Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

Selam, bende de aynı trainer var, satmayı planlıyorum. kaç km sürdüğüme nasıl bakabiliyoruz? zwift kayıtları mı yoksa elite portalından bulunabiliyor mu?
Büyük ihtimalle zwift kayıtlarından söylüyordur. Ben de net bilmiyorum ben de basit bir trainer var.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Scudo
Selam, bende de aynı trainer var, satmayı planlıyorum. kaç km sürdüğüme nasıl bakabiliyoruz? zwift kayıtları mı yoksa elite portalından bulunabiliyor mu?

Strava'da trainer adına bisiklet oluşturmuştum, zwift sürüşlerinde onu etiketliyorum kolay oluyor takibi. Şu an 7000 km.olmuş misal toplam sürüşüm. Şayet bu yöntemi uygulamıyorsanız (link) buradaki antrenman kayıtlarınızı virtual ride olarak filtreleyip (sağda sport bölümünde) manuel hesaplayabilirsiniz.

Selamlar,
Elite Direto XR trainer ile ((link) )Wahoo KICKR Core Smart Turbo Trainer hemen hemen aynı fiyat. (Wiggle)
Elite gücü daha yüksek, üstünde power metre ve ruble var ama forumlarda çok şikayet gelmiş. Bunlar arasında hangisi tercih edilmeli.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
İnride 500 ün fiyatı 2000 tl ye düşmüş tavsiye edermisiniz, amazonda elite novo da 1650 tl ikisi arasında hangisini almak mantıklı forum dostları.
Bu soruya cevap gelmemiş ben de aynı soruyu sormak istiyorum. Elite novo force amazon almanya’dan 1350 TL’ye geliyor şu an.

Selamlar,
Elite Direto XR trainer ile ((link) )Wahoo KICKR Core Smart Turbo Trainer hemen hemen aynı fiyat. (Wiggle)
Elite gücü daha yüksek, üstünde power metre ve ruble var ama forumlarda çok şikayet gelmiş. Bunlar arasında hangisi tercih edilmeli.
Özelliklerine bakınca elite daha iyi duruyor, watt rakamlarına takılma nasılsa o kadar watt basamayacaksın. Şikayetler konusunda ise birşey diyemem zira biraz göreceli. A kişisine kötü gelen birşey, B kişisi için mükemmel olabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Santaruins
(sildim)

Son düzenleme:
Dostlar merhaba trainer almak istiyorum lakin şöyle bir durum söz konusu bike 24 ten mi almalıyım!
Bike 24 ten mesela 500euroluk bir şey aldığımda kargo dahil Türkiye ye geldiğinde toplam ne kadar öderim ve buradaki vergiyi öderken PTT ye yada kargo şirketine nakit mi vermem gerekiyor. Birde tahmini sürede elimize ulasiyormu..?
Ve birde direto xr ile suito arasında cokmu fark var? değer mi yani xr almaya.
Bu arada xrt yi 7100₺ ye alacağım trden alırsam suito ise burda yine pahalı ama Almanya'da 450 Euro işin içinden çıkamadım. :)
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. 🍻

Kargoyu hatırlayamadım bike24 teki ama yüzde 18 vergi ödersiniz. Gümrükten geçtiği günkü kura göre hesaplanır geldiği gün elden nakit ödeme yaparsınız. Suito almıştım ben de ve memnunum. Kullanımınıza göre değişir tabii

• Beğen
Tepkiler: Onurcaglar
Günaydınlar, daha önce soruldu mu bilmiyorum ama Thinkrider A1 modeli kullanan var mı aramızda?

Düzenleme: Daha önce cevaplanmış.

Son düzenleme:
Dostlar merhaba trainer almak istiyorum lakin şöyle bir durum söz konusu bike 24 ten mi almalıyım!
Bike 24 ten mesela 500euroluk bir şey aldığımda kargo dahil Türkiye ye geldiğinde toplam ne kadar öderim ve buradaki vergiyi öderken PTT ye yada kargo şirketine nakit mi vermem gerekiyor. Birde tahmini sürede elimize ulasiyormu..?
Ve birde direto xr ile suito arasında cokmu fark var? değer mi yani xr almaya.
Bu arada xrt yi 7100₺ ye alacağım trden alırsam suito ise burda yine pahalı ama Almanya'da 450 Euro işin içinden çıkamadım. :)
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. 🍻

Bike discount üzerinden direto xr modelini aldim. 530 euro civarındaydı. Gelmesi 2 hafta kadar sürdü. Paket büyük olduğu için sizin gidip almanız gerekiyor. Gümrükte anlamadıkları için açıklama yaparak antrenman için aldığımı ve kanıtlamak için de instagram hesabimi gösterdim. Fatura bedeli üzerinden de yüzde 18 gümrük vergisi ile yaklaşık 1000 TL ödedim. Almışken ben xr modelini tercih ederdim.

Wiggle'dan tacx flow smart trainer sipariş verdim. Gelince deneyimleyip yazacağım.

Bike discount üzerinden direto xr modelini aldim. 530 euro civarındaydı. Gelmesi 2 hafta kadar sürdü. Paket büyük olduğu için sizin gidip almanız gerekiyor. Gümrükte anlamadıkları için açıklama yaparak antrenman için aldığımı ve kanıtlamak için de instagram hesabimi gösterdim. Fatura bedeli üzerinden de yüzde 18 gümrük vergisi ile yaklaşık 1000 TL ödedim. Almışken ben xr modelini tercih ederdim.
İlginç olmuş benimki kapıya kadar geldi..

Ayrıca trainer ile yeni ruble kullanacağınız için zincirinizi kontrol etmenizi öneririm. Biraz eskimişse değiştirmekte yarar var. Benim durumumda ruble, zincir ve aynakol yaprakları değişti 😩

Gümrük mevzuatı, belli kurallar var ama davranışlarda bir standart yok sanırım. Kiminin siparişi eve gelirken kimi paketini almaya çağrılıyor. Kimi vergiyi online öderken kiminden kapıdan tahsilat yapılıyor. Yıllar önce tablet almıştım Çin'den, Manisa gümrüğünde teslim etmişlerdi. Teslimattan önce ödeme ekranını açtırıp rakamı birebir teyit etmişlerdi. Bir kere başıma geldi bu durum, diğer tüm yurtdışı siparişlerim kapıda teslimat, online vergi ödeme şeklinde gelişti.

Çok teşekkür ederim bilgiler için xr-t var şuanda benim alacağım yerde neredeyse aynı fiyat olduğu için Türkiye'den almayı düşünüyorum daha doğrusu yarın alırım :)

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
T

Son düzenleme:
Herkese merhabalar benim bir konuda görüş almak istiyorum biraz da aciliyeti var tecrübe ve görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Ankara'da yaşıyorum ve kış erken geldi 12. Sınıf öğrencisiyim sabah erken kalksamda yaptığım antrenmanın bir değeri olmuyor bana haftaiçi de antrenman yapmak için uyguna trainer almak istiyorum.Öncelikle 2 model arasında kaldım Btwin 500 ve Elite Novo ikinci sorumda bu iki modeli 2. El mi almamı önerirsiniz 0 mı?Btwin kullanıcıları çoğunluktadır muhtemelen peki Elite Novo Force kullanan var mı ve trainer ile ilgili düşünceleri neler?Okuyan ve cevaplayan herkese çok teşekkür ederim şimdiden:)

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Selamlar,

Yarın Decathlon'da Inride 100 modelinde indirim olabilir :) İhtiyacı olan varsa değerlendirebilir.

• Beğen
Tepkiler: Kaya42 ve M.İhsan
Geri