Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Hocam Kr1000 tourney setli bir bisiklet.Karar elbette sizin ama tourney setli bir bisiklet giriş seviyesinin en altında olan bir bisiklet ve daha da önemlisi satarken çok zorlanırsınız.Eğer bütçenizi 3950'ye çıkarabilirseniz karbon maşalı,tüm parçaları Shimano Sora setli Bisan RX 9300 almanızı tavsiye ederim.Hayır o bütçelere çıkamam diyorsanız Mosso Cavalier Claris tavsiye ederim.Zaten yol bisikletine yeni başlayacak ve hele hele söylediğiniz bütçelere sahipseniz Claris setli bisiklet size yetecektir
Vites donanımı düşükten yükseğe:Tourney,Claris,Sora
Cevap için teşekkürler, bir de sizce bisikleti gidip bayilerde mi denemek lazım yoksa internetden veya direkt bayiden kargo isteyerek alınabilir mi? Yaşadığım şehirde malesef bayi yok

• Beğen
Tepkiler: ahmet1914
Scudo
Cevap için teşekkürler, bir de sizce bisikleti gidip bayilerde mi denemek lazım yoksa internetden veya direkt bayiden kargo isteyerek alınabilir mi? Yaşadığım şehirde malesef bayi yok
Elbette bayiden denemek daha iyidir ancak çalınan yol bisikletimi 2.el olarak almıştım mesela asla 2.el almam diyordum.Bu bisikletimi de internetten aldım,asla internetten almak gibi bir fikrim yoktu mesela :) Ama bu siteden birisinin tavsiyesi ile aldım.Ve az önce tamamen tesadüf eseri satın aldığım bisikletin İstanbul'da iyi bir bisikletçide satıldığını öğrendim.İnternetten aldığım firma bana hiç bir problem çıkarmadı,her şey gayet sorunsuzdu ama bayiden alsaydım muhtemelen daha ucuza alacaktım çünkü nakit ödeme yapacaktım.Heyecandan pazarlık yapmayı unuttum,bir de 1 adet kalmıştı ondan sanırım hemen sipariş ettim. :acpsnr: :komik:

• Beğen
Tepkiler: TafLan
Elbette bayiden denemek daha iyidir ancak çalınan yol bisikletimi 2.el olarak almıştım mesela asla 2.el almam diyordum.Bu bisikletimi de internetten aldım,asla internetten almak gibi bir fikrim yoktu mesela :) Ama bu siteden birisinin tavsiyesi ile aldım.Ve az önce tamamen tesadüf eseri satın aldığım bisikletin İstanbul'da iyi bir bisikletçide satıldığını öğrendim.İnternetten aldığım firma bana hiç bir problem çıkarmadı,her şey gayet sorunsuzdu ama bayiden alsaydım muhtemelen daha ucuza alacaktım çünkü nakit ödeme yapacaktım.Heyecandan pazarlık yapmayı unuttum,bir de 1 adet kalmıştı ondan sanırım hemen sipariş ettim. :acpsnr: :komik:
:) Anladım teşekkürler, bisiklet fiyatları da bu seviyelerde olunca pazarlık sünnet değil farz oldu 😂😂

@tiezzer 3500 liraya 2. el sora da bulabilirsiniz eğer internetten alabiliyosanız

• Beğen
Tepkiler: tiezzer
Yerli markalarımız scott giant vs gibi markaların yerini alabilirmi
2.el Scott marka almakmı yoksa sıfır carraro almakmı ?

Herkese merhaba.. 2600 - 2700 tl civarı çok profesyonel olmayan, 100-150 km lik turlarda ve işe gidiş gelişlerde (20 km) kullanabileceğim yol bisikleti önerebilir misiniz? Aklımda corelli kr 100, boolva Rc100 var.. Boyum 188.. 54 kadro olması lazım.. Bayilerde bisiklet kalmamış bu yüzden internetten alacağım.. Farklı marka önerisine de açığım.. Birde ricam 200 daha koy şunu al demeyin bütçem belli 🙄😁

Herkese merhaba.. 2600 - 2700 tl civarı çok profesyonel olmayan, 100-150 km lik turlarda ve işe gidiş gelişlerde (20 km) kullanabileceğim yol bisikleti önerebilir misiniz? Aklımda corelli kr 100, boolva Rc100 var.. Boyum 188.. 54 kadro olması lazım.. Bayilerde bisiklet kalmamış bu yüzden internetten alacağım.. Farklı marka önerisine de açığım.. Birde ricam 200 daha koy şunu al demeyin bütçem belli 🙄😁

İkinci el temiz kullanılmış Claris setli bisikletler bulabilirsiniz bu bütçeye. Sıfır almaktan daha karlı olur. Bu da bir seçenek.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
54 Kadro küçük gelmez mi size?

Öncelikle aldığın bisiklet öncelikle çok güzel benim amcam pejonun resmi bayisi gerçekten fiyatı biraz uçuk olsada ömürlük bir bisiklet

Merhabalar Peugeotun claris setli bir yol bisikletim var ve arka göbeğinde sorun oldu ve yeni jant seti almak istiyorum yada güzel ön arka göbek seti sorun şu ki pek bütçem yok en ucuz şekilde halletmek istiyorum ikinci elde benim fiyat aralığıma uyan bir şey yok yakınımda şu an siz ne önerirsiniz yani ucuz jantlar yada göbekler var ama değiştirdiğime de deymesini istiyorum açıkçası öyle dandik bir şey de istemiyorum bütcemde 1000 i geçmezse güzel olur

Merhabalar Peugeotun claris setli bir yol bisikletim var ve arka göbeğinde sorun oldu ve yeni jant seti almak istiyorum yada güzel ön arka göbek seti sorun şu ki pek bütçem yok en ucuz şekilde halletmek istiyorum ikinci elde benim fiyat aralığıma uyan bir şey yok yakınımda şu an siz ne önerirsiniz yani ucuz jantlar yada göbekler var ama değiştirdiğime de deymesini istiyorum açıkçası öyle dandik bir şey de istemiyorum bütcemde 1000 i geçmezse güzel olur
Shimano WH-R501 jant seti giriş seviyesi bir jant setidir ve belirttiğiniz bütçe içindedir ön/arka olarak. Shimano 8/9/10'lu rubleye uygundur diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bisiklet sever 93
Shimano WH-R501 jant seti giriş seviyesi bir jant setidir ve belirttiğiniz bütçe içindedir ön/arka olarak. Shimano 8/9/10'lu rubleye uygundur diye biliyorum.
O janta bakmıştım ama fiyat performans olarak pek uygun gelmedi açıkçası önerebileceğiniz ön arka göbek seti varmı

O janta bakmıştım ama fiyat performans olarak pek uygun gelmedi açıkçası önerebileceğiniz ön arka göbek seti varmı
Sarı sitede Uygun fiyatabirçok 2.el 500-501 serisi jant ilanı görebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar.. 700 *23 dış lastik önerisi olan var mı? Araştırdım 80 tl ye de var 750 tl ye de.. 150-250 bandında pek çok dış lastik var.. Önerilerinize açığım

Merhaba. Uzun boy için bulabileceğimiz Tur veya Yol bisikleti var mı acaba piyasada ?

Boy 1.92

Daha önce 58 cm Merida Crossway 40v kullanmıştım tam olduğunu hatırlıyorum. 60cm Triban 300 ise küçük geliyordu.

Arkadaşlar Bisan rx9500 yada 9800 tavsiye edermisiniz yada hangi markaya yönelmemi istersiniz kararsız kaldım bütçem en fazla 7,500

Merhaba arkadaşlar.. 700 *23 dış lastik önerisi olan var mı? Araştırdım 80 tl ye de var 750 tl ye de.. 150-250 bandında pek çok dış lastik var.. Önerilerinize açığım

Hocam ben continental ultrasport II kullanıyorum oldukça memnunum. Tane fiyatı bütçenize uygun

@Turgaysr Yerinizde olsam eğer mümkünse ikinci ele bakardım. İnsanlar bir hevesle alıp yol bisikletlerini, kullanımını sevmeyip veya alışamayıp kullanmadan satıyorlar. 7500 tl gibi bir fiyata ikinci elde birçok yurtdışı markası kaliteli kadrolu, orta seviye grupsetli bisikletler bulabilirsiniz. Bisan'a o kadar para vereceğinize az kullanılmış ikinci ele yönelmeniz naçizane tavsiyemdir.

• Beğen
Tepkiler: Turgaysr
Arkadaşlar Bisan rx9500 yada 9800 tavsiye edermisiniz yada hangi markaya yönelmemi istersiniz kararsız kaldım bütçem en fazla 7,500

Perşembe günü 2.el rc9800 aldım hocam. Bütçenize yakın fiyatlarda bulabilirsiniz. Peugeot r14 üm den sonra farklar çok yüksek, ama bisanın karbon kalitesini vs zaman göstereceği için çok bir bilgim yok

Geri