Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

Scudo
Bike & Outdoor Sora urunlerinin satisina basladigini duyurdu. Yerinde incelenebilir.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Arkadaşlar selamlar, tayt araştırma işine ben de girdim, 3 seçeneğe kadar indirdim. (link) satıcı arkadaş aerofit 900 modeli olduğunu söyledi
(link)
Son olarak da bulunduğum şehirdeki exuma mağazasında hincapie markalı 250 TL'ye tayt vardı.

Decathlon taytlari için güneş ışığında arka taraf çok belli oluyor diye olumsuz yorumlar var, hincapie için bir yorum bulamadım. Sizlerin fikri nedir ya da maximum 300 TL'ye kadar uzun askılı kışlık başka bir tayt tavsiye eder misiniz?

Arkadaşlar selamlar, tayt araştırma işine ben de girdim, 3 seçeneğe kadar indirdim. (link) satıcı arkadaş aerofit 900 modeli olduğunu söyledi
(link)
Son olarak da bulunduğum şehirdeki exuma mağazasında hincapie markalı 250 TL'ye tayt vardı.

Decathlon taytlari için güneş ışığında arka taraf çok belli oluyor diye olumsuz yorumlar var, hincapie için bir yorum bulamadım. Sizlerin fikri nedir ya da maximum 300 TL'ye kadar uzun askılı kışlık başka bir tayt tavsiye eder misiniz?
Hincapie ben de geçtiğimiz hafta Afyon dan aldım. Uzun da beden bulamadığım için diz altı modelini aldım 2 sürüştür kullanıyorum bir problem yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: tahrefa
(link)

yaz boyunca decathlonun 55 liralık taytını kullandım, arka taraf yorumları haklı 🤣 🤣 🤣

• Beğen
Tepkiler: TafLan ve tahrefa
Ben uzun tayt bakıyorum.SoraTekstil fiyatlarıda bütçem dışında.Decathlonun taytlarını kimse önermiyor.Bikeandoutdoor dan bulduklarımda 550-800 tl arası.MAX 250-300 tl lik uzun tayt bulamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: tahrefa
Merhaba,

Sora tekstil den sora teksitl siyah premium ile red velvelt pro arasında kaldım. (link veremiyorum :) )Ayrıca ped olarak armadillo yu düşünüyorum. Aranızda kullananalar varsa yorumlarını paylaşabilirler mi?

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
Daha önceki mesajları vaktimin olmaması nedeniyle okuyamayacağım.

Jordanred taytımın dikişlerinin sökülmesi üzerine tayt arayışına girdim. Sora alacaktım ama premium taytların üretimi durmuş. En ucuz taytları 450 tl Sora'nın ve bu çok pahalı. Öneri var mıdır? Aslı Bisiklet'te Santini askısız taytlar var. Markası sebebiyle sıcak bakıyorum fakat askısız olması düşündürüyor. Askılı kısa tayt önerisi istiyorum maksimum 300 civarı verebilirim. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
@M.İhsan Sora'nin askılı premium taytlari daha üretilmeyecek miymiş hocam?

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
@M.İhsan bende daha 4-5 gün önce sormuştum, kumaş tedariği sağlanırsa üreteceğiz, sağlanamazsa üretilmeyecek demislerdi.
Demekki dediğiniz şekilde kumaş fiyati zamlandigi için tekrardan alım yapmadılar.

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan
@M.İhsan Jordanred taytımın 2sinin de dikişleri söküldü terziye götürdüm adı neyse makinenin 4lü dikiş atan makine vardı üstünden geçti ve sapasağlam oldu kullamaya devam ediyorum

@parkcaka Türkiye standartları ölçülere sahipseniz çok çok belli olmuyor :) yada olsun yav kime ne (kendimden biliyorum )

@seko35.50 Airmesh ped kullanıyorum. Çok da iyi değil açıkçası. Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ve üzerinde 4000 km yol aldım. Orta kısmında hafiften incelme söz konusu. Arka tarafları oldukça kalın fakat orta kısmında o türden bir kalınlık yok. En fazla 6 saatlik sürüş yaptım sıkıntı çıkarmadı. Sürüş sonrasında ağrı yaşamadım yani.

@ersinmart Benim bacak arasındaki dikişleri tamamen eridi. Mahalle terzisine yaptırmaya çalıştım ama daha çok açıldı. Selemden şüpheleniyordum ama sizin de başınıza öyle bir şey gelince Jordanred'in tercih edilmemesi gereken bir firma olduğunu anladım. Kullanılacak tarafı kalmadı artık atıp yenisini alacağım biraz kilo vereyim de.

@seko35.50 selamlar bendeki jel pedli ama anladığım jordanredi ön plana çıkaran tek özelliği sadece kumaşın transparan olmaması sık dokulu ve sağlam, pedinin ise 30tl olduğunu anlyoruz siteden adamlar kumaş satıyor gibi geldi, inanın çinden 9d diye satılan pedli taytım var pedi gerçekten iş görüyor ama kumaşı seyrek dokuma gecelik gibi ben de dikkat çekmemek adına yazları geceleri giyiyorum😁

@ersinmart Kumaşları iç göstermiyor doğru fakat çok ter tuttuğunu da belirtmek isterim. Kumaşı çok kalın olduğu için eve gelince sırtım sırılsıklam oluyor bunu da değerlendirsinler Jordanred'den tayt almayı düşünenler. Ben şahsen tekrar almazdım.

dağ bisikleti kullanıcısıyım hangisini önerirsiniz ?
genelde şortumun altında kullanacağım
(link)

(link)

Geri