Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni mesajlar nasıl takip edilir?

Scudo
@emircan Başbuğ06

Tamam ama dar temaları herkes beğenmeyebilir :)

@BisikletForum

Tema seçme özelliği ile kullanıcıya seçme sansı verilebilir.

Hızlı mesaj bildirim penceresi güzel olmuş ^^

@Turan Babacan

Peki siz dar tema mı seversiniz yoksa böyle geniş mi? Aslında dar tema seven çok var ama geniş temaları seven de çok var.

Talebime ışık hızıyla cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim..

@BisikletForum

Geniş tema güzel bence... Ayrıca yeni konu ve mesajlar kısmı çok hoş olmuş. :)

Göz daha az bir alanı okuduğu için daha rahat oluyor. O yüzden belli bir alandaki dar ve sade tema iyi olabiliyor. Bunun yanında yan tarafları nasıl kullandığına bakarak forum için avantaj sağlanabiliyor.

beğendim. böyle kalabilir :D

@Ali Uzel

Ali bey ben dün gece BisikletForum'a özelden mesaj attım. Talebimi açıkladım. Sabah son artiğım mesajımı okur okumaz düzeltildi o satırlar. Kendisine teşekkür ediyorum tekrar. Bence artık bu gibi konuları konu açarak değilde direkt iletmek daha mantıklı geldi bana. Teşekkür ederim..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

@Serkan HODANCI

Konu açınca sorun çözülmüyor demek istediniz sanırım. :) Özel mesaj attığınızı bilemeyiz.

Hem Serkan HODANCI abime hemde BisikletForum'a teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel olmuş. :alkis:

Bilgisayari acamadim merakta kaldim simdi.... varmi SS atabilecek ? [emoji3]

merak edenler için SS atıyorum ama benim monitör 22inch olduğundan sağdan sola biraz mesafe var idare edin artık :rolleyes:

https://i.hizliresim.com/zQDM3B.jpg

@Ali Uzel

Haklısınız. İlk mesajımda belirtmemişim.. :):)

@Berkay*

Teşekkür ederim.. :)

Aradığımız masaüstü sitesi [emoji3]

@Ali Uzel

Bende hiçbir değişiklik olmadığı gibi forum garip çalışmaya başladı. Başlıklara gönderdiğim mesajlar çift gitmeye başladı. Eski hastalık nüksetti.

Geri