Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Türkiye'de bisikletçilerle ilgili hazırlanan yüksek lisans tezi

Scudo
Merhaba, ben de ankete katıldım.

Sonuçlandığında sonuçları forumda paylaşırsanız harika olur.

Ondan önce de mümkünse bize sorduğunuz soruların cevaplarıyla ilgili kafa karıştırmayan Türkçe içerik daha da harika olur. Örneğin sporcu içecekleri, spor öncesi ve sonrası beslenme, besin takviyeleri konusunda aydınlatıcı bir yazı başlangıç için birçok kişiye fayda sağlayacaktır.

Teşekkürler, iyi çalışmalar :)

Evet ben de dolduracağım. Haklısınız çeşitli çalışmalar var mesela genetik yatkınlık gibi. Beslenmeye dair olmaması beni şaşırttı doğrusu. Ancak tez çalışmanızı burada paylaşacak mısınız diye de merak ediyoruz.

Doldurdum kardesim.
Sonuclari paylasirsaniz seviniriz.

@Mehtap O.G. Elinize sağlık mantıklı bir çalışma olmuş. Formu doldurdum, gönderdim. Umarım yararlı olur.

Tamamdır :harika:
Sonuçlari merakla bekliyoruz.

kağıtları ne zaman okursunuz hocam? b+ alırsam ortalamayı tutturuyorum :)

her işte kusur bulmayı seven millette ait birisi olarak, sporcunun mahiyetinin önemi yok mudur? downhill'ci ile yol yarışçısı ya da benim gibi turcuların farklı durumları yok mudur?

Diyetetik i ben de diyalektik olarak okudum ve @BerkEvren in mesajı ni görene kadar da fark etmedim.
Başarılar diliyorum güzel bir çalışma ancak bazı seçenekleri n bence daha dengeli olması gerekiyordu. Sanırım Google dokümanlar dan kaynaklaniyor dur. Çünkü uygun olan seçeneği bulamadığım oldu...

Doldurmaya çalıştım ve bilgisiz olduğumu farkettim.

Doldurdum. Çalışmanız için şimdiden teşekkür ederim.

Doldurdum ancak birçok soruda birden fazla seçeneğin bana uyduğunu gördüm. Çoklu seçim imkanı iyi olur muydu acaba? Ayrıca önceki mesajlarda da belirtilmiş, faaliyetin büyüklüğüne göre değişebiliyor yiyip içtiklerimiz.
Çalışmanız tamamlayınca sorduğunuz sorular hakkında bilgilendirici yazılarınızı bekliyor olacağız.

• Beğen
Tepkiler: Engin er.
Geri