Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Wahoo Elemnt (ve Bolt) Kullanıcıları Kulübü

Garmin orginal hız sensörüne vereceğiniz paraya hem hız, hem kadans, hemde HRM alabilirsiniz (Magene marka)

Scudo
Turn by turn navigasyon ve live segments kullanmayacaksanız Bryton 420 tavsiye ederim, yarı fiyat.

(link)

geçen sene bugün, yılbaşı indiriminden wahoo elemt bundle almıştım €279.99 'ya.
şimdi wahoo'nun kendi sitesine baktım da, elemnt bolt €309.99 euro (stokta yok), roam €429.99...
ben güzel fiyata kapatmışım, euro da böyle çok yüksek değildi...
keşke 2 tane alsaymışım...

Bende 15 Ekim'de 216 dolar a bundle aldım indirimleri takip edin bence

@ucgokhan kardeşim vesile oldu sağolsun wiggle dan aldım
teşekkür ederim, güle güle kullanmanız dileğiyle. 2 haftadır stok yok maalesef. Bu arada Strava'nın verilerini doğru referans olarak kabul etmişsiniz acaba Strava'da bir entegrasyon sorunu olabilir mi? Ayrıca "0" kadans aralıklarının gözardı edildiği durumda elde edeceğiniz değerleri de paylaşabilirseniz çok sevirim.
Hocam dün tekrar test ettim yine bazı verileri farklı atmış

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cagdasa ve Gobit
Wahoo artık bundle olarak satışa sunmuyormuş arkadaşlar. Dolayısıyla bundle beklemeye de gerek kalmadı. Kesin bilgi yayalım :)

chainreactioncycles'ta stoklara tekrar girdi!..

• Beğen
Tepkiler: hck
Yurtiçinden almanın herhangi bir faydası var mı garanti vs konusunda? Bolt modelinden almak istiyorum ama Türkiye fiyatı 1000 TL daha pahalı🤔

Yaklaşık 1 ay kadar önce Wahoo nabız bandım bozuldu. Garantisinin devam ettiğini düşünerek direkt Wahoo'ya başvurmayı düşündüm. Ancak öncelikle Wahoo'nun Türkiye distribütörü İzmir'deki ADK Bisiklet ile görüşmek istedim. Konunun Wahoo tarafından çözüme kavuşturulacağına adım gibi emindim ancak uğraşmak istemediğim için öncelikle ADK Bisiklet ile görüştüm. Benden istedikleri faturayı ve nabız bandının seri numarasını gönderdim. Gönderiş o gönderiş. Kendilerine bir kaç defa durumu öğrenmek amacıyla yazdım. Wahoo merkeze yazdıklarını, yoğunluktan dolayı henüz cevap gelmediğini söylediler, biz size döneriz dediler :) Bir daha da dönüş yapan olmadı

Ben anlayacağımı anladım ve direkt Wahoo'ya yazdım. Öncelikle nabız bandında yapmam gereken bir kaç işlemi söylediler: pil değişimi, resetleme, yıkama, temizleme vs gibi. Dediklerini de yaptıktan sonra sorun düzelmeyince gerekli belgeleri istediler ve hiç uzatmadan hemen yenisini gönderdiler. Bu arada ADK Bisikletin, yoğun olduklarını ve bu yüzden cevap alamadıklarını söyledikleri Wahoo, ABD ile saat farkına rağmen mailime 6 saat sonra cevap verdi. Nabız bandının yenisini göndereceklerini söyledikleri mailden 1 gün sonra da ürünü kargoya verdiler.

Ben bu süreci yaşadıktan sonra ADK Bisikletin Wahoo'dan cevap alamadığına kesinlikle inanmam. Ama zaten önceden de bu konularda Türkiye'deki satıcılara ve distribütörlere karşı ön yargılı olduğum için, bir de üstüne böyle bir şey yaşayınca bir daha tövbe diyorum.

Bolt kullanıcılarına bir sorum olacak. Normalde navigasyonda önceden yüklediğiniz bir rotada giderken sağ sayfaya geçtiğinizde climb kısmında rotanızdaki tırmanış profilinizi görebiliyormuşsunuz. Ama araştırırken bunun bir güncellemeyle artık Bolt modellerinden kaldırıldığını gördüm. Galiba sadece Roam modelinde olacakmış gibi bir bilgiye denk geldim. Emin olmak için soruyorum bu özellik iptal mi edildi? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bolt kullanıcılarına bir sorum olacak. Normalde navigasyonda önceden yüklediğiniz bir rotada giderken sağ sayfaya geçtiğinizde climb kısmında rotanızdaki tırmanış profilinizi görebiliyormuşsunuz. Ama araştırırken bunun bir güncellemeyle artık Bolt modellerinden kaldırıldığını gördüm. Galiba sadece Roam modelinde olacakmış gibi bir bilgiye denk geldim. Emin olmak için soruyorum bu özellik iptal mi edildi? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son firmware yüklü Bolt kulanıyorum ve route yüklü ise climb sayfasında tırmanış profili görülüyor. Duyumunuz yanlış.

• Beğen
Tepkiler: erhan erhan
Yaklaşık 1 ay kadar önce Wahoo nabız bandım bozuldu. Garantisinin devam ettiğini düşünerek direkt Wahoo'ya başvurmayı düşündüm. Ancak öncelikle Wahoo'nun Türkiye distribütörü İzmir'deki ADK Bisiklet ile görüşmek istedim. Konunun Wahoo tarafından çözüme kavuşturulacağına adım gibi emindim ancak uğraşmak istemediğim için öncelikle ADK Bisiklet ile görüştüm. Benden istedikleri faturayı ve nabız bandının seri numarasını gönderdim. Gönderiş o gönderiş. Kendilerine bir kaç defa durumu öğrenmek amacıyla yazdım. Wahoo merkeze yazdıklarını, yoğunluktan dolayı henüz cevap gelmediğini söylediler, biz size döneriz dediler :) Bir daha da dönüş yapan olmadı

Ben anlayacağımı anladım ve direkt Wahoo'ya yazdım. Öncelikle nabız bandında yapmam gereken bir kaç işlemi söylediler: pil değişimi, resetleme, yıkama, temizleme vs gibi. Dediklerini de yaptıktan sonra sorun düzelmeyince gerekli belgeleri istediler ve hiç uzatmadan hemen yenisini gönderdiler. Bu arada ADK Bisikletin, yoğun olduklarını ve bu yüzden cevap alamadıklarını söyledikleri Wahoo, ABD ile saat farkına rağmen mailime 6 saat sonra cevap verdi. Nabız bandının yenisini göndereceklerini söyledikleri mailden 1 gün sonra da ürünü kargoya verdiler.

Ben bu süreci yaşadıktan sonra ADK Bisikletin Wahoo'dan cevap alamadığına kesinlikle inanmam. Ama zaten önceden de bu konularda Türkiye'deki satıcılara ve distribütörlere karşı ön yargılı olduğum için, bir de üstüne böyle bir şey yaşayınca bir daha tövbe diyorum.

Öncelikle distribütör ile yaşadığınız tatsız durum için geçmiş olsun. Biliyorum burası bolt ve elemnt başlığı ancak ben de wahoo trainer konusunda benzer bir deneyim yaşadım Wahoo'yla. Mağazadan aldığım trainer bozuk çıktı ve düzgünü gelene kadar 2-3 Kere gitti geldi. Tüm bu süreçte de Wahoo'dan cevap gelme süresi maksimum 12 saattir. Demem o ki devir internet devri, herkesin herkese erişebildiği bir devir. Distribütörler bunu bile bile nasıl yalan söylüyor ve insanlarla alay ediyor akıl alır gibi değil.

Neyse ki doğru yolu düşünebilecek ve uygulayabilecek biriymişsiniz ki sorununuz kolayca hallolmuş. Bu tarz bir çözümü düşünemeyecek insanların, bu tarz sahtekarların eline düşmesi gerçekten çok üzücü.

Bende bir çok araştırma sonucunda roam modelini aldım sensör olarak ise yanında wahoo blue sc aldım ancak hız ve kadansı ayrı ayrımı alsaydım diye aklıma takılmıyorum değil doğrusu.

Merhaba bende bugün wahoo elemnt roam aldım ama şöyle bi sıkıntım var.haritayı açınca rotayı gösteriyo ama harita gözükmüyo yani sadece ok işareti var yollar yok.ayrıca haritamı yüklemek gerekiyo kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.yoksa aletmi arızalı

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Merhaba bende bugün wahoo elemnt roam aldım ama şöyle bi sıkıntım var.haritayı açınca rotayı gösteriyo ama harita gözükmüyo yani sadece ok işareti var yollar yok.ayrıca haritamı yüklemek gerekiyo kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.yoksa aletmi arızalı
Evet Türkiye haritasını yüklemek gerekiyor

Türkiye hariç neredeyse tüm Dünya yüklü. Diğer gereksiz tüm haritaları sil. Asia kıtasından Türkiye'yi seç ve indir. Bende aynı problemi ROAM'da yaşamıştım.

Merhabalar herkese , öncelikle cihaz hakkında hoşunuza giden ve rakiplerinden iyi olmuş diyebileceğiniz özellikler nelerdir? Fiyat ,performans, işlevsellik, kullanım kolaylığı gib gibi özelliklerinden bahsedebilecek arkadaşlar var mı? Özelliklede garmin de kullanmış arkadaşlar varsa ikisi arasında ki farklar ile bahsetmesi çok iş görür bence. Araştırmam sonucu youtube de bir içerik var oda iki teker bir adam element bolt incelemiş. Daha fazla bakış açısı ve deneyim bizleri daha iyi yönelendiri diye düşünüyorum.

Geri