Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

Scudo
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: trainspotting35
merhaba size sensör gelecekti siteye ara sıra girip bakıyorum ama hiç göremedim, hala gümrükte bekleme durumunda mı ?
yoksa çekildi satıldı bitti bile mi
teşekkürler

Speed/Cadence sitede mevcut su an
(link)
merhaba size sensör gelecekti siteye ara sıra girip bakıyorum ama hiç göremedim, hala gümrükte bekleme durumunda mı ?
yoksa çekildi satıldı bitti bile mi
teşekkürler

Wahoo Cadence Sensor'de sitede - Wahoo urunleri ayni anda Bluetooth ve Ant+ destegi sunuyor
(link)

Son düzenleme:
Merhabalar, bir smart trainer almayı düşünüyorum ve birkaç gündür forumda geziniyorum, şimdiye dek tek anlayabildiğim Roller istemediğim :)

Hediye olarak alacağım, fiyat olarak en fazla 10.000 TL'ye kadar çıkabilirim ancak ek çok fazla bir şey de gerekmese iyi olur... Kompakt, aşağı yukarı bisikletsever herkesin hoşuna gidebilecek bir tavsiyeniz olur mu? Hediye edilecek kişi 40 yaşında, sporcu. Online uygulamalar/yarışlar için de Smart olsun diye düşündüm.

Özetle ben konuya uzağım ama alınabilecek güzel bir ürün olsa almak isterim. Tabii bununla birlikte hiçbir yerde de bulamadım, yurtdışından getirebiliyor muyuz diye de aklımı kurcalıyor, burada nereden ulaşabilirim alınacak yerlere? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar, bir smart trainer almayı düşünüyorum ve birkaç gündür forumda geziniyorum, şimdiye dek tek anlayabildiğim Roller istemediğim :)

Hediye olarak alacağım, fiyat olarak en fazla 10.000 TL'ye kadar çıkabilirim ancak ek çok fazla bir şey de gerekmese iyi olur... Kompakt, aşağı yukarı bisikletsever herkesin hoşuna gidebilecek bir tavsiyeniz olur mu? Hediye edilecek kişi 40 yaşında, sporcu. Online uygulamalar/yarışlar için de Smart olsun diye düşündüm.

Özetle ben konuya uzağım ama alınabilecek güzel bir ürün olsa almak isterim. Tabii bununla birlikte hiçbir yerde de bulamadım, yurtdışından getirebiliyor muyuz diye de aklımı kurcalıyor, burada nereden ulaşabilirim alınacak yerlere? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

sanırım bu konulara biraz uzaksınız... bu yüzden, çok yapılan bir hatayı eklemek istedim.
trainer aldığınızda bisiklet dahil olmuyor. alacağınız kişinin umarım bisikleti de vardır... :)

@puffinnate belirtmis oldugunuz hedef fiyat icin , asagidaki urunu inceleyebilirsiniz. Su an bir cok sitede trainer bulmak imkansiz oldugu icin , ya biraz daha bekleyeceksiniz yada ulastiginizi alacaksiniz. Tabii ki bisiklet harictir. :)

(link)

Merhaba teşekkürler yardımınıza bilmediğim için soruyorum bu sensörleri 2 ayrı yada bluesc almak arasında ne fark var kullanım ya da bağlantı açısından

Merhaba, stoga girince haber alabileceginiz Wahoo urunlerini bu linkten inceleyebilirsiniz. Bluetooth ve Ant+ destegi sayesinde tum HeadUnit ve Zwift, TrainerRoad ve Sufferfest gibi app'ler ile uyumlu hattan 1 aylik ucretsiz kullanimlar da sunuyor Wahoo urunleri. Climb, Gogus Bandi ve Bluetooth fan gibi diger urunlerle bir eko sistem olusturup deneyiminizi farkli boyuta tasiyabiliyorsunuz.
(link)

sanırım bu konulara biraz uzaksınız... bu yüzden, çok yapılan bir hatayı eklemek istedim.
trainer aldığınızda bisiklet dahil olmuyor. alacağınız kişinin umarım bisikleti de vardır... :)

Tabi var, konuya biraz uzağım ama o kadar da değil tabi =)

Çok teşekkür ederim hepinize

Merhaba teşekkürler yardımınıza bilmediğim için soruyorum bu sensörleri 2 ayrı yada bluesc almak arasında ne fark var kullanım ya da bağlantı açısından

Selamlar, BLUE SC sensor Speed ve Cadence'i ayni anda ölcer - disarda kullanimda ve 'wheel on' trainer uzerinde yani arka jant takiliyken bu sensoru kullanabilirsiniz ancak Direct Drive bir trainer uzerinde kullanissiz kalacaktir. Bu sensor ile Zwift'e gecis cok kolay - smart olmayan trainerlar icin birebir.

Speed Sensor - Cadance olcumune ihtiyaciniz yok ve GPS'li bir Head Unit kullaniyor ancak Tunel ve agaclarin yogun oldugu yerlerde de hiz olcumu sizin icin kritikse Speed sensorunuzun olmasi lazim. GPS'li bir HeadUnit'iniz yoksa gene Speed Sensor size her kosulda hiz olcumu saglar. (Bluetooth veya ANT+ uzerinden veri alabiliyorsa Head Unit)
Direct Drive bir Trainer ile kullanamazsiniz, ancak 'wheel on' yani arka janti trainer ustunde kullandiginiz trainerlar icin gene cok kullanislidir. Bluetooth Speed Sensor ile Zwift'le dahi smart olmayan trainerlarla kullanabilirsiniz

Cadence Sensor - Hiz yani speed olcumu yapabiliyorsunuz ya da sensorunuz mevcutta var ve sadece Cadence olcumune ihtiyaciniz varsa bu sensoru kullanabilirsiniz. PowerMeter'iniz cadence olcuyorsa mesela bu sensore ihtiyac duymayabilirsiniz.

Umarim cok karisik olmamistir @Kemal Özen

Yonlendirme icin tesekkurler @a.valverde

sezon tekrar acildi, bakalim o enteresan(!) fiyatli trainer 'lar ne olacak ve nasil fiyatlandirilacak :)

Decathlon'da gozukmuyor henuz galiba ama trainer lastigi de gelmedi ne zamandir :kötü:

Galiba yurtsisindan alacagim artik 3 aydir bu stoklarin guncellenecegi yok, guncellense bile sacma sapan rakamlar olacağı kesin gibi.

Sizce 524 eur a Tacx Flux S mi yoksa 500 usd ye Wahoo Kicker Snap mi almali ? ( vergiler haric,nakliye dahil).

Biri direct biri wheel on, biri daha ufak tefek digeri hantal. Baska + vs - leri oldugu kesin suan tacx alacak gibiyim. Fikirlerinizi beklerim...

Bu ülke ve dünya şartlarında hiç bir şeyde fiyat düşüşü beklemiyorum. Önümüz kışa iyi şeyler de telaffuz edilmiyorken hele. Aldığın şey ihtiyaçsa zarar etmezsin, düşecek diye bekleyen yanılır bence. Umarım ben yanılırım.

@Abdülkadir Ergin bu fikre kesinlikle katiliyorum. Cokca orneginide yasadim. Cok esya alir satarim hicbirinde zarar etmedim yakin zamanda. Soyle bir ornek vereyim hatta; 2012 de 0 olarak 36500 tl ye aldigim fiesta yi 5 sene sonra 40a sattim. Suan sifiri 170bin civari. Saka gibi ulke sartlari maaalesef.

Arkadaşlar selam trainer lastikleri asfaltta kullanan oldumu eksi yönleri varmı?

Geri