Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Scudo
(link)
Ile ilgili dusunceleriniz nelerdir. 7600tl nasil bir bisiklet. Agrasif yeni baslangic icin

@DarthApex

Benim yazım arada kaynadı her halde banda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

@undefined özür dilerim sizin yanıtınızı fark etmemişim kusuruma bakmayın.

Bu ağırlık bilgisi bana pek inandırıcı gelmedi. Kevlar lastikler ve Tiagra set ile 8,1 kg enteresan gerçekten.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Taskar Bende arayıp bulamamıştım bilgi için teşekkürler. Yalnız bu broşür yanlış olabilir tiagra 4700 20 vites broşürde 16 yazılmış

• Beğen
Tepkiler: JaguarXLS
@Mustafakk
Merida markasını çok beğeniyorum ve bu bisikleti de gerçekten çok güzel görünüyor, açıları ve aero tarzı bisikleti çok yakışıklı kılmış.
Tiagra set ile iş göreceğini düşünüyorum, döviz bu hale gelmeden 4.000 TL seviyelerindeymis fiyatı ama simdilerde 7.000'li fiyatlara normal gibi duruyor.

@Mustafakk Websitesinde ki bilgilere göre konuşacak olursam kadroları diğer markalara göre biraz daha hafif oluyor. Yaklaşık 3 yıldır takip ettiğim bir marka ancak geçen yıl ve bu yıl fiyatları acayip derecede yükseldi. (Diğer markalara kıyasla.) Belki kullanan arkadaşlar daha iyi yorumlar ancak fiyat olarak uygun bulmuyorum şuanda. Yeni başlangıç olarak genelde Endurans kadro bisiklet önerildiğini sayfada çok gördüm. Tabii zevk ve karar size ait.

• Beğen
Tepkiler: Mustafakk
@feonesh
Uzun yol için gayet tabii yeterli bir bisiklet triban 520. Ben triban 520 kullanıyorum. Lastik sorunu için de sadece triban değil tüm yol bisikletlerinin özelliği lastiklerinin ince olması. Ben 28mm lik bir lastikle her türlü yükü taşıdım uzun yollarda hiçbir sıkıntı çekmeden. Ki bana kalırsa alüminyum yol bisikleti olup, 28/32 mm lastiklere uyumlu jantı olan her türlü bisiklet uzun turlar için kullanılabilir.

• Beğen
Herkese iyi günler dilerim. Şu iki model arasında kaldım. Allaz ve speedster 30. İkisi de sora setli. Haftaiçi 30-40 haftasonu da 80-90 km asfalt yolda kullanmayı düşünüyorum. Sağ bileğimde platin olduğu için yoldaki titreşimli daha az hissetmek istiyorum ve bunun için daha kalın lastik takabilmeliyim. İki modeli de beğendim ama avantaj dezavantajları hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı? (link)
(link)

Screenshot_20190731-172723.jpgScreenshot_20190731-172630.jpg

modeller bunlar

• Beğen
Tepkiler: DarthApex
@PikkaPou Hocam selam bence bıraz daha bekle 2500 iyi bir bisiklet bulamazsın daha iyi para vererek 105 set güzel bir bisiklet bulabilirsin. Tavsiyemdir :)

@"Oğuzz" bahsettiğiniz modellerle ilgili tecrübem yok fakat bileğinizdeki platinden dolayı titreşim az olmasını istediğinizi belirtmişsiniz, bu bakımdan specialized roubaix serisi bisikleti şiddetle tavsiye ederim. Yurtdışında 10 gün kiralayarak hemen her türlü yolda kullandım diyebilirim, hayatımda kullandığım açık ara en konforlu bisikletti. Fiyat sanırım onerdiğiniz bisikletlerde yüksek ama yurtdışından alındığı takdirde uygun fiyatlara da bulmak bazen mümkün olabiliyor.

• Beğen
@hakan hoca yurtdışından getirtme imkanım yok maalesef ve 6000 civarı benim bütçemin üst sınırı ama bahsettiğinizmodeli de inceleyeceğim.

Aslında aklımdaki gravel g2 ydi ama 52 kadrosu hiçbir yerde yok

Son düzenleme:
@"Oğuzz"
Birbirinin muadili olan enduro geometri mimarisinde iki bisiklet. Arada kayda değer bir fark yok, ben Scout'u biraz daha yakışıklı buldum.
Daha az titreşim için Gravel ve Cyclocross da düşünebilirsiniz.

@"Oğuzz" Tarkan bisiklet Muğla Ortaca da mavisi vardı. Bi msj at var mı yok mu diye 05323534317... Var diye düşünüyorum

• Muhteşem
@ali önder
Bugün Tarkan Bisiklete siparişi verdim. Çok yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim tekrar.

• Beğen
(link) gümrüğü, gümrükçü masrafları (1500 dolar üzeri olduğundan farklı işlemler mevcut) nakliyesi 30.000 tl yi bulur size. Tepe tepe kullanın derim.

Geri