Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni başlık açmak

Scudo
Arama kutusuna resim ekleme yazarak aratın çıkan sonuçlar içinden "Bisiklet Forum'a Resim ve Video Ekleme (Çok Basit)" konusu aradığınız konu.

Aradığınız başka şeyler için arama kutusuna ilgili kelimeleri yazman yeterli.

Konu açıp takip etmek, saat başı mesaj yazmak senin için zor bizim için yorucu.

• Beğen
Tepkiler: Apotheke
zahmet verdiğim için özür dilerim . hafta sonu çok güzel geçti sizinle paylaşmak istedim.

inanın dediğiniz gibi yaptım. arama kutusuna resim ekleme yazdım ama 17 sayfa konu çıktı. bunların içindenmi bulmam lazım acaba

Daha önce yazmış olduğum mesajımdaki ilgili yeri tekrar okuyunuz lütfen.

Merhaba

Istedigim bolumlerde konu acabilmem icin daha cok mesaj gerekiyormus, sadece bu alt limiti gecebilmek icin mesaj atmak istemedigim konulara mesaj mi atmaliyim. ? Neden boyle bir uygulama var?

@Ali Akan, @buraklee, üye olur olmaz zart diye konu açmak yerine, önce forumda biraz vakit geçirip konuları okumanız bekleniyor çünkü sizden. Bu forumun 10 yıllık bir geçmişi var ve belkide(%99) sizin soracaklarınız zaten önceden sorulmuş ve cevaplanmıştır.
Eğer aklınızdaki soru işaretlerini %100 kaldıracak cevaplar bulamazsanız, ilgili konunun altına daha detaylı cevaba ihtiyacınız olduğuyla ilgili bir mesaj yazarsanız, size de cevap verilecektir.

Amaç daha az, daha öz konudur. Hiçbir kural boşuna konmaz. Foruma hoş geldiniz.

@TolgaU
Anlamadigim noktada su, forumu baskalarinin konularina yanitlar yazarak mi ogrenebiliyorum sadece.
@Serkan Mıstınoğlu
Hosbulduk. Forumda biraz vakit gecirip konulari okumaniz bekleniyor demissiniz, kendimden ornek vereyim ben son 2 aydir forumu guncel olarak takip ediyorum konulari okuyorum, vakit geciriyorum. Forumun benden beklentisini karsiliyorum dediginiz gibi.

bu çoğu forumda olan bir kuraldır. siz iyi niyetli olabilirsiniz ama forumu spama ve reklama boğacak bir sürü adam var internette. bu da nedenlerden birisi

@Ahmet Ayaz ' ın da dediği gibi forumda 2. el bölümünün maşallahı var. En iyi 2. el piyasası sanırım forumumuzda. Sadece bu sebep bile yeterli. Sadece alma-satma amaçlı bir üyelik, forumda gereksiz üye kalabalığına ve satışta aşina olmadığımız isimlerle karşılaşmamız gibi durumlar doğuracaktır.

Merhaba,
Yukarıda yazılanlara katılıyorum fakat Şehir içi veya Şehirlerarası tur hakkında konu açabilmek için herhangi bir sınırlama olmamalı diye düşünüyorum. Zor durumda kalıyor insan. (Mesela :) Ben )
Bu iki konuda herhangi bir reklam ya da spam olacağını düşünmüyorum.
Birde ilgili alanların açılabilmesi için yazılması gereken mesaj limitini öğrenirsem harika olacak :)
Teşekkür ederim.

@Serkan Mıstınoğlu tam tersine, forumda 2. el bölümü olduğu için böyle bir uygulama olması ilginç. Ben de forumu üyelik almadan takip ediyorum, ilgilendiğim konular var. Eğer BisikletForum yıllarca bisiklet piyasasında bir yer edindiyse bunun sonucu olarak insanların 2. el ürün satmak adına burayı kullanması oldukça doğal bir olay. Ben mesela sırf 2. el ürün satabilmek adına üyelik aldım şu anda, bir şeylere cevap verebilecek kadar bilgim yok ve okumak için de üyeliğe ihtiyacım yok. Ama bu sınırlama yüzünden siteden belli bir nebze soğudum ve kim bilir ne kadar cevap vermem gerekecek orada bir ürünü satışa açabilmem adına.

Belki de satışa açacağım ürünü oldukça uygun fiyattan açabilirdim, belki nadir bulunan bir üründü ve başka bir üyenin doğru zamanda oldukça işine yarayabilirdi. Şu anda bu durum beklemeye alınmış durumda her türlü.

ülkede yaygın olan hantal devlet bürokrasisinin yansımalarını bütün forumlarda görmek mümkün. bu foruma özel olarak da forumun bisiklet ve malzemeleri sahibi olan bir firmaya ait olması ikinci el kısmı konusundaki kısıtları açıklamaya yeter sanırım.

bence 50 mesaj sınırı az bile

forumda 2.el bölümü inanılmaz düzgün her şey yerli yerinde

sınır olmasa facebook taki 2.el bisiklet malzemeleri satan sayfalara döner çakal dolar forum aliexpress ten 20 liraya ürün al 100 tl ye sat :)

@drumbanger 2. el bölümü biz forumdaşların parça satışını sağlamak için mi yoksa siz tüccarların işini kolaylaştırmak için mi var?

biz aradan çıkalım isterseniz, siz rahat rahat ticaretinizi yapın. ya da siz tüm isteklerinizi, taleplerinizi güzelce yazın, forumu size göre ayarlayalım. tüm konuları kaldıralım, sadece alım satım yapalım.

herkesin gönlünü yapmaya çalışmak cidden zor işmiş..
adam bi de hak beyan ediyo :D vay be

Forum kuralları yaşanan pek çok acı deneyim sonucu konulmuş kurallardır ve hepsinin haklı bir nedeni vardır. Bu kurallar maalesef tartışılası değildir.
II.El veya 0 satış ilanları ile iligili ise foruma katkı sağlanması esastır. Buradaki katkıdan kasıt ilan sahibinin forum içinde paylaşımcı olması, ve mesaj grafiğinin düzgünlüğüdür.

Bence bunları konuşmanın, tartışmanın kimseye çok fazla bir yararı olmayacaktır..

Sevgilerimle,

@MURAK Beye katılıyorum işin esası böyle bir sınırlamanın olduğunu da yeni öğrenmiş oldum ayrıca geçmişte o kadar konu açılıp tartışıldı ki aynı konuları tekrar açmak tartışmak sıkıcı oluyor. 2. el bölümü içinde misal 10 tane konu niye açılır ki aç bir konu tüm satmak istediklerinizi sergilenir daha çok kitleye hitap eder..

Geri