Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Selamlar ben claud butler urban 200 aldım bugün. Bisiklet hakkında pek bilgim yok kullananlar varsa bilgi verebilirlermi ?

Dosyalar

• Screenshot_20210310-113939__01.jpg
    Screenshot_20210310-113939__01.jpg
    146,7 KB · Okunma: 73
Scudo
(link)
Linkteki bisiklet sahibiyle gorustum 11 bin liraya birakacagini soyledi.Icim isindi bisiklete siz ne dersiniz arkadaslar.Anladigim kadariyla jantlar cok agir grupset 5800 fakat aynakol fsa ve fren bacaklari da bisiklete ozgu.Bisiklet tamam ama fiyat konusunda hicbir fikrim yok sizce bu fiyata deger mi

(link)
Linkteki bisiklet sahibiyle gorustum 11 bin liraya birakacagini soyledi.Icim isindi bisiklete siz ne dersiniz arkadaslar.Anladigim kadariyla jantlar cok agir grupset 5800 fakat aynakol fsa ve fren bacaklari da bisiklete ozgu.Bisiklet tamam ama fiyat konusunda hicbir fikrim yok sizce bu fiyata deger mi

Siz bu gidişe sezonu bisiklet araştırmakla geçireceksiniz. :)
XS kadrolar nadir bulunduğu için hem markalı, hem karbon kadrolu, hem yeni ve üst donanımlı hem de uygun fiyatlı bir bisikleti bulmanız oldukça zor.

Satıcının istediği rakam pek uygun sayılmaz ancak uçuk bir fiyat da vermemiş. Jantları ile ilgili bir bilgi göremedim ancak üzerindeki Fulcrum etiketleri orijinalse çok da kötü olmadıklarını düşünüyorum. Satıcıdan bu konuda bilgi almanız ve ağırlık verisi istemeniz gerek.

Ben alacak olsam jantların durumuna bağlı olarak 9.5-10K verirdim. Fazlasında ısrar ederse bisikletinin turşusunu kurabilir.

Valla
Siz bu gidişe sezonu bisiklet araştırmakla geçireceksiniz. :)
XS kadrolar nadir bulunduğu için hem markalı, hem karbon kadrolu, hem yeni ve üst donanımlı hem de uygun fiyatlı bir bisikleti bulmanız oldukça zor.

Satıcının istediği rakam pek uygun sayılmaz ancak uçuk bir fiyat da vermemiş. Jantları ile ilgili bir bilgi göremedim ancak üzerindeki Fulcrum etiketleri orijinalse çok da kötü olmadıklarını düşünüyorum. Satıcıdan bu konuda bilgi almanız ve ağırlık verisi istemeniz gerek.

Ben alacak olsam jantların durumuna bağlı olarak 9.5-10K verirdim. Fazlasında ısrar ederse bisikletinin turşusunu kurabilir.
Vallahi ariyorum gunde 20 kere sahibindendeyim yok.kadro boyunun az bulunmasindan dolayi boyle oluyor.
@Sadettin Z. Fulcrum CEX 7.0, 622-15 (link)
Benim bisikleti satayım dedim istemedi. :) :) :)
Vallahi iftira benim bisikletim satilik degil dedi ahahah 😁

@Sadettin Z. Fulcrum CEX 7.0, 622-15 (link)
Benim bisikleti satayım dedim istemedi. :) :) :)

Campagnolo'nun giriş seviye Khamsin ile muadil mi acaba diye baktım ama onlardan bile ağırmış bu CEX7.0 jantlar. İç genişliği de teee 23mm lastik devrinden kalma 15mm. Azıcık konforlu süreyim diyerek 28mm lastik takacak olsanız balon olur.

Benim 9.5K fiyata bıraktığım Cannondale Synapse üzerindeki LG5 jantlar bunlara göre çok üstün.

@Zeroplus
Güncelliyorum, fiyatı yüksek. O parayı etmez. 9-9.5K verin en fazla.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Campagnolo'nun giriş seviye Khamsin ile muadil mi acaba diye baktım ama onlardan bile ağırmış bu CEX7.0 jantlar. İç genişliği de teee 23mm lastik devrinden kalma 15mm. Azıcık konforlu süreyim diyerek 28mm lastik takacak olsanız balon olur.

Benim 9.5K fiyata bıraktığım Cannondale Synapse üzerindeki LG5 jantlar bunlara göre çok üstün.

@Zeroplus
Güncelliyorum, fiyatı yüksek. O parayı etmez. 9-9.5K verin en fazla.
Siz aldirmiyorsunuz iste bana ahahahah.Adamla konustuk simdi tekrar fiyat indirmeye kalksam ayip olmaz mi ya vazgecmem lazim ya da bilmiyorum ya etik degil gibi geliyor sanki

@Sadettin Z. @trainspotting35 siz var ya çok güzel insanlarsınız.. daha yolun başında, işi yeni öğrenen, bir heves ciddi sayılacak bütçelerle yeni bir adım atmaya çalışan insanların heyecanına nasıl güzel ortak oluyorsunuz. benim de her soruma güzel tavsiyeler verdiniz, diğer arkadaşlarla da ilgileniyorsunuz. kendi adıma teşekkür ederim.

bende bisiklet arayan biri olarak @Zeroplus size bir tavsiyem var, bir bisikleti gördünüz beğendiniz, bir de gidip bakma şansınız varsa üçe beşe bakmayın, 9.5 değil 10 verin alın, tabi ki yılını almış yolunu almış mekanik eskimiş yıllarca çukur görmüş bir bisiklete bu paraları vermek veren el olarak zor. ama heyecanınızı görüyorum ve bir benzerini yaşayan biri olarak, fena sayılmayacak bisikletler buluyorsun bu kadro boyuna rağmen. gözünü karart al, ha 2 sene sonra bu bana yetmiyor dersin, değiştirirsin..

Dersiniz ki yanlış anlamayın inceledim iyice jant seti değişikliğine gitmem gerekiyor bisikleti hafifletmek için. Sizin içinde uygun olursa aklımda ki son fiyat bu dersiniz kimse ne zorla satabilir ne de karşı taraf satmak istemedikten sonra siz zorla alabilirsiniz.
@Loiz Sen ne yaptın bu arada. Almanya işi kafana yattı mı?

Almanya işi kafama yattı da kurlardan ötürü beğendiklerim yine çıkmak istemediğim bütçelere varıyor. bi çılgınlık yapıp iç piyasada beğendiğim bir bisiklete ederinin üstünü "piyasa" fiyatını verip alıcam heralde. @Zeroplus 'a tavsiye ettiğimi uyguluyorum yani. :D

@Zeroplus (link) gözüm kapalı alırdım hem de taksitle.
47 si size olur mu biraz araştırmanız lazım ama sanki bu modelin 44 kadrosu da mevcuttu.

@trainspotting35 siz yazinca anladimki bu sene sıkıntili rebornlar 11 12k cavalier clarisler 5 ,5.5 k gibi fiyatlara satılıyor bisiklet iyice lüks bir spor oldu

Go
Dersiniz ki yanlış anlamayın inceledim iyice jant seti değişikliğine gitmem gerekiyor bisikleti hafifletmek için. Sizin içinde uygun olursa aklımda ki son fiyat bu dersiniz kimse ne zorla satabilir ne de karşı taraf satmak istemedikten sonra siz zorla alabilirsiniz.
[/QUOTE
Gorustum pek niyeti yok indirim yapmaya bari kargo parasi kadar indirim yapin dedim bekliyorum.

@Veto8 Mosso ve Salcano da herşey mümkün ne yazık ki. Benim ilk bisikletim Fuji marka bir yol bisikletiydi. Uygun gidon genişliği, krank uzunluğu ve gidon boğazını ilk onlarda gördüm.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin ve Veto8
[QUOTE="Zeroplus, post: 2533995, member: 106388"

[/QUOTE]
Konustuk 100 lira daha inerim daha da inmem dedi.10.900 son fiyat dedi.

@trainspotting35

Kısa ve uzun boylular daha çok dikkat etmeli küçük detaylara. Çünkü çoğu bisiklet firması ortalama boya göre bisiklet üretip küçük ve büyük boylar için yapılması gereken adaptasyonlara çok kafa yormayabiliyorlar.

Geri