Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

trainerın yanında, bisiklet üstündeyken rahat kullanılabilecek boyda olan ve üstüne suluk laptop konulacak sehpalardan uygun fiyatlı bilen var mı? bulduklarım hep yüksek fiyatlı çıkıyor da

Scudo
trainerın yanında, bisiklet üstündeyken rahat kullanılabilecek boyda olan ve üstüne suluk laptop konulacak sehpalardan uygun fiyatlı bilen var mı? bulduklarım hep yüksek fiyatlı çıkıyor da
Fiyatı uygun mu senin için bilemem ama ben şunu aldım. Aynısı wiggleda 2 katı fiyat ve aşırı yüksek kargo ücreti istiyordu.

(link)

Xmas10 yazınca kasada %10 indirim üzerine hesabın yoksa aç yeni hesap ordanda %10 indirim alırsın

• Beğen
Tepkiler: sccetin
Fiyatı uygun mu senin için bilemem ama ben şunu aldım. Aynısı wiggleda 2 katı fiyat ve aşırı yüksek kargo ücreti istiyordu.

(link)

Xmas10 yazınca kasada %10 indirim üzerine hesabın yoksa aç yeni hesap ordanda %10 indirim alırsın
(link)

Nota sandalyesi önerisi gelmişti daha önce ona da bi bakın isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Bende bir süredir elite turbomuin kullanıyorum interaktif değil ancak direct drive fluid dahili hız cadance power ölçebiliyor dolayısıyla tırmanışta hızın powerın düştüğü için daha sert çeviriyorsun sert çevirdikçe de sertleşiyor interaktifi aratmıyor şimdilik 3000 civarı bütçesi olana tavsiye edebilirdim

Son düzenleme:
Evet şuan wiggleda indirim uygulamış ancak halen kargo ücreti yüksek. Chain reaction 15 euro kargo ücreti alırken wiggle neredeyse 90 euro kargo ücreti istiyor

Screenshot_20211204-092652_Chrome.jpg
Screenshot_20211204-092427_Chrome.jpg

Selamlar, elite suito ve elite drivo II modellerinin interaktif olarak farkı var mıdır? Bilen arkadaşlardan yorumlarını rica ediyorum. Teşekkürler

Selamlar, elite suito ve elite drivo II modellerinin interaktif olarak farkı var mıdır? Bilen arkadaşlardan yorumlarını rica ediyorum. Teşekkürler

her zaman daha güncel olan modeli tercih etme taraftarıyım. suito üstünde r7000 rublesiyle geliyor bir de, kompakt bir ürün. özellik karşılaştırması için yabancı kaynaklar vardır.

her zaman daha güncel olan modeli tercih etme taraftarıyım. suito üstünde r7000 rublesiyle geliyor bir de, kompakt bir ürün. özellik karşılaştırması için yabancı kaynaklar vardır.
Ek bilgi vereyim fazladan rubleniz varsa bi şekilde suito t de düşünebilirsiniz. Suitonun rublesiz versiyonu👍

Hatta rastgele bir ilana denk geldim, bakın isterseniz: (link)

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
  • Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Hanım bu sayfaları okumaz inşallah.:krktm::krktm:
Piyasadaki dengesizlik, beni de dengesiz yaptı. Evet, evet kesin yaptı. Sepete at, ödeme yap, hayal meyal hatırlıyorum. Nasıl oldu, nasıl yaptım ben de bilmiyorum. Şuursuzdum, hatırlamıyorum derim.:ssrtcbya::hihi:

Edit: Iyi yaptın felan deyin de kendime gelince iptal etmeyeyim.:eek:

Nota sehpası aldım 200 liraya. Üstüne macbook, telefon ve kumanda koyuyorum ve gayet rahat taşıyor. Ama tam masa gibi düz konuma gelemiyor benim aldığım, hepsi böyle midir bilmiyorum. Bu sebeple üstüne suluk falan koyulamaz.

Benim yerim uygun olsa trainerla uğraşmam, gider disk ağırlığı iyi olan bir spin bike alır tepe tepe kullanırdım. Trainerde ses meselesi, lastik eskitme olayı, bisikleti bağlama falan derken yeriniz de dar ise insana ağır geliyor (şahsen).
Rollerın kişiye kattığı denge, odak vs gibi kazançları hariç tutarsak antrenmansız kalmamak için ideal kanımca. Hem bisikletinizi eskitmiyorsunuz, hem de sağlam güç antrenmanınızı yapıyorsunuz. Fiyatları biraz artmış durumda ama akıllı trainerlerden daha ucuz.

@MeSaLih aleyküm selam

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
Nota sehpası aldım 200 liraya. Üstüne macbook, telefon ve kumanda koyuyorum ve gayet rahat taşıyor. Ama tam masa gibi düz konuma gelemiyor benim aldığım, hepsi böyle midir bilmiyorum. Bu sebeple üstüne suluk falan koyulamaz.

Ben de nota sehpası kullanıyorum, masa gibi düz konuma geliyor.
Hatta bu yüzden zaman zaman balkonda kahve masası hizmetine de gidiyor :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: gkonak ve Saudalf
Geri