Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Wahoo Elemnt (ve Bolt) Kullanıcıları Kulübü

merhaba bende poların göğüs nabız bandı var, wahoo element bol ve Trek kullandığım için dutrap s alsam birlikte kullanabilir miyim, tavsiye eder misiniz?
nabiz sensorunda ant+ varsa kullanirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Scudo
nabiz sensorunda ant+ varsa kullanirsiniz
duotrap sin sensörleri mıknatıs kullandığı için ondan vazgeçtim ve Wahoo Bolt'un bundle'ını satın aldım, ve çok memnun kaldım, iyi ki almışım, cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: gungor17
@mcanerg Mıknatıs olması ne gibi fark yaratıyor acaba? Merak ettiğim için soruyorum. Wahoo'nun sensörleri nasıl?

@mcanerg Mıknatıs olması ne gibi fark yaratıyor acaba? Merak ettiğim için soruyorum. Wahoo'nun sensörleri nasıl?
mıknatıs ile sensörler karşılıklı takılıyor ve eğer mıknatıs yerinden hareket ederse okuma problemi olabiliyor ve 1 parça daha takıyorsunuz, Wahoo'da hız sensörü jant göbeğine, kadans sensörü pedal koluna takılıyor, ikisi de kendi dönüşlerini sayarak ölçüm yapıyor

kadans ve nabız bandı ile elemnt bolt kullanıyorum. speed sensörü kullanırsam bataryaya olumlu bir etkisi olurmu? yoksa sadece daha doğru veri akışımı sağlar? gerekli midir sizce?

• Beğen
kadans ve nabız bandı ile elemnt bolt kullanıyorum. speed sensörü kullanırsam bataryaya olumlu bir etkisi olurmu? yoksa sadece daha doğru veri akışımı sağlar? gerekli midir sizce?
speed sensor takınca gps'i kapatmazsanız şarja bir faydası olacağını düşünmüyorum, bir sensörle daha bağlantı kuracağı için pil ömrü hafif de olsa azalabilir aksine

Merhaba wahooya üye olamaya çalışırken geçersiz ülke kodu uyarısı veriyor nasıl çözebilirim?
Screenshot_20200725_124330.jpg

• Beğen
Webden üye oldum uygulama üzerinden olmaya kalkınca ülke olarak Almanya yüklü olduğu için kabul etmiyor. Önce adresi değiştirip sonra üye olunuyor webden

• Beğen
Tepkiler: mcanerg
son günlerde bu wahoo beni benden aldı, önce otomatik Ostrava Syn gitti şimdi de antreman bile elle ve zorla sync oluyor devamında da staravaya elle sync, başka sorun yaşayan var mı?

son günlerde bu wahoo beni benden aldı, önce otomatik Ostrava Syn gitti şimdi de antreman bile elle ve zorla sync oluyor devamında da staravaya elle sync, başka sorun yaşayan var mı?
Kadans önce birsüre çalıstı sonra ekranda N/A oldu çözemedim

Strava yi wahoo eşleşmesinden kaldırıp tekrar ekleyin. Benim sorunum öyle çözülmüştü.

• Beğen
Tepkiler: mcanerg
Yahu bu wahoo elemnt'in roam ya da bolt olmayanı yok mudur. 2.el haricinde bulamıyorum :)

Görünüş itibarıyla sade elemnt'i daha çok beğendim.

Bontrager ion 200 rt akıllı ışık aldım, bildiğim kadarı ile Garmin ile eşleşiyor, Yahoo boltla eşleştirebilen oldu mu? Garmin radara destek vermiş wahhoo ama sanırım buna yok

Yahu bu wahoo elemnt'in roam ya da bolt olmayanı yok mudur. 2.el haricinde bulamıyorum :)

Düz elemnt gps modeli satıştan kalktı. Ben wiggle ın stoğundaki son ürünü yakalamıştım. Bir ara bikecomponents te vardı ama orada da bitmiştir muhtemelen

Geçen hafta Element Bolt aldım yeni Stealth Ed. modeli. Garmin 530 mu alsam diye arada kalmıştım Wahoo doğu seçim olmuş.. Kullanımı müthiş pratik, amaca odaklı harika bir ürün. Mobil uygulama üzerinden çoğu şeyi hızlıca ayarlanıyor. Garmin ve Polar saat kullanan birisi olarak Strava ve diğer 3ncü parti uygulama desteği çok daha başarılı geldi bana. Bu ürünü tasarlayan mühendisleri tebrik etmek lazım teknolojide ergonominin öneminin farkında oldukları için..

sitemizde wahoo head unit modelleri mevcut

(link)

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş
Selam herkese,

Wahoo'nun iPhone uygulamasını kullanıyorum, bir bisiklet bilgisayarım yok. Wahoo uygulamasında gördüğüm kadarıyla bir çok sensör eklemek için yöntem mevcut.

Yani ayrı bir bilgisayar almak yerine, telefonumu kullanmam, power meter, kadans, nabız sensörlerini alıp uygulama üzerinden takip etmem mümkün gibi geldi bana.

Bilgisi olan ve tarif ettiğim şekilde kullanan var mı? Bilgisayarın telefondaki uygulamaya göre bir avantajı var mı?

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: TafLan
Geri