Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti jant seti tavsiyesi

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi
bende khamsin kullanıyorum. hızımda belirgin bir artış oldugunu söylemeliyim.

Scudo
Yurtdışı sitelerinde ücretsiz kargo ve indirim beklerken gayet temiz durumda 2. El zonda buldum :) koşarak gii tim aldım.

ASUS_T00I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lapierre pulsium bisikletime profilli jant takmayı düşünüyorum, doğası gereği tırmanış ve hırçın yol bisikleti değil
Zaten arka ruble 11 -32T. Jant önerisi beklemiyorum sadece yorumlarınızı merak etmekteyim, iyi forumları...

campagnolo-ruedas-campagnolo-bullet-ultra-50-cult.jpg

received_611138832406995.jpeg

IMG_20161101_140104.jpg

@KUTAY67 Görüntü için yorum bekliyorsanız bence hep aynı renk olmuş sanki boğmuş gibi.

@KUTAY67

Bisikletiniz yanlış hatırlamıyorsam eğer, yaklaşık 7,5 - 8 kg. civarında. Yüksek profil jantlarda çok hafif ürünler değil, hafif olanları mutlaka var. Ancak ortalama bir bütçe ile alınabilecek düzeyde olan Campagnolo Bullet, yaklaşık 1800 gram ağırlığında. Yüksek profil jant, bu kadro ile daha fazla performans kaybına yol açar diye düşünüyorum.

Kesin alacağım diyorsanız;
(link)

Siteyi ara ara takip ederseniz eğer, hemen her hafta 300$ indirim yapıyorlar.

@mehmet.ali

Farklı renk yol lastiği ile görüntü değişikliği olabilir düşüncesindeyim

@Erdal YILMAZ

Güzel jantlar takibimde ama trainer da var aklımda bugün 1saatlik surüşte donmuş su birikintileri problem çıkarttı evimde antrenman yapmak mantıklı geliyor su an için

Konu kirliliği yapmamak adına buradan devam etmek istiyorum. Bir arkadaş miche excite jant seti almış ancak 10 lu olduğu için kendi 8li sistemine uyduramamış. Çok uygun fiyata ben alacağım. Miche excite jant seti nasıldır. Bilgisi, tecrübesi olan varsa aktarabilir mi? Bisikletimde şu an ön quando göbekli, arka noname göbekli jant seti var. Biraz sıkıntılar çıkarmaya başladı. Ben bisikletimi asfaltta günlük 20 km ya da hafta sonları 100kmlik gezilerde kullanıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar. Jant setini yükseltmeyi düşünüyorum. Önceden token c22a kullandım. Sonra rs31 e downgrade yaptım. Şöyle bir ikilem arasında kaldım. 2. El temiz shimano 7900 serisi duraace c24 jant seti mi yoksa sıfır zonda, fulcrum 3 gibi jantlara mı yoneliyim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Renkli lastik çabuk erir.Grand prix 4000s 2 tercih edebilirsiniz.Gerçekten harika bir lastik. @KUTAY67

@Fatih Anıl
Merhaba, dura ace 7900 c24 Ankara'dakini diyorsunuz sanırım. O jantlar 11 uyumlu değil alırsanız son sahibi olursunuz muhtemelen. Zonda düşünebilirsiniz onun yerine. Veysa Zonda çift yumurta ikizi Fulcrum Racing 3 e bakabilirsiniz. Zondanın yeni modelleri geldiği için çok tuzlu fiyatlar malesef.. Fulcrum Racing 3 alın bence..

• Beğen
Tepkiler: KAHRAMAN YİĞİT
@Feyyaz Baydar
Aynen ankaradaki ilan. Vites sistemim 10'lu zaten. Bisiklette yükseltme için jant seti ilk sırada gelir derler genelde. Gerçi tekrar satışa koyduğumda satılması biraz daha uzun sürebilir. Fulcrum 3 lerin fiyatlarını bir arastiriyim. Gerçi kur çok yükseldi. İkinci elde de çok fazla düşmüyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Ben bisikleti satılığa çıkarıyorum jantı ayrı satmadığım halde sat diye bir sürü mesaj atıyorlar. Zonda alın, Satması çok kolay, çok rijit dayanıklı hafif sürüş kalitesini artırıyor resmen...

• Beğen
Tepkiler: Kazuya
Mavic aksium dan fulcrum 3 e terfi etmek performansta ciddi fark yaratır mı? Bu aralar lastikle beraber bir değişim düşünüyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Fatih Anıl c24 11li modelini kullanıyorum.Bence süper jant.Hafifliğini ve sertliğini belirgin bir şekilde hissediyorsun.yokuş çıkma değerlerim azaldı.Tabi ki sürekli antrenman faktörü de var.Çok sık gittiğim Ayaş güzergahın da gelişen değerler kaydettim.Çeşme ve Kıbrıs yarışlarında onca kötü yol da hızlı kullandım.En ufak bir akort bozulması olmadı.Ha bu ara da arka göbek fazla cırlamıyor. Ayrıca üzerinde ki 10lu hub dibinden 2-3mm torna ettirilir ise 11 uyumlu hale gelir.Bence kilo hafifletmek için o jant setini değerlendirin derim.Pazarlık payı da vardır.

@erdalyilmaz_
Başımızdakiler sağolsun seti kdv olmadan 1200 tl suan :D

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Fulcrum Racing Lg 5,

Campagnolo Vento Reaction Mega G3,

DT SWİSS R24,

yol bisikleti için sizce hangisi.

Ayrı konu açmak istemedim ortaya sorayım. Mekanik disk frenli (6 vidalı) bir yol bisikletine sahibim. Fiyatları can yakmayacak jant seti arayışındayım. Bisikletim cyclocross değil yol bisikleti önerebileceğiniz bir jant seti mevcut mu Türkiye den ya da yurt dışından.IMG_9125.JPG

Geri