Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

uzun zamandır rouvy kullanıyorum, hatta o zamanlar AR yoktu bile :) sonradan çıktı. planlı antreman rouvy de olmadığı için 2 aydır zwift takılıyorum ama aynı tadı vermiyor.
video lu sürüş yapacaksanız AR, antreman yapacaksanız workouts kullanacaksınız. videoları indirip antreman sırasında açabilirsiniz görüntü olsun diye
bu ara fulgaz deneme kullanıyorum 14 gün ücretsiz, videolar rouvy den daha güzel ama yazılım o kadar iyi değil
Fulgaz üyelik ücreti ne kadar acaba.

Scudo
Fulgaz üyelik ücreti ne kadar acaba.
aylık 13 dolar veya 108,99 dolar yıllık tek ödeme. 9 dolara geliyor. rouvy, app store da 28 tl zwift 50 tl.
bir de fulgaz ın kendi içinde sürüş analizi olayı yok. sadece ortalama watt kalori fln. ne peak power, ne tss, ne zone lar. Strava ve trainingpeaks e kendisi yolluyor, garmin gibi diğer platformlara elle yükleyip oradan bakabiliyorsunuz.
bu arada rouvy AR de geçmiş antreman veya sürüşleri göremiyorsunuz app üstünden. AR sürüşleri de dahil rouvy deki bütün sürüşleri workouts app üstünden görebilyorsunuz
Eyvallah 👍rouvy ar kariyer işi çok hoşuma gitti. Sanırım zwiftten buraya geçeceğim
kariyer eylül veya ekim ayında sıfırlanır belirteyim

Son düzenleme:
aylık 13 dolar veya 108,99 dolar yıllık tek ödeme. 9 dolara geliyor. rouvy, app store da 28 tl zwift 50 tl.
bir de fulgaz ın kendi içinde sürüş analizi olayı yok. sadece ortalama watt kalori fln. ne peak power, ne tss, ne zone lar. email e dosya geliyor onu strava, training peaks gibi platformlara elle yükleyip oradan bakabiliyorsunuz.
bu arada rouvy AR de geçmiş antreman veya sürüşleri göremiyorsunuz app üstünden. AR sürüşleri de dahil rouvy deki bütün sürüşleri workouts app üstünden görebilyorsunuz

kariyer eylül veya ekim ayında sıfırlanır belirteyim
Ar de sürüp analiz için workout appe bakmak gerekiyor doğru anladım değil mi?
Rouvy ar 80 tl sanırım.

Hepsinin en orta noktası hangisi acaba🙂

Ar de sürüp analiz için workout appe bakmak gerekiyor doğru anladım değil mi?
Rouvy ar 80 tl sanırım.

Hepsinin en orta noktası hangisi acaba🙂
evet workoutsda bakabilirsiniz ama rouvy nin temeli web sitesi. yarışları, challenge detaylarını, herşeyi en basit haliyle webden yapabilirsiniz.
AR 80 tl, workouts üstünden hala 28 tl aylık şimdi baktım da.
rouvy kullanacaksanız tırmanmaya hazır olun :)

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
evet workoutsda bakabilirsiniz ama rouvy nin temeli web sitesi. yarışları, challenge detaylarını, herşeyi en basit haliyle webden yapabilirsiniz.
AR 80 tl, workouts üstünden hala 28 tl aylık şimdi baktım da.
rouvy kullanacaksanız tırmanmaya hazır olun :)
Düzü de vardır arada yahu. Ama tırmanmayı geliştirmek istiyordum o yandan da iyi tabii.

Arkadaslar selam
Elimde Elite turbo muin 2 var
Bisikletimi degistirdim
Artik disk fren kullaniyorum
Bu trainer disk frene uyumlu mu ?

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Arkadaslar selam
Elimde Elite turbo muin 2 var
Bisikletimi degistirdim
Artik disk fren kullaniyorum
Bu trainer disk frene uyumlu mu ?
Disk fren olmasından ziyade sokma mil mi ? Sokma mil için uyumlu aparatı varsa uyar

(link)
Buna benzer bir adaptör almanız gerekli.
Yardimin icin tsk dostum
Umarim boyle basit bir parca ile cozerim
Konustugum bir arkadas bazi tarinerlerin disk frene uyumlu olmadigini soylemisti.

Yardimin icin tsk dostum
Umarim boyle basit bir parca ile cozerim
Konustugum bir arkadas bazi tarinerlerin disk frene uyumlu olmadigini soylemisti.
Bahsettiğin bu resimdeki ise disk fren ile uyumlu değil. Bir önceki trainerımdı hem disk uyumsuzluğu hemde eğimlerde direnç göstermediği için sanmıştım

elite-turbo-muin-2016.jpg

• Üzgün
Tepkiler: trainspotting35
Üstadlar selamlar,

İlerleyen günlerde bir smart trainer almayı düşünüyorum, yurtdışından, almanyaya gidip gelen bir arkadaşım var ondan rica edeceğim, şimdi birkaç sorum olacak müsaadenizle;

1- Yurtdışından trainer almak mantıklı mı? GAranti anlamında soruyorum? Cihaza herhangi birşey olursa yurtiçinde ki bayilerden destek alabiliyor muyuz?
2- Ortalama 500-750 euro gibi bir bütçeniz olsa, hangi marka, hangi model trainer düşünürdünüz?
3- Son sorum hangi sitelerden alışveriş yapabilirim, almanya da herhangi bir şehire gönderim yapan?

Şimdiden cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Santaruins
Üstadlar selamlar,

İlerleyen günlerde bir smart trainer almayı düşünüyorum, yurtdışından, almanyaya gidip gelen bir arkadaşım var ondan rica edeceğim, şimdi birkaç sorum olacak müsaadenizle;

1- Yurtdışından trainer almak mantıklı mı? GAranti anlamında soruyorum? Cihaza herhangi birşey olursa yurtiçinde ki bayilerden destek alabiliyor muyuz?
2- Ortalama 500-750 euro gibi bir bütçeniz olsa, hangi marka, hangi model trainer düşünürdünüz?
3- Son sorum hangi sitelerden alışveriş yapabilirim, almanya da herhangi bir şehire gönderim yapan?

Garanti durumunu pek bende bilmeden aldım, elite suito modelini almıştım onu kullanıyorum çokta memnunum bike24 üzerinden almıştım, en uygun fiyat oradaydı. Şu anda da yine en uygun fiyatlı orada gözükmekte.

Üstadlar selamlar,

Ben bike-components.de 'den Elite Suito almıştım, cihaz bozulduğunda garanti sürecinde Elite Türkiye distribütörü Kron bisiklet yardımcı olmadı. Cihazı Almanya'ya gönderdim, cihaz ellerine ulaştığında ödediğim kargo ücretini iade ettiler, yeni cihazı da ücretsiz kargoladılar.

Bursa Aydın Bisikletten Elite Suito aldım. Ufak bir problem yaşadım ve yenisi ile değiştirdiler. Gayet iyi bir trainer. Tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve eakbas
Arkadaşlar elimde elite turbo muin 2 var.
ilgilenen olur ise özelden ulaşabilir.

Suito ile problem yaşayanları okudukça içerdeki (suito t) aletten korkuyorum valla.. Neyse kutusunu atmadım ve umarım bike24 de yardımcı olur vakti gelirse eğer..

Elite global müşteri hizmetleri çok iyi diyorlar guruplarda. Aldığı yerle sıkıntı yaşayan olursa mutlaka globale ulaşsın bence

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Geri