Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

tesekkur ederım bu arada
pekı 52 mi 54 mu kullanmam daha etkılı olur
bı abı bana kucuk al dedı
Sürüşünüze göre bu değişir. Sportif sürüşlerde küçük, tur ve gezi sürüşlerinde büyük daha çok tercih edilir.

Scudo
Arkadaşlar selam, bir arkadaşıma orta halli yol bisikleti bakıyoruz, hali hazırda 47 kadro bi bisikleti var ama içbacak boyu 69 cm olduğu için seat tube büyük geliyor. Üst gövdesi daha uzun, fizyolojik olarak zor vücut ölçüleri vAR. Seat tube 42-45 cm arası model bakıyoruz, kadın bisikletlerinde çok nadir olsa da var. Hatta sadece kadro olarak da bulursak işimiz çözülür. Yurt içi yurt dışı 42-45 cm seat tube bisiklet öneriniz var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve necmeddin
Arkadaşlar selam, bir arkadaşıma orta halli yol bisikleti bakıyoruz, hali hazırda 47 kadro bi bisikleti var ama içbacak boyu 69 cm olduğu için seat tube büyük geliyor. Üst gövdesi daha uzun, fizyolojik olarak zor vücut ölçüleri vAR. Seat tube 42-45 cm arası model bakıyoruz, kadın bisikletlerinde çok nadir olsa da var. Hatta sadece kadro olarak da bulursak işimiz çözülür. Yurt içi yurt dışı 42-45 cm seat tube bisiklet öneriniz var mıdır?
En altta da mı sorun oluyor 59 cm sele yüksekliği lazım kurtarması lazım. Uzanmayınca gidon boğazı ile kurtarabilirsiniz.
Arkadaşınız sele yüksekliği nedir .

En altta da mı sorun oluyor 59 cm sele yüksekliği lazım kurtarması lazım. Uzanmayınca gidon boğazı ile kurtarabilirsiniz.
Arkadaşınız sele yüksekliği nedir .
mosso 730 tCa kullanıyor şuan , sele borusu en altta , rahat olmadığını söylüyor .

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
  • Hahaha

Canyon 2XS Ultimate ve Endurace'in sele boruları dediğiniz ölçülerde. Ama alçalarak gelen üst boru yüzünden yine kurtarmayabilir, bilemiyorum.

@BirLebowski sele borusunu kesin

Çok detaylı bike fit konusu
(link)

sele borusunu niye kessinler yahu, boruyu kesince selenin inebileceği maksimum mesafe değişecek mi ki? maddi zarara sebep olabilecek öneri veriyorsunuz, biraz özen gösterin.

sele borusunu niye kessinler yahu, boruyu kesince selenin inebileceği maksimum mesafe değişecek mi ki? maddi zarara sebep olabilecek öneri veriyorsunuz, biraz özen gösterin.
Değişecek tabiki. Kestim biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: seljuk11
@Muhammet Ağrı sele, borunun en sonunda değil mi? borunun daha fazla içeri girmesinin boyuyla nasıl bir alakası var?

Ayrıca komple boruyu kesmekten bahsetmiyorum bike fit konusu paylaştım ordan bakıp makul yüksekliğe düşürecek değer kadar kesecek gerekirse kal al tına aparat atıp bacak boyunu yükseltecek ya da bisikleti değiştirecek. Tabi bunlar aklına yatarsa yapacak Kimseyi zorlamıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: mdenizc
Arkadaşın üst bedeni uzunsa dediğiniz tutarlı görünmüyor. Yanlış anlamayın yardımcı olaya çalışıyoruz. Arkadaşımızın boyu kaç cm
aslında 47 kadro bi bisiklet için mosso geometrisi anormal ,arkadaşın boyuna 47 kadro bi bisiklet uyuyor ama iç bacak boyuna uymuyor
boyu 165 imiş,

• Beğen
Ayrıca komple boruyu kesmekten bahsetmiyorum bike fit konusu paylaştım ordan bakıp makul yüksekliğe düşürecek değer kadar kesecek gerekirse kal al tına aparat atıp bacak boyunu yükseltecek ya da bisikleti değiştirecek. Tabi bunlar aklına yatarsa yapacak Kimseyi zorlamıyoruz.

komple boruyu kesmekten bahsetmediğinizi söylemeniz baya iyi oldu. biz de geri kalanlar olarak zaten boruyu kestikten sonra seleyi yapıştırıcıyla tutturacağını düşünüyorduk...

@BirLebowski boruyu kesmeden alternatif seçeneklere yönelmenizi öneririm. borunuzun tamamı kadroya girmiyorsa ancak kesmek bir şeye yarar, aksi takdirde gereksiz bir işlem olur.

• Beğen
Tepkiler: BirLebowski
aslında 47 kadro bi bisiklet için mosso geometrisi anormal ,arkadaşın boyuna 47 kadro bi bisiklet uyuyor ama iç bacak boyuna uymuyor
boyu 165 imiş,
Scultura xs de olur o zaman güzel bisiklet
komple boruyu kesmekten bahsetmediğinizi söylemeniz baya iyi oldu. biz de geri kalanlar olarak zaten boruyu kestikten sonra seleyi yapıştırıcıyla tutturacağını düşünüyorduk...

@BirLebowski boruyu kesmeden alternatif seçeneklere yönelmenizi öneririm. borunuzun tamamı kadroya girmiyorsa ancak kesmek bir şeye yarar, aksi takdirde gereksiz bir işlem olur.

Fotoğrafı görüyor musunuz acaba arkadaş fotoğraf paylaşmış
@roudeur Bilmiş ve küçümser tavırlardan nefret ederim. Hayatında ilk defa sele borusu kesmekten bahseden birini duymuş gibi tepki veriyorsunuz.
forumun bu yönünü sevmiyorum işte.
Size iyi forumlar.

Xs kadrolar canyon hariç erkeklerde 47 den başlıyor seat tube canyon endurance 44, hatta kadın da xxs 42 e kadar iniyor,
Kendisi iç bacak boyunu bi kat sayı ile çarpıyor 44 buluyor fit için , detaynı bende bilmiyorum, üst gövdeyi bi şekilde gidon boğazı ile fit eder, 44 kadro bisiklet trek de var ama oda bütçe üstü

• Beğen
Xs kadrolar canyon hariç erkeklerde 47 den başlıyor seat tube canyon endurance 44, hatta kadın da xxs 42 e kadar iniyor,
Kendisi iç bacak boyunu bi kat sayı ile çarpıyor 44 buluyor fit için , detaynı bende bilmiyorum, üst gövdeyi bi şekilde gidon boğazı ile fit eder, 44 kadro bisiklet trek de var ama oda bütçe üstü
Boyum 172 iç bacak boyum 75 scultura xs kullanıyorum ama s kadro da tam olur bana xs hafif küçük geliyor arkadaşınız bulabilirsem scultura xs denesin canyon dan daha ekonomik olur.

Ya size bir şey daha yazıcam. Zekayla ilgili bir şey saçmalamışsınız ya. Sizin fotoğraf gönderdiği halde anlamadığınız şeyi ben arkadaşın ilk mesajında anlamışım. Muhtemelen ne demek istediğimi yine de anlamayıp bir şeyler daha saçmalayacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: seljuk11
Geri