Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti jant seti tavsiyesi

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi
@justbasicfacts
arkadaşta c22a var 25 kullanıyor ve oldukça da memnun
token sattığı ürünün neyde kullanıldığını bilmiyorum sanırım

@mehmet.ali
Campagnolunun akıcılığı ve duruşu daha çok hoşuma gittiğinden.
Hafifliği ve marka olarak daha iyi olmasından dolayı seçmem tercih sebebim.
Bisiklet alsam yeni, bu jantlarımı hiç vermek istemiyorum :)

Scudo
@Ozan k. evet ses tam olarak 1.15 civarında çıkıyor aynısı :)

@Erdal YILMAZ evet dostum kesinlikle lastik sesi...

@NKurtuldu evet lastik olduğunu öğrenince rahatladım :)

@mehmet.ali zonda g3 dizilimi ile daha güzel duruyor ve Campagnolo marka olarak daha çok güven veriyor ;)

Fulcrum ve campagnolo aynı grupta firmalar. Demekki tercih sebebi sadece marka algısı, fulcrumdaki örüm campyde olsa demekki o daha güzel olacak :)

o yeni zondalar efsane olmus gıbı neydı dıgerınde kı o kırmızı yogunlugu bısıkletım sıyah yesıl jantlarım kırmızı beyaz :D

bende khamsin aldım. stok janta göre baya fark ediyor :)

Mavic Aksium gayet sağlam, estetik.4 senedir sıkıntısız kullanıyorum.Maceraya gerek yok aksium ile devam edin derim.

@Volks bana markanın satış yöneticisi fraser (token'in youtube reklamlarında da oynayan adam) aşağıdaki maili attı.

Hello - this is a narrow rim so we suggest only using 23c tyres.
Best regards,
Fraser Young
Sales Manager

shimano ultegra ( tr fiyatına 1500 civarı desek, sıfır) vs. camp. zonda (yurt dışından temin) ? hangisi alır ? :)

@Battutaettanci

Fiyat olarak Zonda daha ucuz, ağırlık olarak yine Zonda 100 gram daha hafif. Performans ve kalite olarak bence her ikisi de çok iyi ürünler. Ultegra 6800 setin Türkiye fiyatı, sizinde söylediğiniz gibi 1550 TL civarında.

Daha önce kullanıp tecrübe edindiğim için, ben olsam Zonda alırdım. Ultegra 6800 kullanıp çok memnun olanlar var. Ona da şans verilebilir.

@Battutaettanci @Erdal YILMAZ 6800 seti ben kullanıyorum. Lastik takip çıkarmak tam işkence tercih etmemek için çok büyük bir sebep. Jantı ikinci el olarak aldım. Fren yüzeyleri kötü durumda ya çember değişecek yada yeni jant alacağım

@mekolac

Doğrudur fakat, bu durum biraz da lastik ile alakalı. Mavic Ksyrium SLR Exalith 2 kullanıyorum, ona da lastik takıp sökmek işkence. :)

Arkadaşlar ben de 1000 lira civarı akışkanlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkan bir jant seti almak istiyorum. Hangi ürünü tavsiye edersiniz. Bu arada 9-10-11 uyumlu jant setlerini pul takviyesiyle 8 li sistemde kullanabiliyorum değil mi?Axis Classic kullandığım set.
Campagnolo Vento , Mavic Aksium Elite aklımda olan modeller

@idrisarici dayanıklılık istiyorsanız aksium eliti tavsiye etmem çünkü çekeri 100 kg ile sınırlandırılmış fakat aksiumlarda 120 kg. ultegra jant tavsiye edebilirim kendim kullanmadım ama kullananlar çok sağlam olduğunu söylüyorlardı.

• Beğen
Tepkiler: idrisarici
1100 1200 e campagnolo zonda alırsınız ve tavsiye ederim

• Beğen
@idrisarici
Cole Rollen Elite jant setini tavsiye ederim.Kesinlikle f/p ürünüdür.1570 gram agirligi vardir

• Beğen
Geri