu gereksinim doğrultusunda gözlük araştırmaya başladım güneş gözlüğü alsam olur mu bisikletçi gözlüğü gibi aramalar yaptım en sonunda bu tarz sarı renk gözlükten almaya karar verdim ;
Decathlondan alıcaktım Ankaraya gidince 25 lira gibi bir fiyatı vardı :harika: Daha sonra internetten aradım ve buldum ki aynı mal ÇİN DE 3 TL :ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya:
Tabii ki Çinden aldım kullanıyorum ve memnunum tek dezavantajı gözlüğü çıkartmak istediğimde arkadan bağlı olanlara kıyasla cebime falan koyuyorum o hoş olmuyor.
Yorum ve tavsiyelerini bekliyorum uygun fiyata arkadan bağlı olan BİSİKLETÇİ GÖZLÜKLERİNDEN bildiğiniz varsa lütfen yönlendirin :eek:ops:

3 tl felan da sahte gözlükler'in yarardan çok zararı yok mu? Hemde çok tehlikeli diye biliyorum. Aman dikkat

@BicycleLover Bende öyle bir duyum aldım ama sürerken bir zararını hissetmiyorum , herhangi bir belirtisi oluyor mu ?

Yararından çok zararının olacağını düşünüyorum, belki Ankara'dan alacağınız gözlüğünde kalitesi bu civardadır ancak göz önemli bence, zarar verebilirsiniz kalitesiz gözlüklerle.

@ÖmerMurat Tavsiyeniz var mı peki örneğin siz ne kullanıyorsunuz ?

@vatan

Sahte gözlükler, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı gözü korumadığı gibi, aksine gözbebeğini genişleterek göze gelen zararlı ışınların miktarını artırıp göz sağlığını daha da bozmaktadır.

Aman dikkat. Göz çok önemli...

• Beğen
Tepkiler: vatan
Maalesef ben de henüz araştırma aşamasındayım, ancak mesleğim gereği optikle az çok ilgiliyim ve şunu biliyorum şu an belirtilerini görmesiniz bile kalitesiz gözlükler göz sağlığınız için hiç uygun değil, gerek güneşten gelen ışınların vereceği zarar, gerekse camın yapısından kaynaklanan hatalardan dolayı göz odağınıza vereceği zarar kalıcı olabilir, naçizane tavsiyem bence uzak durun bu yüzden. @vatan

arkadaslar butceye bagli olarak lutfen kask ve gozlugunuzu ihmal etmeyin bu iki kilit nokta ilerliyen zamanlarda ucuz etin yahnisinin kabak tadi verdiginin en gercek gostergesidir

@BicycleLover @ÖmerMurat Tamam o vakit kaliteli bisiklet gözlüğü araştırması yapayım zaten benim sağ gözüm %70 görüyor , gözlerime zarar vermek istemem. Sağolun araştırmanız sonuca varınca haber edin lütfen :harika::harika:

Benim düşünceme göre gözlüğe ve kaska verilen paraya acınmamalı. Tabi ben de nerden alıcağımı bilmiyorum gözlüğü en bilinen decathlon ama o da güvenilir mi ki çindekinden daha kaliteli olduğuna

• Beğen
Forumumuzun yeni üyesi arkadaşlar, öncelikle şunun altını çizeyim hayatta satın alamayacağınız iki şey: zaman ve sağlık...
Bisiklet alırken hepimiz maddi olarak limitlerimizin üstüne çıkabiliyoruz fakat konu kask olsun eldiven olsun gözlük olsun güvenlik ekipmanlarına geldi mi ucuza kaçma eğilimindeyiz...Oysa ki bisiklet gitti mi geri alırsınız bi şekilde ama hayati önem taşıyan organlarımızı kısacası sağlığımızı geri alma imkanımız olmayabilir...

Yani hangi marka gibi bir soru sorayım o vakit , hangi tur bisikleti lastiği diye sorunca rubena gibi cevap alabiliyorsunuz fakat gözlük konusunda belirli bir marka yok sanırım. Ne ka araştırılası bir konu:rolleyes:

yazık o gözlere dostum kır at o gözlüğü sürüşte tabi ki hisetmeyeceksin ama 1-2 sene sonra o güzel gözler ne hale gelecek hiç takma çok daha iyi olur

üstteki postları yeni okudum gözlerde rahatsızlık var galiba o zaman bütçe dahilinde oakley bakmanı tavsiye ederim bu işin amiral gemisi

• Beğen
Geri