Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni başlık açmak

Size şimdi çok gizli bir bilgi vereceğim. Bunu bu forum dışında bilen hiç kimse yok Türkiye'de. Hazırsanız veriyorum bilgiyi :

Bilmediğiniz bir şeyi sormak için başlık açmak zorunda değilsiniz.

Ama bildiğimi anlatmak için başlık açmak zorundayım , yeni bilgi , kıps!

Scudo
Ozaman ben size sorayim, yeni dediginiz bilgi nedir bana bunu buradan yaza bilirmisiniz? Bilgi vermek icin bisikletle ilgili konulari takip edin ve soru soranlara bildiklerinizi yazin. Bildiginizi yazmak icin konu acmaniza gerek yok.

Ama yinede o yazmak istediginiz bilgiyi bilmek istiyorum, lutfen buraya yazin ve tüm forum bu önemli bilgi hakkinda bilgilensin.

Bende sizi bekliyordum, çünkü forumu takip ediyorum ya; sizi oradan biliyorum ! Neden? arama butonunun da yerine de vakıfım, ki konulardan sizi okumuşluğum var.
Tavrınızı kime ve neye dayanarak ediyorsunuz cidden merak konusu sizden arda kalan halk arasında.

ne mi anlatacağım sizin bilmediğiniz?

ya çok pardon bilmediğiniz yok ki!!!
Tüh ya !

özür diliyorum ah ben patavatsız ah ben ağzına sahip çıkamayan,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bir başlığa birisi bildiğini anlatan bir gönderi yazdığında, moderatörler "başlığın sadece ilk gönderisi bilgi verebilir, sonraki gönderilerde bilgi verilirse gönderi derhal silinir" deyip gönderiyi silmiyor yalnız. Kıps.

Bir başlığa birisi bildiğini anlatan bir gönderi yazdığında, moderatörler "başlığın sadece ilk gönderisi bilgi verebilir, sonraki gönderilerde bilgi verilirse gönderi derhal silinir" deyip gönderiyi silmiyor yalnız. Kıps.

Bambaşka bi konu altına bambaşka bişey anlatmak sizin anlatım diliniz olabilir ama dünyanın geri kalanında geçerli değil beyefendi, ben neden paylaşmak sormak istediğim şeyi o an hazır konu yoksa jant ya da ruble altında dile getireyim , ? Saçma sapan bir düzensizlik sarmalı haline gelmiş konuların bazıları , 2015 ten kalma fikrini okumak istemiyorum ki ben senin , ama hala aynı diyorsan sende haklısın

Gelişime açalım çakraları üstad, hazır düzenden kafayı kaldıralım . Dünya değişiyor haber ola

• Hahaha
Tepkiler: Murat Cömez
Bambaşka bi konu altına bambaşka bişey anlatmak sizin anlatım diliniz olabilir ama dünyanın geri kalanında geçerli değil beyefendi, ben neden paylaşmak sormak istediğim şeyi o an hazır konu yoksa jant ya da ruble altında dile getireyim , ?
"Bambaşka" bi konu altında dile getirme o zaman? Alakalı veya tam olmasa da yakınından geçen bir başlığa yaz? Ayrıca, bu "forumda şimdiye kadar hiç konusu yapılmamış" gizli konuyu da merak ettim. Alabilir miyiz ne olduğunu?

Saçma sapan bir düzensizlik sarmalı haline gelmiş konuların bazıları ,
Saçma sapan düzensizlik sarmalı olan başlığa örnek vermeni rica edeceğim.

2015 ten kalma fikrini okumak istemiyorum ki ben senin , ama hala aynı diyorsan sende haklısın
2015 fikirlerini istemiyorsan alakalı (alakasıza da yazabiliyosun, moderatörler taşıyorlar uygun bir başlığa) bir yere yazarsın, bilenler 2023 fikirlerini yazar.

1.127 mesajım var. Forum da bir kez bile olsun soru sormak için başlık açmadım. Bir sürü eski konular var, bir sürü yararlı bilgiler var. Aynı soruları tekrar tekrar sormanın ne anlamı var bunu bana açıklayabilirmisin? Soracağın soru dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir soru da mı bu kadar çok ağlıyorsunuz bir konu açamıyoruz diye? Konu açamıyorsan araştırma yap, X konu altına yaz sorununu. Onuda mı istemiyorsun? Kendine yakın gördüğün birine özel mesaj atarak soru sor.
Anlamıyorum nasıl bir dünya da yaşıyoruz, herkes bir yerini kımıldatmadan armut düş ağzıma düş üslubunda takılıyor.

Bende sizi bekliyordum, çünkü forumu takip ediyorum ya; sizi oradan biliyorum ! Neden? arama butonunun da yerine de vakıfım, ki konulardan sizi okumuşluğum var.
“Sahipsiz köye çoban atanmış” tavrınızı kime ve neye dayanarak ediyorsunuz cidden merak konusu sizden arda kalan halk arasında.

ne mi anlatacağım sizin bilmediğiniz?

ya çok pardon bilmediğiniz yok ki!!!
Tüh ya !

özür diliyorum ah ben patavatsız ah ben ağzına sahip çıkamayan,
Tavrımı, saygısız, seviyesız, terbiyesiz kişilere dayanarak ediniyorum.
Ha birde konu açamayan ve acamadığı için ağlayan , konu acamadıkça da hem foruma hemde üyelere terbiyesizlik yapanlar var.

Umarım merakın cevaplanmıştır koç. 😉

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
  • Beğen
Tepkiler: Cemal Ç. ve MakRo
Abi adamlar yeni başlık açmak için ne gerektiğini elli kere yazdılar. Aradığın şey hakkında içerik bulmak öyle çok zor bir şey değil. Sağ üstteki büyüteç ikonuna tıkladıktan sona açılan penceredeki ara kısmına aramak istediğiniz şey hakkında 1-2 kelime yazıp sonrasında ise ara kısmının sol altındaki "sadece başlıklarda ara" ibaresinin solunda bulunan kutucuğa tıklıyorsunuz. Son olarak ise, en altta bulunan yeşil renkteki sağ başında büyüteç ikonu olan Ara isimli butona tıklıyorsunuz.

300260 dosyayı görüntüle

Sonrasında zaten aşağıda görebileceğiniz gibi arattığınız şey hakkında başlık sonuçları sıralanıyor.

300261 dosyayı görüntüle
😎😎😎😎😎😎😎😎👍👍👍👍😎😎😎👍👍. Adil bey teşekkür ederim size ,yemekten sonra iyi geldi mesajınız .Benim aradığım şeyler senin o kutucuklarına tıklamayla bulunmuyor , yinede bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim , başka önerilerinizi beklerim .

• Muhteşem
Tepkiler: Adil ÜNALDI
1.127 mesajım var. Forum da bir kez bile olsun soru sormak için başlık açmadım. Bir sürü eski konular var, bir sürü yararlı bilgiler var. Aynı soruları tekrar tekrar sormanın ne anlamı var bunu bana açıklayabilirmisin? Soracağın soru dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir soru da mı bu kadar çok ağlıyorsunuz bir konu açamıyoruz diye? Konu açamıyorsan araştırma yap, X konu altına yaz sorununu. Onuda mı istemiyorsun? Kendine yakın gördüğün birine özel mesaj atarak soru sor.
Anlamıyorum nasıl bir dünya da yaşıyoruz, herkes bir yerini kımıldatmadan armut düş ağzıma düş üslubunda takılıyor.
Adeta bir zeka küpü, maşallah. Bir ara sana bir nazar okuyayım ben. 🤲📿🙏

Bilmediğiniz bir şeyi sormak için başlık açmak zorunda değilsiniz.
can 😎😎😎😎😎😎 postunu bu tip forumlarda yazabilirsin sana bir abin olarak nasihatim başka formlarda bilgi paylaşımının önüne geçmeye çalışma çünkü bilgi inan seni ezer
. Bildiginizi yazmak icin konu acmaniza gerek yok.
Ama yinede o yazmak istediginiz bilgiyi bilmek istiyorum, lutfen buraya yazin ve tüm forum bu önemli bilgi hakkinda bilgilensin.
. 😎😎😎😎😎😎😎👍 Haa ! , O zaman bilgiyi paylaşmıyalım öylemi , bir elimizi yüzümüzü yıkasak bu şekilde yazısşsak daha verimli olabiliriz .

Emre bey , userlerin hepsinin agreditasyondan geçtiğini düşünmesek !! , bilgiyi paylaşmak ve bilmeyenleri bilgilendirme tarafını seçsek ! .
Kahretsin
Ayrıca soru da sormadım. Bilmediğim ve forumda bulamadığım konu hakkında araştırma yapıp, bulduğum yabancı makaleden çeviri yaptım.

Heart Rate Recovery (Kalp Atış Hızı İyileşmesi)
Bakın , ne güzel forma bakıp bulamamışsınız , ve başka arayışların içine girmişsiniz , keşke bir başlık açıp veya konunun içinde postla sorsaydınız bilenler mutlaka çıkacaktır , buraları bilgi paylaşım platformları değil mi ?

Son düzenleme:
Emre bey , userlerin hepsinin agreditasyondan geçtiğini düşünmesek !! , bilgiyi paylaşmak ve bilmeyenleri bilgilendirme tarafını seçsek ! .
Bakın , ne güzel forma bakıp bulamamışsınız , ve başka arayışların içine girmişsiniz , keşke bir başlık açıp veya konunun içinde postla sorsaydınız bilenler mutlaka çıkacaktır , buraları bilgi paylaşım platformları değil mi ?
Fark yaratmak istedim. 😎

1.127 mesajım var. Forum da bir kez bile olsun soru sormak için başlık açmadım. Bir sürü eski konular var, bir sürü yararlı bilgiler var. Aynı soruları tekrar tekrar sormanın ne anlamı var bunu bana açıklayabilirmisin? Soracağın soru dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir soru da mı bu kadar çok ağlıyorsunuz bir konu açamıyoruz diye?
yani gerçekten bravo , nereden bildiniz benim ne soracağımı , ille burada var , van der poel vari havalarda sormayın da sormayın diye ısrar ediyorsunuz , sizin yaşınızı bilmiyorum fakat üslupta olmamış , karşınızdakini tanımıyor ve bilgi birikimini bilmiyorsunuz bunu sakın unutmayın lütfen .
Fark yaratmak istedim. 😎
Adil bey gereksiz postlarla sulandırmasak konuyu , ayıp oluyor.
Tavrımı, saygısız, seviyesız, terbiyesiz mahlukatlara dayanarak ediniyorum.
Ha birde konu açamayan ve acamadığı için ağlayan ve bir yerini yırtanlar. Konu aramadıkça da hem foruma hemde üyelere terbiyesizlik yapanlar var.

Umarım merakın cevaplanmıştır koç. 😉
şimdi ben bu üslupları kullanarak cevap vermek istemiyorum , mesajınızı forumda kötü örnek oluşturmaması için admine şikayet ettim umarım silinir bu başlıkta takipçisi olacağım bilginize.

Son düzenleme:
@altur Üstadım, öyle bir yazıyorsun ki hangi cümleni masaya yatıracağını şaşırıyor insan.

"Benim aradığım şeyler senin o kutucuklarına tıklamayla bulunmuyor , yinede bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim , başka önerilerinizi beklerim ."
Aradığın ve şimdiye kadar forumda konuşulmamış konu nedir söylesen, biz de bilsek?

"can 😎😎😎😎😎😎 postunu bu tip forumlarda yazabilirsin sana bir abin olarak nasihatim başka formlarda bilgi paylaşımının önüne geçmeye çalışma çünkü bilgi inan seni ezer"
Bilgi paylaşımının önüne geçmeye mi çalışmışım? Bilginin beni ezmesi?

"Haa ! , O zaman bilgiyi paylaşmıyalım öylemi , bir elimizi yüzümüzü yıkasak bu şekilde yazısşsak daha verimli olabiliriz ."
Sana bilgi paylaşma diyen mi oldu anlamadım. El yüz yıkamak ne alaka?

"Emre bey , userlerin hepsinin agreditasyondan geçtiğini düşünmesek !! , bilgiyi paylaşmak ve bilmeyenleri bilgilendirme tarafını seçsek ! ."
User? Agreditasyon? Komple ingilizce konuşmaya geçelim istersen ne dersin?

"ille burada var , van der poel vari havalarda sormayın da sormayın diye ısrar ediyorsunuz"
Size bişey sormayın diyen mi oldu? Hangi gönderide?

Arkadaşlar biraz fazla uzattık sanki. Herkesten ricam burada bu tartışmaya son verelim.

Lütfen...

Yok be heyecanlı oluyor takip etmesi :koptum: :koptum:
Şu forumda bu ortama ben bile yeter diyorsam. O ortam artık zaten "YETER" kelimesinin çok çok üzerine çıkmış demektir. İlla bir moderatör, illa bir admin'in gelip bir şey demesine gerek yok. Kaç yaşında insanlarız. Kendi içimizde otokontrol sağlayalım biraz.

Geri