Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tour de France 2024

Finişte yine bayrağımızı görmek hem gurur verici hemde buruk bir his veriyor 😔

Scudo
Bardet'e o kadar sevindim ki. "İlk defa genel klasman stresi yaşamadan sürdüm ve sarı mayoyu aldım" şeklindeki cümlesi, kariyerinin sonunda bazı şeyleri artık farklı yapması gerektiğini görüp, zincirlerini kırmayı deneyip ilk defa sonuca ulaşması, kısacası "kaybedecek hiçbir şeyim yok cesareti"; bunu İtalya'da yapması ve ilk turuna katılan bir takım arkadaşıyla yapması le Tour'a harika bir başlangıç oldu.

Bu arada, Tour de France organizasyonunun kendi özetleri önceki yıllarda hiç özen gösterilmeden "hazırlanan", vasat videolar olurdu. Fakat bu yılla beraber büyük bir adım atıp video düzenleme işine ciddi kaynak ayırmışlar ve tadından yenmeyecek, belgesel tadında özetler paylaşmaya başlamışlar. Netflix'teki belgesel serisinden etkilenip "kökü bizde, biz neden yapamayalım" demiş olmalılar. Ağızda güzel bir tat bırakıyor; tavsiye ederim:

1. etabın videosunu buradan göstermiyor ve Youtube'dan izlemenizi rica ediyor. Girişteki kurgu ve hikaye anlatımı şahane; buradan açılmıyor diye ıskalamayınız:

Etap 2:

Son düzenleme:
3.etap 229k. ile uzun ve düz. 3 te 2 si geçildiğinde 2 tepelik var ve son 50k.civarı gene düz. Son bölümde iki keskin viraj var.
Toplu sprinte giderken pozisyon kapma hengamesinde şanslı olan etabı alacak.
Mucuk göze nazar değmez de iki günkü rölanti sürüşlerinin meyvesini alsa ne güzel olur..

a4155.jpeg

Yayın 12.00 - 18.45 arası ...

Haydi Cav, gün senin günün. Bitir işi topla valizini kaç eve, emekliliğin tadını çıkar
Abi yok mu şöyle bi 3 etap alması Cavendish’in ya, hemen paketleyip göndermeyelim şövalyemizi :)

• Beğen
  • Hahaha
Tepkiler: lrfan ve Cemal Ç.
Hepimiz Cav olamayız ama gönlümüz Cavendish diye çarpıyor. Yaşlı kurt...
Adam benle yaşıt be.😄

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora
Eurosport bende yok para vermeden izleme şansım var mı link atabilirmisiniz

Hepsiburada premium uyeligi alirsaniz blutv hediye veriyor . Ilk ay uyelik ucreti 1 tl .

yav bu spikerlerin uyumu çok iyi değil mi ya? yarış dümdüz olduğunda yaptıkları muhabbet keyifli hale getiriyor resmen

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora
Teknik doyum açısından İngilizce dinliyorum, bu sporda efsane olmuş adamların tadı başka oluyor 🥰

Rob Hatch, Carlton Kirby, Sean Kelly, McEwen, Rowe, Blythe ayrıca Chennaoui

• Beğen
Tepkiler: Semih Cavdar
Teknik doyum açısından İngilizce dinliyorum, bu sporda efsane olmuş adamların tadı başka oluyor 🥰

Rob Hatch, Carlton Kirby, Sean Kelly, McEwen, Rowe, Blythe, Chennaoui
hocam sizin teknik bilginizin 1/10'una sahip olmam için bi 40 tdf izlemem lazım benim en az 😅 😅

• Beğen
Tepkiler: cemkurkcu
hocam sizin teknik bilginizin 1/10'una sahip olmam için bi 40 tdf izlemem lazım benim en az 😅 😅

Estağfurullah. Benim aradığım detaylar benim işimle ilgili olduğu için farklı detayları duymak faydalı oluyor

Rob Hatch, Carlton Kirby, Sean Kelly, McEwen, Rowe, Blythe ayrıca Chennaoui
Aynen bende yabancı dinliyorum. Malesef bizim spikerlerin anlatımı bana izleme heyecanı vermiyor. Bu adamların hepsinin profesyonel geçmişide olduğundan anlatımları çok farklı oluyor bana göre.

• Beğen
Tepkiler: lrfan
Ne oldu, bitti mi bugün? Eve dönüyorum şu anda.

Biniiii

Power sprinterler içinde açıkçası en az şans verdiği adamdı Bini

Geri