Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikletine geçtikten sonra yaşadığınız değişimler

@Serkan Mıstınoğlu yani burak bey in dediği 660 elevation gain ?
Evlilik konusunda ciddi iseniz şimdiden tebrik ederim, bisikleti bırakmak neden ama, müstakbel eşinizin direktifleri midir yoksa, aramıza hoş geldiniz..😁😁
@Burak B. 👍

Scudo
@Serkan Mıstınoğlu yani burak bey in dediği 660 elevation gain ?

Evet :harika:
Evlilik konusunda ciddi iseniz şimdiden tebrik ederim, bisikleti bırakmak neden ama, müstakbel eşinizin direktifleri midir yoksa, aramıza hoş geldiniz..😁😁
Hoş bulduk :hoop:
Tamamen benim kararım, şimdi düşünüyorum da yüzlerce kez otobanı kullanarak evden işe gitmiştim kask bile takmadan. Tamamen şans eseri hayattayım :snzdglsn:

Evet :harika:

Hoş bulduk :hoop:
Tamamen benim kararım, şimdi düşünüyorum da yüzlerce kez otobanı kullanarak evden işe gitmiştim kask bile takmadan. Tamamen şans eseri hayattayım :snzdglsn:
Yaş kaç? 40'a merdiven dayamadıysan var daha evlilik için. 🤣 🤣

@Serkan Mıstınoğlu motora geçin, birazda ben size anlatayım...Şaka bir yana motor uyar size...hem iki teker..😉

• İnanılmaz
Tepkiler: Road_Runner
Yazdıklarınızı keyifle okuyorum ama gaza gelmiyecem:), bazende forumdaki fotolara bakınca incecik tekerlerle dağa taşa nasıl çıkıyorlar diye düşünmeden edemiyorum.

dağ taşta sürmüyoruz :)

Çok daha fazla kilometreleri, daha yüksek ortalama ile kat etmek.. Şehir bisikleti kullanırken hızımı +25 yapabilmek için harcadığım enerjiyle yol bisikletinde çok rahat 30 km/h yapabiliyorum. ( Henüz 10 gündür yol bisikleti kullanıyorum.)

Yol bisikletine geçtikten sonra yaşadığınız değişimler ?

-Para kaybı...

@Kusvâ

yol + mtb + katlanır 3'ü de var hepsine biniyorum başkan ama en zevk aldığım doğada mtb sürmek sanırım ama yol bisikleti sayesinde aileye biraz daha fazla vakit kalıyor az zamanda çok km 😏
Katlanır artı MTB var seneye mtbyi satıp yol düşünüyordum dün bebek haberini aldık sanırım 1 sene daha ertelemek zorunda kalacağım malesef

Katlanır artı MTB var seneye mtbyi satıp yol düşünüyordum dün bebek haberini aldık sanırım 1 sene daha ertelemek zorunda kalacağım malesef

Çok güzel haber. Allah sağ salim kucağınıza versin.

Sene hesabınız hakkında üzgünüm ama. Çocuklar genellikle 2.5 yaşına kadar bebek bezi kullanıyor:koptum:

Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun
Allah razı olsun teşekkür ederim
Çok güzel haber. Allah sağ salim kucağınıza versin.

Sene hesabınız hakkında üzgünüm ama. Çocuklar genellikle 2.5 yaşına kadar bebek bezi kullanıyor.
Artık alabildiğim yere kadar bunla idare ederim canı sağolsun teşekkürler bu arada 🙂

kuyuya bir taş attım neler çıktı ya Rabbim :)

İlk yol bisikletimi bugün aldım alır almaz da pedalladım yokuş aşağı hissiyatı muazzam ama fren mesafesi düşündüğümden uzunmuş.

Geri