Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

@Candan Biberci
Ya bence ticari düşünceler o ömrü belirliyor :) 5-6 sene bir kask için kısa, eğer temiz kullanıldıysa. Rahat birkaç yıl daha gider diye düşünüyorum.

@Uptown Cyclist
Kaska ve firmaya göre değişebilir tabi. Genel görüş 5-6 sene ömür biçildiği yönünde. Tamamen duygusal yanı da var yani :)

Scudo
@Uptown Cyclist

Yanıt iyiymiş yalnız, başka hangi durumlar için üretmişler acaba kaskı, yastık savaşı için falan mı?

@ÖmerMurat Öyle demek istemedim :D Niye hep yanlış anlaşılıyorum anlamadım ki :D Yani o kask kazaya karışmadıysa, sert darbe almadıysa kullanın dediler :D

@Uptown Cyclist Çoğunlukla yanlış anlaşıldığınızı görüyorum forumda, benim de dikkatimi çekti bazı konu başlıklarında, sıkıntı sizde galiba :) kim okusa aynısını anlar ama şu son mesajınıza kahkaha attım evde resmen :harika:

@ÖmerMurat Biliyorum sıkıntı bende :D Çocukluktan başladım İngilizce ile yetiştirilmeye.Konuşurken araya İngilizce karışabiliyor ya da biraz önceki cümle'de olduğu gibi işte ingilizce yazar gibi düşünüp hata yapıyorum :D Sorunuz da süperdi yalnız yastık savaşı ben de güldüm burada :D :D

@bsklt07 hocam o ürünü de deneme imkanım oldu bedeni yoktu ve bilmiyorum ama içime sinmedi yine de teşekkür ediyorum. @Anonim evet hocam beyaz speeder aldım ve önerdiğiniz kask çok hoşuma gitti. Kalite ve sağlamlık olarakta tavsiye ederseniz seçenekler arasına alacağım? @Candan Biberci size de teşekkür ederim bunu da listeye ekleyeceğim

@Byburak@Anonim
(link) bi de sizden ricam şu kaskA bakabilir misiniz? Diğer beyaz kask ile arasında kalite ve sağlamlık olarak fark var mı?

@Byburak
Cratoni de çok güzel. Zor karar, ikisi de iyi karar. Cratoni kullanmadım hiç ama çok iyi markadır. Limar'a bayılıyorum diyebilirim, Limar kullanıyorum zaten. Fiyat da uygunken Limar alırdım ben herhalde :) Diğeri de üzmez.

Giro Atmos bulmuştum 2012 model. Az kullanılmıştı 200 Liraya aldım. Bayağı üst seviye bir modeli Giro'nun.

@Tolga Çelebi Kaskta ikinci ele karşıyım ben, nedense iç çamaşırıymış gibi geliyor kask, kişiden başkası tarafından kullanılamaz yani :) (Ölçünün uyup uymaması veya kask ömrü gibi kriterleri saymıyorum bile, onlardan önce bu kriter var bende :))

@ÖmerMurat

Hocam naptın ya :) Pedli tayta karşı olsan anlarım da,kask zararsız :)

Ama ikinci ele karşı genel bir durum varsa anlarım tabii :harika:

@Tolga Çelebi

Yok artık bir de taytı mı paylaşalım :)

İkinci ele karşı bir takıntım yok ama bazı şeylerde hijyenle ilgili bir takıntı durumu var :D gereksiz bir takıntı ama böyle maalesef :tskler:

Arkadaşlar benim tereddütüm şu. Şimdi ben mersin de yaşıyorum . Burada decathlon da btwin marka ürünler vardı pek hoşuma gitmedi ama kalıp olarak deneme yaptım . Btwin marka da 56.61 cm arası large beden oluyordu bana. Ayrıca alın hizasından ölçü aldığım zaman 59cm ölçtüm :) benim sorum şöyle olacak ben şimdi mersinde marka ve model konusunda pek seçenek olmadığı için ürünü internetten sipariş vereceğim. Farklı markalar içerisinde beden olarak çok büyük farklılıklar var mıdır?

Selev marka kasklara bakabilirsiniz

@Byburak Farklılıklar vardır veya olabilir, bu değişken bir şey. Fakat aynı zamanda çoğu markanın ölçü/beden tablosu da vardır. O tablolara bakarak kafa çevre ölçünüzün hangi beden aralığına denk geldiğini bulabilirsiniz. Örneğin ben bu yöntemle kaskımı yurtdışından aldım ve sıkıntı yaşamadım.

merhaba arkadaşlar ben kask almayı düşünüyorum ama renk konusunda kararsız kaldım yani kask rengi bisikletle uyumlu mu olmalı yoksa dikkat çekmesi açısından bisiklet farklı bir renk mi olmalı yoksa tamamen zevk meselesi mi

@SELO64
Beyaz olmalı güneşte ışınları yansıtması açısından benim görüşüm

Geri