Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tour de France 2021

Vay arkadaş nereden disk fren yazdım uzamış gitmiş mevzu.
Neyse, oradan M.Cavendish Bey'e bir etap yazmanızı rica ediciim. Yatırım tavsiyesi değildir ama çok güçlü hissediyorum, 2 yıl sonra Tour'a gelen Cav hırsı ve formuyla 1 etap yapar gibi.
267860 dosyayı görüntüle
Beklediğimden de iyi gidiyor kerata 😎 maşallah :D

Scudo
Sprinterlere bizim tur yarıyor...
Önceki yıllarda da Greipel, Bennet, Ewan ve elbette "Mucuk Gözlü Man Adalı"....
Türkiye'den Fransa'ya gidip sprint fatihi olmuşlardı.
Ama bu defa kendi küllerinden doğan bir rekortmen için ayağa kalkıyoruz...
Azim, disiplin, hırs ve özveri ile Z Kuşağına nazire yaparak söke söke etabı aldı Cavendish..
Yeşil mayoya bir o yakışıyor bir de Sagan..
Van Moer de kaçış kariyerine çok iyi bir halka ekledi ise de son nefeste etabı kaybetti. İlerleyen etaplarda kaçışlara adını yazdıracaktır..
Her gün çok duygusal yaşam epizodları yaşıyoruz, ne gam..Zaten insanı insan yapan, yücelten bu gelişmeler...
Etap başı topluca durulup protesto edilmesi önemliydi, etkisi ne olur göreceğiz...
Yarın kartlar yeniden dağıtılacak...

Cavendish'in seatpost muhabbeti vardi, neydi bu konu anlayamadim

Cavendish'in seatpost muhabbeti vardi, neydi bu konu anlayamadim
Tam bilgim olmamakla beraber,sabahtan deneme sürüşünde bisikletinin selesi kırılmış,sonra başka sele falan denemiş bir türlü memnun kalamamış,sinirlenmiş mekanikerlerle tartışmış,yarış sonrası otele dönüncede koşmuş mekanikerlere sarılmış ağlaşmışlar gibi bir şeymiş mevzu.

Tam bilgim olmamakla beraber,sabahtan deneme sürüşünde bisikletinin selesi kırılmış,sonra başka sele falan denemiş bir türlü memnun kalamamış,sinirlenmiş mekanikerlerle tartışmış,yarış sonrası otele dönüncede koşmuş mekanikerlere sarılmış ağlaşmışlar gibi bir şeymiş mevzu.
Mübarek yarışı takip etmediğiyle kalmamış, paparazzi gibi magazini de takip ediyor. Hürriyet muhabirleri bile yanından geçemez Krall. :koptum: :harika:

Yanılmıyorsam takımın twitter sayfasında videosu var dün izlemiştim. Yarıştan sonra mekanik otobüsüne gidiyor ve bütün mekanikerlere tek tek sarılıyor.

Van Moer için üzüldüm. Herhalde bu yaşta hayatının en trajik 1 dakikasını yaşadı ama olmadı. Cavendish’in kazanması en azından trajik kısmı biraz duygusal hale getirdi. Takımı onun kazanması için ne gerekiyorsa yapacağını söylemişti, sonuç itibariyle başardılar. Helal olsun.

Kızdırdığı boğa sürüsünden kaçan matador gibiydi. Arkasına baka bak kaçıyordu :D

egan bernal niye yarışmıyor acaba ?

Bernal Giro yu birinci bitirdi, Vuelta ya hazırlanacaktı, Covid 19 a yakalandı.
İneos onu Fransa kadrosuna almamıştı zaten.
Takvim sıkışıklığı ve takım içi dengeler nedeniyle ....

egan bernal niye yarışmıyor acaba ?
Giro"da yarıştı, ard arda büyük tura katılmak biraz ağır geleceğinden Fransa turunda yok ama kendisini ağustos ayında başlayacak olan ispanya turunda izleyeceğiz

Giro"da yarıştı, ard arda büyük tura katılmak biraz ağır geleceğinden Fransa turunda yok ama kendisini ağustos ayında başlayacak olan ispanya turunda izleyeceğiz
şöyle egan vs cavendish görseydik güzel olurdu.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
egan bernal genel klasmancı, mark cavendish sprinter. Aynı turda yarışıyor olsalar bile bu iki sporcuyu birbirleriyle yarışıyorken göremeyiz

5.etap "Bireysel Zamana Karşı"..
Filippo Ganna getirilmedi, favori Stefan Küng. Roglic yaralı aslan, bakalım zaman farkını biraz kapatabilecek mi?
Etap profili kısa ama çetin. Hava ve rüzgarın durumu belirleyici olacak..
7ad98.jpeg
Yayın 13:10 - 18:40 arası...
Bu arkadaşlara özenip Skin Süitleri giyip yola çıkmayın, "Azraile Karşı"etabınız olmasın...:)

Mübarek yarışı takip etmediğiyle kalmamış, paparazzi gibi magazini de takip ediyor. Hürriyet muhabirleri bile yanından geçemez Krall. :koptum: :harika:
Estağfurullah abi;) olay diğer arkadaşında dediği gibi,yarış öncesi sonrası takımların sayfalarına bir göz gezdiriyorum işten vakit buldukça:komik:

@cazci Abi bildiğim kadarıyla G.Thomas da iyi bir zamana karşıcı. Sence şansı nedir?

@cazci Abi bildiğim kadarıyla G.Thomas da iyi bir zamana karşıcı. Sence şansı nedir?
Etabı kazanacağını sanmıyorum ama genel klasman iddiasını sürdürmek istiyorsa bugün iyi bir performans göstermesi şart zira Roglic ve Pogacarında zamana karşısı yabana açılmayacak kadar iyi.

Cahilliğimi mazur görün, bu sporu 1 yıldan biraz daha fazla bir süredir takip ediyorum sadece. Geçen sene Pogacar, Roglic'i zamana karşı etapta dağıtmadı mı? Eurosport'taki beklenti neden Roglic'in Pogacar'la farkı zamana karşıda azaltabileceği yönünde?

@ksecer , G.Thomas sık kaza yapan bir sporcu.
2 gün önce de düşüp omzunu yerinden çıkarttı.
Dün şişlik var diyordu, bugün durumu netleşir ama kendi standartını yakalayıp turu kazandığı yıl ki gibi bir derece beklememek gerek...

Cahilliğimi mazur görün, bu sporu 1 yıldan biraz daha fazla bir süredir takip ediyorum sadece. Geçen sene Pogacar, Roglic'i zamana karşı etapta dağıtmadı mı? Eurosport'taki beklenti neden Roglic'in Pogacar'la farkı zamana karşıda azaltabileceği yönünde?
Roglic zamana karşıda Pogacar'a göre biraz daha iyi, bu nedenle beklenti bu yönde. Tabiiki herşey bugünkü durumlarına ve performanslarına göre değişir. Roglic mumya gibi sarılı heryeri kazadan dolayı. Bu durum performansını etkilerse beklentileri boşa çıkarır.

Geri