Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tour de France 2024

Neden bu kadar çok reklam oluyor :acpsnr::acpsnr:

Scudo
Çok fazla kişi tarafından izlendiği için

• Hahaha
Tepkiler: RmzBurak
Sporcuların ilaç kullanımı artık çok yaygın hale geldi. Ancak asıl önemli olan nokta, hangi ilaçların kullanıldığı ve nasıl kullanıldığıdır. Bu ilaçlar sayesinde sporcuların sağlıklı kalmaları ve zinde görünmeleri mümkün oluyor. Eğer bu ilaçlar gerçekten yan etkisizse, neden biz de kullanmayalım ki? Teknoloji bu kadar ilerlediyse, neden halktan bu tür bilgiler saklanıyor?
Ben zamanında üniversite sınavını geçmek için böyle bir ilaç kullanmayı düşünüyordum, fakat psikiyatrist sadece kırmızı reçeteyle veriyordu.

Doping kullanmadıklarını biz ispatlayamayız fakat 5-10 sene öncesinin recovery ve beslenme teknikleri ile şimdikileri arasında dağlar kadar fark olduğu kesin. Sindirim sistemlerini saatte 100 gr karb alacak şekilde eğitiyorlar, toparlanma süreçleri de çok farklı.

Bu kazanımlar çok fark yaratıyor gibi görünüyor kağıt üstünde abi ve hak da veriyorum size ancak 70 lerden 2000 lere kadar olan büyük turlarda kullanılan bisikletlerin ağırlıkları ve vites gruplarının daha az efektif olması, rublelerin ; şimdinin TT bisikletlerinden bile daha sert dişlilere sahip oranları olması vs durumları eşitliyor.. İrtifalar, km ler çok artıyor .. vücutlar her ne kadar hackleniyor olsa da, çeşitli ölçümlerle, ben imkansızı başardıkları kanısındayım.. L.Amstrong un röportajında, kendisinin, uci kurmaylarının, Fransa hükümeti ilgili kadrolarının her tur başı ve sonunda resimleri ve videoları var. Ve adamın da ifade ettiği gibi, "bu işin tek sorumlusu ben değildim.. Sizin ve benim bilmediğimiz pek çok kurum ve kişiler de işin içinde.." demesi, aslında bu turun da bir show organizasyonu olduğunu ortaya çıkarıyor.. Konuyu baltalamak istemem, ben de keyifle izliyorum Fransa turunu, hikayelerini, hatta doping varsa bile daha çok kullansınlar , daha fazla limit görelim kafasındayım ama bu iş bence hac gibi bir turizm etkinliğine dönüşmüş durumda..

En nefret ettigim de finish duzlugunde giden yayin/elektrik/internet :/

Neyse Highlights'lardan devam. Yarina duzelir insallah, hele hele bu guzel haftasonu boyle gecmez..

• Beğen
Tepkiler: MaRZoCHi ve MakRo
Dramatik bir etap oldu. Müzmin şanssız Jacobsen turu bıraktı, ardından Bilbao, dün takım arkadaşı Wright gibi halsiz/mecalsiz yarıştan çekildi. Göze batan belki de en bilindik şey ise Roglic'in önünde düşen Astana'lı bisikletçiye çarpıp takla atması idi. Bu ve kaybedilen zaman artık iki Slovenya'lıdan Primoz olanının kürsü iddasının çok azaldığını haber veriyordu.
Kaçış grubu fazla iddialı değildi ve son 2 sporcu 42k. kala koca ağızlı iskorbit tarafından yutuldular.
Sprint mücadelesinde Demare ilk atağı yaptı, Van Aert kovaladı, kulvarını değiştirdi ama Eritre'li çukulata renkli gene zaferi elde etti.
Philipsen ancak 6. olup kuzu kuzu otobüsüne gitti.
Yeşil mayo Girmay için sabitlendi, Puantane' de Abrahamsen puanları eşitledi.
Sarı stabil olarak Pogi'nin....

Bernal kamusal alanda idrarını yaptığı, Cavendish ve Demare' da sprintte kulvarını değiştirip sporcuları riske attıkları için ceza aldılar. Öpüşen kimse olmadı...😂

13.gün korku/gerilim filmi adı gibi geliyor kulağa...
Düz diye nitelense de etap başı ve son 50k.yıpratıcı tepeler var.
166 k. ve 2000m. toplam irtifa ile hızlı olacak ve kaçışçılar için büyük bir fırsat sunan profil var.
Son solukta toplu sprint görünse bile sıkı bir "Vurkaçoğulları" etabı alabilir.
Rüzgâr planları bozabilir..

b3e90.jpeg
14.15-19.00 arası yayında..

Dün yarış sonlarına doğru yayında büyük sıkıntılar vardı. Bugün olmaz inşaAllah

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora ve MakRo
Dün yarış sonlarına doğru yayında büyük sıkıntılar vardı. Bugün olmaz inşaAllah
Biraz yağmur yağınca digitürk ve tv+ mı, tivibu mu ne, o platform dağılıyor.
Webden yapılan eurosport yayınında bi sıkıntı yoktu.

Bu arada Roglic dünkü kazadan sonra yarıştan çekilmiş.

Biraz yağmur yağınca digitürk ve tv+ mı, tivibu mu ne, o platform dağılıyor.
Webden yapılan eurosport yayınında bi sıkıntı yoktu.

anladım, teşekkürler

Aslında kötü durumda değil ancak takımdan yapılan açıklamaya göre “önümüzdeki hedeflere daha iyi hazırlanabilmek amacıyla” ve tahminimce biraz turun da pek istenildiği gibi gitmemesi sebebiyle devam etmeme kararı almışlar..

Aslında kötü durumda değil ancak takımdan yapılan açıklamaya göre “önümüzdeki hedeflere daha iyi hazırlanabilmek amacıyla” ve tahminimce biraz turun da pek istenildiği gibi gitmemesi sebebiyle devam etmeme kararı almışlar..
Bence roglic için daha uygun zaman olamazdı.. en az ya da en güçsüz rakiplerin olduğu tur, bu turdu.. seneye girmez.. İspanya'da kürsü alsa da motive etmez beni ...

Bisikletler nasıl çalınabildi acaba ?

7 temmuzdaki Piémont Pyrénéen segmentlerinden 83 kişi Kom alarak geçmiş 😰🤢😵‍💫

Bisikletler nasıl çalınabildi acaba ?

€150.000 değerinde malınız var ve bi kamyonet/kamyon içine bırakıp odanıza mışıl mışıl uyumaya giderseniz, her şey olur. Sadece bisikleti çaldırsalar neyse, alet edevat ne varsa götürmüşler.

Pogacar turu veemeye calisiyo galiba yada kendini cok fazla guclu hissediyo. Hafta sonu 2 tane zor etap var adam sprint etabinda sprinte giriyor genel klasmanci olarak.

Pogacar turu veemeye calisiyo galiba yada kendini cok fazla guclu hissediyo. Hafta sonu 2 tane zor etap var adam sprint etabinda sprinte giriyor genel klasmanci olarak.
bence adam rekabetten hoşlanıyo ya. serseri mayın gibi resmen.

• Beğen
Tepkiler: lrfan
Sprinte girmiyor, oda biliyor onca sprinter arasında şansının olmadığını. Muhtemelen olacak bir kazaya karışamamak için önde kalıyor. Nitekimde kaza oldu arkada kalıp o kazaya karışmış olsa belkide tourdan çekilmek zorunda kalacak.

Geri