Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti jant seti tavsiyesi

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi
@Özcancan

Uğultu lastiklerinizden geliyor olabilir mi? Ben dahil Zonda kullanmış ve kullanan bir çok kişi ve arkadaşım, bu tarz bir konudan dolayı henüz şikayetçi olmadı. :)

Scudo
@Özcancan@Erdal YILMAZ

Ugultudan kasıt zonda ve onun gibi kaliteli hafif alüminyum jantlara has ses. Evet o ses normal ve çoğu kaliteli jantta vardır.

@Erdal YILMAZ lastiklerim Vittoria Open CX daha önce hiç ses yapıp yapmadığını fark etmedim.
@Ozan k. hub sesi değil bildiğin uğultu ama @Erdal YILMAZ haklı galiba lastik sesi kanımca :)

@Battutaettanci Dostum Campagnolo Zonda yı tavsiye ederim.Wiggle vb. sitelerden alırsan vergi dahil 1.300 tl civarı oluyor...

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Özcancan ben önce standart jantlarimla conti 4seasons kullanıp sonra zonda ya geçtim. Ses zonda'da vardı.
Bir çok pro tourlarda go pro çekiminde de o sesi duyuyorum.

@Özcancan Uğultu lastiklerdendir hocam, eski lasitklerim rubena phoneix racing pro ydu, uğultu oluyordu.

Makyajlı zondadan alıp kullanan var mı. Bir parça daha hafiflemiş sanırım.

@Erdal YILMAZ Eskisi 1550 gr değil miydi. Campagnolo 1540 gr olarak gösteriyor, ağırlığın 10gr düşürüldüğü yazılıyor. Merlinde de 1596 gram. Hangisi doğru veri :)

1540gr olan campy hub olan. 1596 olan ise shimano hublı...

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci
Bende ki campy hublı. Uğultu, yokuş çıkarken bu aralar duymaya başladım bende.
Yüksek profil kullanmaya başlayınca aynı sesi de alabilirsin =)
Jantta uzun mesafede daha çok keyif alacaksın, buna eminim.
Güle güle kullanın.

Mesela 1.15te bahsettiğim uğultu var. Bu gayet normal...

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci
@Eser Sevinç
selam akıcılığı nasıl?

@İLKER TAŞ
Yeterli akıcılıkta, tatmin ediyor.

Rs10 için düşünceniz nedir?

@Sancak Fiyatına göre iyi bir jant seti, uzun süre sorunsuz kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Sancak
Herkese merhaba ben de jant setimi değiştireceğim ama bir zonda hikayesidir gidiyor peki zonda alacak kadar bütçesi olmayanlar mesala ben hafif ve daha uygun fiyatı olduğu için token c22a düşünüyorum bu jant setini uzun süre kullanmış veya kullanmaya devam eden varmı?

@Özgünn ben almayı düşünüyordum. token'a mail attım ve en fazla 23mm lastikler ile kullanabileceğimi söylediler. o yüzden vazgeçtim.

• Beğen
Tepkiler: Özgünn
@Özgünn

Token c22a'nın Türkiye fiyatı, Zonda'nın yurt dışı fiyatından daha yüksek. Yurt dışından Token alırsanız işler değişebilir.

Zonda alanlar neden fulcrum racing3 tercih etmediğini paylaşırlarsa bizlerede ışık tutmuş olurlar. Kardom çatlak ve durumu muallakta olduğu için alamıyorum şuanda ama merlinde racing3 jant lastik takım kampanya var ve zondayla aynı paraya denk geliyor nerdeyse.

@mehmet.ali Zonda ve Racing3 temelde aynı jantlar hocam. Sadece örümleri farklı.

Geri