Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni mesajlar nasıl takip edilir?

Hepinize teşekkür ederim.

Mesaj attığım konuları tekrar bulana kadar canım çıkıyordu :)

En pratiği Savaş Bey'in önerisi görünüyor.

Scudo
Merhabalar, bu kutucukta aktif olan konuları rahatça görebiliyor iken 2.el ilanları bölümü şu ara en son yazıları engellemiş gibi gözüküyor. Geçtiğimiz bi iki günde böyle bişey yoktu, olaya müdahale edilebilir mi acaba?

ikinci defadır, siteye giriş yapıp "yeni mesajlar" sekmesine tıkladığımda "Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir arama kriteri (aranacak kelime) vererek tekrar deneyin. " uyarısını alıyorum... oysa bir sürü yeni mesaj yazılmış olduğunu görüyorum.

bu sorunu başka yaşayan var mı?

İnternet tarayıcı ayarlarınızdan, geçmişi bir temizleyip öyle deneyin derim.

çıkış yapıp yeniden giriyorum... dün akşam evdeki bilgisayarda, bugün de iş yerindeki bilgisayarda yaşadım sorunu -- ve biraz önce yeniden girdim.. bu mesajları da göremedim..

neyse, çıkış yapan herkes bu sorunu yaşadığına ve yalnız olmadığıma göre, forum yazılımcılarımızın haberi vardır, yakında düzeltirler heralde :)

o zamana kadar da bugünün mesajlarını kullanırım, teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.
Yeni mesajlar kısmındaki sorun ben de devam ediyor. İki adet ilanımı güncelledim, yeni mesajlar kısmında çıkmadı bile! Yeni mesajlara tıklayınca yukarıdaki benzer sorunları yaşamaktayım.

Şu an için bir sorun yok fakat 1-2 gün sonra tekrar kontrol edeceğiz.

Merhaba. Gerçekten de PC ekranına cetvel koymaktan sıkıldım. Sorunlu olan ben miyim yoksa PC ekranı mı bilemedim. Ancak şöyle bir görüntüsü olsa sanırım daha iyi görebilirim. Şahsım adına. Buradan yetkililere sesleniyorum.

Bu çizgiler de göze hoş gelmiyor; konular en sol yerine en sağda yazsa (böylece cetvele ihtiyaç duydurtan boşluk sayfanın ortasında değil sağ kenarında olsa) daha şık bir çözüm olabilir.

@Serkan HODANCI

En soldan sağ kliğe basılı tutup sağa çekerseniz aynı işlevi görecektir :)

Bilgisayar kullanmayı biliyorum.. :) İşim bilgisayar. :) Neden her seferinde uğraşayım ki? Bir satır açık mavi bir satır beyaz şeklinde de olabilir. Ben çizgileri "MESELA" şeklinde yaptım.. :) O şekilde de olabilir. Yeter ki olsun..

şöylede olur

mausla üzerine geldiğimiz konu hafif açık mavi renge dönsün.
daha hoş olur.

@Uğur S.

Fantezi den kastım "imkansız" değildi. Çok alternatif var ve güzel bir talep anlamındaydı.. :)

Forumun anasayfasi boylemiymis ya :)

Ulan tapatalk sen nelere kaaaadirmissi

Yok ekran yine tam ekran olmaya devam etsin. Bu şekilde daha geniş bir yüzeyi kullanmayı olanak tanıyor ve bir şeyleri sıkıştırmak zorunda kalmıyorsunuz. Bir önceki sayfada güzel örnekler var..

Geri