Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni mesajlar nasıl takip edilir?

Kontrol panelinden bakarsanız görebilirsiniz. Solda yukarıda bir yerlerde "Kontrol Paneliniz " diye bir yer var, oraya tıklıyorsunuz. Fakat benim de kontrol panelimde sorunum var. Bazen abone olduğum konulara cevap geldiğinde kontrol panelimde görünmüyor. Kendi mesajlarımdan izini sürüyorum konuların veya mesajların. Can sıkıcı olmaya başladı bu durum...

Scudo
Bizim yapabileceğimiz bir şey olduğunu sanmıyorum. Fakat e-posta ile uyarı almak istiyorsanız, bilgilendirilmek istediğiniz konu sayfası açıkken, yukarıda sağdan "Konu Araçları" buttonuna tıklayıp, "Abone Ol" deyip, bilgilendirme tipini seçiyorsunuz.

Sadece bende mi var bilmiyorum ama bana biri özel mesaj yolladığında ya da abone olduğum konuya cevap geldiğinde anlık e posta bildiriminde bulunulsun şeklinde yaptığım ayarlara rağmen ne abonelik için ne de özel mesaj için bir bildirim maili almıyorum.

Sorunun nereden kaynaklandığını ve düzeltilebilirse bir ilgilenilmesini rica ediyorum.

@Serden Us

Mesajınız için teşekkürler. Farklı bir başlıkla arama yaptığım için o konuları görmemişim.

Tek tuşla mesajlarımıza yazılan cevaplara ulaşabilmek için düzenleme yapmanız mümkün mü? Yoksa var da ben m, göremedim?:eek:

evet bu bencede cok iyi olur. bazı forumlarda benzer uygulamalar var ve yanıt yazdıgımız konuları takip etmeyi cok kolaylastırıyor. keske bisikletforum dada benzer bir uygulama olsa.

şu an görmekte olduğunuz sayfanın sol üst tarafından; "kontrol paneliniz" bağlantısına tıklayın.

karşınıza gelecek sayfanın "mesajlaşma & bilgilendirme" başlığı altında bulunan "geçerli abonelik tipi" kısmında; bir açılır menü göreceksiniz.

bu kısım varsayılan olarak; "abone olma" şeklinde ayarlıdır. "e-posta bildirimi yok" seçeneğini işaretlediğiniz takdirde, forum sizin bütün mesajlarınızı takip etmeye başlar.

böylece herhangi bir zamanda yine kontrol panelinize giderek, son zamanlarda birşeyler yazmış olduğunuz bütün başlıklara yeni bir mesaj yazıldığında en üstte görürsünüz ;)

• Beğen
Tepkiler: Ali Aktürk
Abone olduğum konular Kulalnıcı Panelimdeki Abonelikler kısmından haftasonu silinmiş. Daha öncede olmuştu. Sebebi ne olabilir?

Merhaba. Bir konuya mesaj yazdığımda mesajım alıntılandığına dair veya konuya yeni mesaj geldiğine dair nasıl bilgi alabilirim. Konuları takip etmem çok zor oluyor şu anki hali ile. Bir yöntem varsa belirtirseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: ilker ates
Ben de bunu merak ediyorum. Forum kullanma alışkanlığım şimdiye kadar yoktu ve o yüzden forum nasıl kullanılır, mesaj nasıl takip edilir bunun derdindeyim.

açtığınız konuyu aboneliklerinize ekleyin,yeni mesaj gelip gelmediğini görebilirsiniz daha sonra aboneliklerinize girdiğinizde.Ya da aradabir kendi profilinize tıklayıp bütün konularını bul'a tıklayıp ordan kontrol edebilirsiniz.

Bir alternatif de profil resmi yüklerseniz konuya mesaj yazıldığında yeni mesajlar bölümüne girdiğinizde cevap yazmış olduğunuz konunun altında küçük resminiz çıkar sizde hangi konuya mesaj yazmış olduğunuzu bulabilirsiniz. :)

Merhabalar,

mesaj attığım başlıkların takibini nasıl yapabilirim?

Seçeneklerden böyle bir opsiyon göremedim:eek:

Sağ yukarıda isminize basın, sonra solda mesajlarıma baka basın,
oradan tüm mesajlarınızı attığınız konular girin sizden sonra birşey yazan varmı bakın

ben öyle yapıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: tahirkaya
Sağ yukarıdan ''Üye Kontrol Paneli'' ne tıklarsanız,panelin üst kısmında mesaj yazdığınız konuları görürsünüz.Mesaj yazdığınız konulara otomatik olarak abone olursunuz ve ne zaman başka birisi o konuya mesaj atarsa hem mail adresinize bir uyarı gelir hem de panelinizden o konuya gidebilirsiniz.Yine aynı yerden aboneliği sonlandır derseniz,o konuda yeni bir mesaj atıldığında sizi haberdar etmezler.

• Beğen
Tepkiler: tahirkaya
Geri