Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

@Furkaann temiz bir bisikletse bu fiyatlara güzel bisiklettir. Sıfırı 2.200 civarıdır, sıfırını da göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz.

@Furkaann Bence triban 100 alarak bir pişmanlık daha yaşama.

@amasseia Ben kron, carraro vs. Diğer markalardaki gibi bir sıralama var zannettim. Ama eğer bu fiyata claris set varsa bence de bu bütçeye göre çok iyidir.

• Beğen
Tepkiler: Furkaann
Scudo
Bizzat kendim kullanıyorum bisiklet aynakol fren ve göbek hariç full claris set
Frenler promax ki diskten v frene geçtim frene basmasını biliyorsan durduruyor seni göbekler quando bildiğim kadarıyla en ucuz göbek ama herhangi bir kötülüğünü görmedim.
Aynakolun markasını bilmiyorum ama idare eder sadece vites geçişlerinde kolu fazla itmeniz gerekiyor

@Yldrm07 evet triban 100 vazgeçtim,bisikletimi satabilirsem bunu hemen alicam

@amasseia liste fiyatı da 2.615 miş normalde. Fiyat güzel.
@sprinTürk Ben özelliklerini beğendim. Sizde kullanmışsınız ve memnunsunuz. 2. El fiyatı da uygun görünüyor. @Furkaann A hayırlı olsun diyelim o zaman 😀
@celotr teşekkürler düzeltme için

@Yldrm07 teşekkür ederim bisikletimi satın alacak abi bayramdan sonraya alıcak şehir dışındaymış,inşallah satilmazda ben alırım :D

Corelli kr100 nakit olarak 2000 tl bandında bile bulunabilir. Nette biraz araştırın

• Beğen
Tepkiler: Furkaann
Merhaba, sora setli salcano xrs040 2016 model 54 kadro yol bisikleti satılıktır. İlgilenenler özelden yazabilir. Kazası, eksiği yoktur.

@bsalom bence hem bütçe açısından hemde grupset açısından btwin ultra 900 af modelini kullanabilirsin hem 105 set var hemde fazla efor sarfetmessin

Tesekkurler oneri icin Focus Izalco Race 105 Al modelini aldim bir hafta once :)

@Kerimkzl bildiğim kadarıyla 2016 model 062'de 5800 105 set var ve yıllara bağlı olarak hem grupset hem de diğer kompanentler daha deforme olmuştur diye düşünüyorum. Avantajı ise karbon maşa, tabii temiz kullanılmışsa, darbe almamissa.

052 de güncel Tiagra var, yıla bağlı olarak daha az yipranmistir diye tahmin ediyorum. Maşa alüminyum.

Toparlamak gerekirse 062 üst grupset gibi görünse de eski seriyi kullanıyor ve daha eski olduğu maşaya rağmen daha yeni ve diri olan(varsayimsal olarak diyorum yine de bakmak-gormek gerek) güncel Tiagra barındıran 052'yi tercih ederim.

Son düzenleme:
@Kerimkzl bildiğim kadarıyla 2016 model 062'de 5800 105 set var ve yıllara bağlı olarak hem grupset hem de diğer kompanentler daha deforme olmuştur diye düşünüyorum. Avantajı ise karbon maşa, tabii temiz kullanılmışsa, darbe almamissa.

052 de güncel Tiagra var, yıla bağlı olarak daha az yipranmistir diye tahmin ediyorum. Maşa alüminyum.

Toparlamak gerekirse 062 üst grupset gibi görünse de eski seriyi kullanıyor ve daha eski olduğu maşaya rağmen daha yeni ve diri olan(varsayimsal olarak diyorum yine de bakmak-gormek gerek) güncel Tiagra barındıran 052'yi tercih ederim.
Tavsiye için sağolun. 2018 model 062 setli buldum. Yarın ona bakmaya gidicem 🙂

@Scofield8347 Trek kullanicilari klubunden daha iyi bilgi alabilirsiniz. Veya Ortakoy subesinden de bilgi alabilirsiniz. Hatta en dogru bilgiyi oradan alırsınız. Bu konu başlığı daha çok, yol bisikletine yeni geçen ve uygun bisiklet kovalayanların uğrak noktası gibi.

merhaba bütçem 3000 yol bisikleti arıyorum.
Kron rc 2000
Bianchi slr 200
Carraro Cr Race 022
sizce hangisini almalıyım.teşekkür ederim.
Not: Gönlüm Kron dan yana ama bisikletten hiç anlamıyorum

@Serkantnl hangisinin kompanenti daha iyiyse o bisikketten birini seçebilirsiniz. Grupsetin en az Claris olmasına da mutlaka dikkat ediniz, yani Tourney'e yonelmeyin.

@Serkantnl üçüde benzer özellikte. Hangisini beğenirseniz ve hangisi bütçeye uygunsa alın bence. Vakit kaybetmeden 😀

Merhaba Arkaşlar Kısmet olur ise Yakın zaman içinde Bisan RX9200 alıcam sorun kadronun 51 olması bacak içi boy, um 75 cm sizce olurmu? 53 kadro vardı onu denedim sıfır oldu milim boşluk yoktu.yada claris groupset öneriniz varmı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gok2
Merhaba
Ben bisiklet işine üç ay önce başladım ve bisikletimi yenilemek istiyorum. Bu kadar kısa sürede beni saracağını bilsem kesinlikle daha iyi bir bisiklet ile başlardım. Park bahçe dolaşırız derken şehir dışı turlar yapmaya başladım. Bisan All Trail Eco ve Carraro G2 arasında kararsızım. Yol bisikleti değilde böyle bir tercih yapma sebebim camping ve offroad turlara da çıkmam. Bilgi verilirse veya başka öneri olursa da sevinirim

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Geri