Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

@Electronkksl Gravel daha ağırsa ince tekerliler daha iyi olur o zaman benim için, sadece asfalatta sürüyorum çünkü. Not aldım Scott'u, Ankara'da yok gibi gözüküyor ama soracağım mağazaya gidince.

Scudo
Merhaba arkadaşlar
5.000 TL civarı yol bisikleti arıyorum, yardımcı olabilir misiniz? Bazı bulduğum modeller var. F/p olarak hangisini önerirsiniz.

Kross Vento 2.0 - 4.999

Carraro Race 042 Aero - 5.459

Carraro Freccia 28 - 5.144

Bisan Rx 9300 - 5.040

Bisan Grand Tour Eco - 6.038

Corelli Boolva Rc 300 - 4.618

Kron Rc 3000 Kaliper fren - 4.843

Siteye yeni üye olduğum için link paylaşamıyorum. Kaliper fren ile V fren farkı nedir?
Şimdilik bu fiyatlarda bunları bulabildim. Önerilerinize açığım. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

benimde 5000 tl bütçem var öneri var mı

Merhaba arkadaşlar
5.000 TL civarı yol bisikleti arıyorum, yardımcı olabilir misiniz? Bazı bulduğum modeller var. F/p olarak hangisini önerirsiniz.

Kross Vento 2.0 - 4.999

Carraro Race 042 Aero - 5.459

Carraro Freccia 28 - 5.144

Bisan Rx 9300 - 5.040

Bisan Grand Tour Eco - 6.038

Corelli Boolva Rc 300 - 4.618

Kron Rc 3000 Kaliper fren - 4.843

Siteye yeni üye olduğum için link paylaşamıyorum. Kaliper fren ile V fren farkı nedir?
Şimdilik bu fiyatlarda bunları bulabildim. Önerilerinize açığım. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
Hemen hemen aynı bisikletler arasında kalmışız. Ben kron ve corelli markasını kafadan eledim. Şu an sadece Bisan'ın Rx9300'ü ve GT Eco arasında kaldım hiçbir bayide bisiklet yok bayram sonrası dağıtım olacak dediler fakat Bisan'a sorduğumda o konuda net bir şey yok diyorlar. Kross iyi marka ama Bisan Rx9300 sora setli Kross ise claris. Mosso Cavalier 700 de düşünebilirsin

Sizler kadar bilgim yok. Oğlumun boy atmasından dolayı kendim için aldığım şehir bisikletim ona verdim. Ben de 5000 Tl lik bütçe ile bir bisiklet arıyorum.
Hedefim her zaman olamasada arada çıkıp keyifle sürmek, kondisyonumu arttırmak belki gruplara katılıp İstanbul Anadolu yakası yol yapmak. Yaş 45 olduğundan ayak uydurabildiğimce...

Ben Kron RC3000 ve Mosso Cavalier 700 arasında kalmıştım çünkü araştırırken bulabildiğim bunlar malesef. Kenan.inci nin listesini de inceleyeceğim.

SerhanTR neden Kron u elediniz, özel nedeni yoksa paylaşabilir misiniz?

Cannondale Synapse Carbon Disc Ultegra ve Cannondale Synapse Carbon Disc 5 105 hakkında yorumu olan var mıdır? Yukarıda belirttiğim gibi bir yol bisikleti arıyorum, çok fazla aradığım özelliklerde model yok, bu ikisini bulabildim. Yarın veya ertesi gün deneyeceğim.

Bisan ile iletişime geçtim. Rx9300 yerine Rx9500 sora olacakmış.
Özellik olarak grand tour eco sora ile neredeyse aynı. Fiyat olarak Rx5000 1.000 TL daha uygun. Kadronun sarı renk olması biraz üzdü.
DC4F5E55-61EC-496F-8423-B93E73432277.jpeg

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
  • Beğen
Tepkiler: enzo
Cannondale Synapse Carbon Disc Ultegra ve Cannondale Synapse Carbon Disc 5 105 hakkında yorumu olan var mıdır? Yukarıda belirttiğim gibi bir yol bisikleti arıyorum, çok fazla aradığım özelliklerde model yok, bu ikisini bulabildim. Yarın veya ertesi gün deneyeceğim.

Cannondale Synapse bisikletimi 2015 sonunda almıştım. Bu senenin başında gravel sınıfına geçene kadar binlerce kilometre çok severek kullandım. Paris - Roubaix gibi anıtsal bir klasik zaferi de bulunan, endurance sınıfı yol bisikletlerinin en iyilerinden biridir Synapse.

Şuraya da bir hatıra fotoğrafı koyayım.

20201003_104556.jpg

Baktığınız iki model arasındaki tek fark grupset ve yarış hedefi olmayan bir kullanıcı için yeni 105 R7000 fazlasıyla yeterli.

Cannondale Synapse bisikletimi 2015 sonunda almıştım. Bu senenin başında gravel sınıfına geçene kadar binlerce kilometre çok severek kullandım. Paris - Roubaix gibi anıtsal bir klasik zaferi de bulunan, endurance sınıfı yol bisikletlerinin en iyilerinden biridir Synapse.

Şuraya da bir hatıra fotoğrafı koyayım.

264289 dosyayı görüntüle

Baktığınız iki model arasındaki tek fark grupset ve yarış hedefi olmayan bir kullanıcı için yeni 105 R7000 fazlasıyla yeterli.

Teşekkürler. O zaman yarın muhtemelen 105'i alacağım sanırım. Zaten pek seçeneğim de yok maalesef.

• Beğen
Tepkiler: dgny.berke
Claris ile Sora arasında çok ciddi bir fark var mıdır ? Bende Claris var, arkadaşımda Sora var. Arkadaşım sürekli Sora'nın Claris'ten çok daha iyi olduğunu, Sora'nın Tiagra ile neredeyse aynı olduğunu iddia ediyor. Bu durum hem kafamı karıştırıyor hem de moralimi bozuyor. Eğer cidden Sora çok daha iyiyse keşke bir süre daha para biktirip Sora setli bisiklet alsaydım diyorum.. Tecrübeli kişiler bilgilendirirse çok sevinirim.

Claris ile Sora arasında çok ciddi bir fark var mıdır ? Bende Claris var, arkadaşımda Sora var. Arkadaşım sürekli Sora'nın Claris'ten çok daha iyi olduğunu, Sora'nın Tiagra ile neredeyse aynı olduğunu iddia ediyor. Bu durum hem kafamı karıştırıyor hem de moralimi bozuyor. Eğer cidden Sora çok daha iyiyse keşke bir süre daha para biktirip Sora setli bisiklet alsaydım diyorum.. Tecrübeli kişiler bilgilendirirse çok sevinirim.
Moral Bozma lik birsey yok.sora alsaniz keşke tiagra olsaydı diyeceksiniz bu iş böyle malesef. Bu arada fazladan bir Ruble dislisi dışında bir avantajı yok soranin. Eldeki ile yetinmek lazım bazen hele bugünlerde.

Malesef evli ve çocuklu biri olarak eşimle uzlaşmaya varamadım nerdeyse 4 aydır araştırıyorum bisikletleri. GT eco alacak kadar yakındım fakat hayallerimi biraz daha ertelemek durumundayım. Araştırmalarımdan edindiğim bilgileri ve araştırmalarıma devam edeceğim fakat dolar bu yükseklikteyken bizim hayaller baya ertelenir :(

Denildiği gibi Sora'nin yalnizca 1 ruble fazlalık farklı var onun dışında herşeyiyle aynı grupsetler, bi farkı yok.
Arkadaşın abartmış, kendini buğday ambarinda sanmış :)

Tiagra bu ikisinden biraz daha farkli ve biraz daha geliştirilmiş bir sistem. Tiagra için "amatörün zirvesi" derler.

Merhabalar,

Şuanda full ultegra setli (mekanik), karbon maşa,kadro,gidon,sele borusu ,AL alaşım jantlı, pedal dahil 8 kg altı endurance yol bisikleti en ucuz hangi MARKA/Model var piyasayı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum.

6-7 bin bandında ful tiagralı endurans geometrisi olan hd frenli bisiklet arayanlar İçin dost tavsiyesidir , bi arkadaşın bisikleti ben ilan açtım
Carraro race 53 d İlan No: 924398321

924398321
(link)

Merhabalar,

Şuanda full ultegra setli (mekanik), karbon maşa,kadro,gidon,sele borusu ,AL alaşım jantlı, pedal dahil 8 kg altı endurance yol bisikleti en ucuz hangi MARKA/Model var piyasayı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum.
8 kg altı bisiklet zaten zor hem de pedal dahil 8 kg altı derseniz bile aklıma seçenek çok az geliyor. Hem ekonomik olsun hem 8 kg altı olsun derseniz aklıma Canyon dan başka alternatif gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan ve MakRo
Synapse; iyidir, güzeldir ama hiç Paris-Roubaix zaferi yok benim bildiğim...

Geri