Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

Sahte site olduğunu nasıl anlarız
Ek olarak rakamlardan ayırt edebilirsiniz,hiçkimse enayi değil 8 10binlik ürünleri 2bine satmaz,siteyi inceledinizmi bilmiyorum ama muhatap olacağınız ne bir telefon nede işletmeye ait bir açık adres yok.Aynı şekilde maap ürünleri içinde açmışlar bir site!

Scudo
Yeni bir kışlık tayta ihtiyacım var çünkü iki senedir kullandığım tayt artık eskidi.
Hangisini tercih edersiniz? Ben velocissimo 5 daha çok beğendim.
(link)

(link)

Kısa mesafeler için tayt arıyorum, şu ped olanlardan. Son zamanlarda en kısa mesafelerde bile(2km) popo ağrımaya başladı

Kısa mesafeler için tayt arıyorum, şu ped olanlardan. Son zamanlarda en kısa mesafelerde bile(2km) popo ağrımaya başladı
O kadar kısa yolda hemen problem çıkıyorsa sele almayı düşünebilirsiniz, sele istemezseniz en azından sele kılıfı iyi olabilir zannımca

• Beğen
Tepkiler: gravelworld
Selam arkadaşlar, tayt seçimi için beden bilgisini neye göre baz alıyoruz? Decathlonda bir tayt denedim oldu mu olmadı mı hiçbir fikrim yok 😀

• Hahaha
Tepkiler: Myali ve Hellheimr
Selam arkadaşlar, tayt seçimi için beden bilgisini neye göre baz alıyoruz? Decathlonda bir tayt denedim oldu mu olmadı mı hiçbir fikrim yok 😀
taytın bacak kısmı sizi çok sıkmadıysa olmuştur. pedli kısım poponuza tam olması lazım birde. en azından ben öyle anlıyorum kendime uyup uymadığını.

Malum artık yurt dışından alışveriş yasaklandığına göre artık castelli ürünlerini vs alamayacağım. Yurt içinde (link) dışında başka site bilen var mı? Kışlık tayt almam gerekiyor castelli ve satan site bulamıyorum 2xl.

Malum artık yurt dışından alışveriş yasaklandığına göre artık castelli ürünlerini vs alamayacağım. Yurt içinde (link) dışında başka site bilen var mı? Kışlık tayt almam gerekiyor castelli ve satan site bulamıyorum 2xl.
eylül ayında kışlıkları listelerler diye tahmin ediyorum

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
(link)
bunu tavsiye ederim.

Pedaledin en üst düzey padli şortunu yeni edindim. Bütçesi el veren alsin. Padi çok çok iyi. Transcontinentalde neden bukadar tercih edildigini anlamis oldum.

Çok pahalı beeeeee

Nekadar ekmek okadar köfte.

Yeni bir kışlık tayta ihtiyacım var çünkü iki senedir kullandığım tayt artık eskidi.
Hangisini tercih edersiniz? Ben velocissimo 5 daha çok beğendim.
(link)

(link)
Merhaba,
Türkiye Cyclist dergiye abone kampanyasından, uzun kışlık tayt aldım. Bunun dışında 2 farklı decahlon kısa taytım, 3 farklı markanın (birisini aliexpresten almıştım) yazlık askılı taytı var. Türkiye Cyclist'in taytındaki ped kalitesi hiçbirinde yok. Kesinlikle ve gönül rahatlığı ile öneririm.

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
Eski Milli Sporcumuz Tayyip Yıldırım şu anda Kipeo'nun düz renkli taytlarını satıyor. Yaklaşık 1 yıldır ondan hep tayt alıyorum uzun ve kısa turlarda hem pedi hem de kumaşı gayet başarılı, tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Geri