Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

Hiç araştırmadan sorayım dedim: Elite direto xr yada suito larda iniş simülasyonu var mı? Varsa nasıl ayarlanıyor?

Scudo
Hiç araştırmadan sorayım dedim: Elite direto xr yada suito larda iniş simülasyonu var mı? Varsa nasıl ayarlanıyor?
Diretoda yok suito bir alt model olduğundan onda da yoktur. Bildiğim kadarıyla sadece tacx ın en üst modelinde var o özellik. Hatta zwift teki taş yolları simüle etme özelliği de var

Teşekkürler. Elite ona da yarı bir ürünle çözüm sunmuş. Hem tırmanış hem inişleri simüle eden Rizer. Trainerdan daha pahalı orası ayrı konu tabi.
(link)

Elinde USB ant stick olan var mı ? Satmayı düşünen var mı? Garmin 520 ye geçiş yaptık onun da sensörler Bluetooth değilmiş. Kasımdan sonra evde çevirme zamanı gelecek şimdiden hazırlık yapalım.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Elinde USB ant stick olan var mı ? Satmayı düşünen var mı? Garmin 520 ye geçiş yaptık onun da sensörler Bluetooth değilmiş. Kasımdan sonra evde çevirme zamanı gelecek şimdiden hazırlık yapalım.
Çetin bey, selam. Samsung marka tablet, telefon vs ürünlerde ant+ içinde mevcut. Bilginiz olsun. Işinize yarar belki diye paylaştım.

Arkadaslar selam bisikletimi degistirdim cube attain disk fren bisiklet aldim fakat sokma milli bu bisiklet gecen yil aldigim geotech marka siradan bir trainerim var dolayisyla uyumsuz delta bisikleti aradim malesef donusturucu yok diyorlar trainer benim herseyim suruslerimin cogu evde nasil bir coxum bulabiliriz lutfen bana yardimci olun.

Arkadaslar selam bisikletimi degistirdim cube attain disk fren bisiklet aldim fakat sokma milli bu bisiklet gecen yil aldigim geotech marka siradan bir trainerim var dolayisyla uyumsuz delta bisikleti aradim malesef donusturucu yok diyorlar trainer benim herseyim suruslerimin cogu evde nasil bir coxum bulabiliriz lutfen bana yardimci olun.
Uyumsuz ise ve aparat ile uyumlu hale getirmek mümkün değilse geriye sadece bir seçenek var, oda elindekini satıp bisikletine uygun olanı almak.

Uyumsuz ise ve aparat ile uyumlu hale getirmek mümkün değilse geriye sadece bir seçenek var, oda elindekini satıp bisikletine uygun olanı almak.
Butun parayi bisiklete bagladigim icin acaba ayni sorunla karsilasip baska bir yolla cozebilen oldu mu diye merak etmistim belki baska marka bir donusturucu uyumludur gibisinden

Eveeet ben de bu konuya düşmüş bulunuyorum :D
Arkadaşlar nispeten sessiz çalışan bir trainer tavsiyesi alabilir miyim? İlk trainerim olacak açıkçası 2000 mertebesini de çok geçmek istemiyorum. Sarı sitede 2. El ilanlar var temizse ya da sizlerden de satan varsa öyle birşey de düşünebilirim. Açıkçası uygulama bağlantılı birşey olsa muazzam olur ama sanırım bu fiyatlara imkanı yok. :/

Eveeet ben de bu konuya düşmüş bulunuyorum :D
Arkadaşlar nispeten sessiz çalışan bir trainer tavsiyesi alabilir miyim? İlk trainerim olacak açıkçası 2000 mertebesini de çok geçmek istemiyorum. Sarı sitede 2. El ilanlar var temizse ya da sizlerden de satan varsa öyle birşey de düşünebilirim. Açıkçası uygulama bağlantılı birşey olsa muazzam olur ama sanırım bu fiyatlara imkanı yok. :/
Elite Aleno 1400w Ant+ bluetooth (Arka jantla 2300tll) İlan No: 943238428
(link)

Elite Aleno 1400w Ant+ bluetooth (Arka jantla 2300tll) İlan No: 943238428
(link)
Hocam bu ilana ben de baktım. Böyle bir ürünü 2. El almanın bir handikapi olur mu acaba? Alet sanırım zwift gibi uygulamalara vs de bağlanabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Herkese merhaba, trainer almak istiyorum fakat üzerinde kadans, hız vs sensörleri mevcut olan trainer tavsiyesine ihtiyacım var. Çok pahalı olmamakla birlikte... Zwift ile kullanmak istiyorum.

Hocam bu ilana ben de baktım. Böyle bir ürünü 2. El almanın bir handikapi olur mu acaba? Alet sanırım zwift gibi uygulamalara vs de bağlanabiliyor.
Evet kullanabiliyor. Kuzenim de mevcut. Güzel bir trainer. Similasyon özelliği yok. Kendince bir power değeride veriyor zwifte.
Herkese merhaba, trainer almak istiyorum fakat üzerinde kadans, hız vs sensörleri mevcut olan trainer tavsiyesine ihtiyacım var. Çok pahalı olmamakla birlikte... Zwift ile kullanmak istiyorum.
Elite alone bütçenize uygun mudur bilmem ama Elite markası hem sağlam hem de kaliteli malzemeler üretiyor.

• Beğen
Tepkiler: ozkanburak
Evet kullanabiliyor. Kuzenim de mevcut. Güzel bir trainer. Similasyon özelliği yok. Kendince bir power değeride veriyor zwifte.

Elite alone bütçenize uygun mudur bilmem ama Elite markası hem sağlam hem de kaliteli malzemeler üretiyor.
Size özel mesaj atmak istiyorum izninizle, postanız dolu. Bana yazabilir misiniz?

Elite aleno kullandım 2 sene. kullanımı çok iyi hız kadans watt hepsi var. Ama watt ölçümleri çok doğru değil. Alenoyu satmadan direto aldım, 200 w bastığım güçte direto da 220-230 gösteriyordu. başka bir arkadaşın tacx marka sıfır trainerında denedim diretoyla aynı sonucu verdi. Garantinin bitmesine 1 ay kala decathlona bıraktım incelediler ve bu modeller böyle diye dönüş yaptılar. Yüzde 10 luk sapma olabiliyormuş, bu modeller için normalmiş. Sapması yüzde 10 dan fazlaydı biraz ama üstüne gitmedim artık. Sattım , alan arkadaşa da decathlonun cevabını aynen söyledim.
Antreman olsun kendi kendimle yarışırım diyen için f/p olarak çok iyi ama watt kovalayan, sanalda yarışlara katılacağım bana en doğrusu lazım diyen birisi biraz daha üst modellere baksın. Tekerlekli olarak kullanılan trainerlar kullanıldıkça doğruluk oranı azalacaktır diye düşünüyorum.

Hocam satıcı arkadaşla iletişime geçtim de yaklaşık 10k km surmus olabileceğini söyledi. Bu ürünler basit bir şekilde bozulan aletler değilse alabilirim aslında.
@trainspotting35

Son düzenleme:
Hocam merhaba, trainer tavsiyeleri konusunda yardımcı olmuştunuz. Elite aleno satan bir arkadaşla iletişime geçtim de yaklaşık 10k km surmus olabileceğini söyledi. Bu kilometreler üründe problem yaratır mı ne dersiniz, alınır mı?

@trainspotting35

Hocam merhaba, trainer tavsiyeleri konusunda yardımcı olmuştunuz. Elite aleno satan bir arkadaşla iletişime geçtim de yaklaşık 10k km surmus olabileceğini söyledi. Bu kilometreler üründe problem yaratır mı ne dersiniz, alınır mı?

@trainspotting35
Bu iş biraz şans işi ama 10000 sürülmüş bir trainer ı ben olsam almazdım. Problem çıkarmayabilir, çıkartabilirde.😀

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Bu iş biraz şans işi ama 10000 sürülmüş bir trainer ı ben olsam almazdım. Problem çıkarmayabilir, çıkartabilirde.😀

Selam, bende de aynı trainer var, satmayı planlıyorum. kaç km sürdüğüme nasıl bakabiliyoruz? zwift kayıtları mı yoksa elite portalından bulunabiliyor mu?

Geri