Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tour de France 2024

keşke
Ödülü kazananı insanların verdiği oylar ile belirlediler. Abrahamsen 4 bin oy, Carapaz 3 bin oy aldı ama son anda jürinin oyları ile birinci Carapaz seçildi. Artık jüri ne kadar oy verebiliyorsa önüne geçtiler Abrahamsen`in. Juri balık hafızalı sanırım ilk 2 hafta Abrahamsenin yaptıklarını çabuk unuttu.
keşke şu oylamalar olduğunda bir türk sporcu olsaydı burda. 500k oy atılırdı rahat. malum, sanal alemde bizden çok organize millet yok 😅 😅

Scudo
Cavendish 🫡

Şu yol bisikleti sporunu belki de bu kadar sevmemin en büyük sebeplerinden biridir. Çok güzel anılar bıraktı tüm camiaya ve bana da.. 🥲

• Beğen
Tepkiler: mostrider
Van Aert'in genel anlamda bu kadar isteksiz olmasının altında bi neden var mı? Geçen sene ve bi önceki sene çok daha hırslıydı. Hatta geçen sene eşinin hamile olması durumuna rağmen bu seneden daha etkiliydi. Yani TT etaplarında iddialı süreleri olan birisi ama baya laylaylom sürdü. Tırmanışlarda da eskiden dişini tırnağına takardı çıkarabildiği kadar çıkarırdı vs. bu sene öyle bişey de pek yapmadı.

Cavendish 🫡

Şu yol bisikleti sporunu belki de bu kadar sevmemin en büyük sebeplerinden biridir. Çok güzel anılar bıraktı tüm camiaya ve bana da.. 🥲
Neden Cavendish
D_kQfSNWkAUJaUT.jpg

Sizin evin önünden sprinte mi kalktı? Ne etti sana

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.
Neden Cavendish
319403 dosyayı görüntüle

Sizin evin önünden sprinte mi kalktı? Ne etti sana
Abi bi Cavendish, bi Richie Porte bi de Kuss. Bu 3’lüye özel bi muhabbetim var. Ben tırmanış domestiklerini severim gerçi genel olarak ama Cavendish’in sporcu kişiliği beni benden almıştır her daim.

Abi bi Cavendish, bi Richie Porte bi de Kuss. Bu 3’lüye özel bi muhabbetim var. Ben tırmanış domestiklerini severim gerçi genel olarak ama Cavendish’in sporcu kişiliği beni benden almıştır her daim.
Ben de bunları severim.
Spartacus
Tom Boonen
Valverde
Nibali
Philippe Gilbert
Peter Sagan
Adam Hansen

Ben klasik yarışları severim. Ondan dolayı da klasik spesiyalistlerini daha çok takip ederim.

Hepsi de emekli oldu😢

Birileri bu Pogacar'ın çayına çorbasına salbutamol, clenbuterol bişey katsın, Puerto Operasyonu düzenlesin. Ne bileyim Vingegaard ile kasedi çıksın. Bu böyle gidemez. Zevk vermez bu yarışlar.

Adamım bee ezdi geçti herkesi yine. Yeni yamyam 🥰

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
Birileri bu Pogacar'ın çayına çorbasına salbutamol, clenbuterol bişey katsın, Puerto Operasyonu düzenlesin. Ne bileyim Vingegaard ile kasedi çıksın. Bu böyle gidemez. Zevk vermez bu yarışlar.
“Vingegaard, Pogacar ve Remco’dan pelotonun geri kalanına threesome şoku” değil midir bu izlediğimiz zaten abi, kaset işi bu adamların ekmeğine anca yağ sürer 😱

Her yönüyle canlı kanlı tarihe tanıklık ediyoruz. Böyle bir yıl bir daha olmayabilir.

Screenshot_5.png

2025'te vingegaard çok seri intikam istiyorum senden lütfen. tepelerden ve sıcaklık antremanlarını eksik etme yiğidim.

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora
Ge
Oha Giro Tour dublesi mi yaptı

Yılın ilk yarısını Tibet'te inzivada geçiren kedinin Dünya'ya dönüşü. :)
Hem de 6 + 6 etapla duble yaptı. Tarihte bunu başarabilen yok bildiğim kadarıyla. Turun son 3 etabını kazananarak sarı mayoyu alan son bisikletçi 1930'lardaki turdan. Adam tarihin akışını değiştiriyor.

• Beğen
  • Hahaha
Tepkiler: sccetin ve lrfan
Yılın ilk yarısını Tibet'te inzivada geçiren kedinin Dünya'ya dönüşü. :)
İki seneyi aşkın bir sürede maddi anlamda yaşamadığım kalmadı. Maddi olarak çok sarsıldım.Giden paranın çok daha azına intihar eden çok kişi olduğunu medyadan biliyorum. Yeni yeni, yavaş yavaş kendimi toparlamaya başlıyorum.

Bak şu Süleyman'a..
-Yatırım tavsiyesi değildir- diye biten onlarca ileti sonunu anımsadım....

• Üzgün
Tepkiler: Cemal Ç.
Bak şu Süleyman'a..
-Yatırım tavsiyesi değildir- diye biten onlarca ileti sonunu anımsadım....
Keşke yaptığım yatırımlardan kaybetseydim. Yatırımlarımdan hep çok kazandım.
Sıkıntı kaldıraca girmem oldu. 4 - 5 milyon gibi parayı 6 ayda uçurdum

Geri