Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikletine geçtikten sonra yaşadığınız değişimler

@suyunsesi Hayır Cylocross veya Gravel kullanmadım henüz. Umarım yakında onların da tadına bakarım :D

@Anonim Sanırım "hah işte bu" diyeceğim bisikleti arıyorum.

@vusalazeroglu O başlığı ben açmadım yanlış olmasın :D Bir de hem yeni zamlar hemde sonunun olmadığını görmekle birlikte şimdilik Carraro elimde kalacak gibi görünüyor. Satılırsa üzerine koyar yeni birşey düşününürüm. Veya ileride sıkılırsam takasa veririm. Şimdi Carraro 022'min ön maşasını Carraro 062 maşasıyla değiştirmek istiyorum fabrikadan dan dönüş geldi fakat bu bana ne kazandırır değer mi onu bilemediğim için onda da kararsızım şuan.

Yani deniyorum birşeyler... :D
Merhabalar hocam, maşa için ne kadar istediler sorması ayıp? Fabrikaya sele borusunu da sorsanız keşke. Karbon lazım alüminyum çok ağır siz de farketmissinizdir belki. Benim arkadaş aslında halinden memnun ama ben onun adına araştırıyorum. 🤣

Scudo
@Mustaac Direkt fiyat yazmamışlar nasıl yapacağımın yolunu göstermişler.
Maili ekliyorum.

Bu arada ben sele borusunu yarıyarıya kestim ölçtüm biçtim benim için gerekli olan kısmını bıraktım.
Gayet hafif oldu :D

Yalnız payları iyi ölçmek lazım.

Dosyalar

• 2020-07-17_18-26-44.png
    2020-07-17_18-26-44.png
    23,9 KB · Okunma: 55
@Mustaac Direkt fiyat yazmamışlar nasıl yapacağımın yolunu göstermişler.
Maili ekliyorum.

Bu arada ben sele borusunu yarıyarıya kestim ölçtüm biçtim benim için gerekli olan kısmını bıraktım.
Gayet hafif oldu :D

Yalnız payları iyi ölçmek lazım.
Sizden sonra kullanacaklar düşünsün o zaman 😂 Bilgi için teşekkürler.

@Mustaac Kaç paralık mevzu yenisini alır ben takarım ya sıkıntı olmaz.
Ki kadro itibariyle zaten hemen hemen aynı ölçüler olacaktır diye düşünüyorum benden sonraki kişiler için de.

@Mustaac Kaç paralık mevzu yenisini alır ben takarım ya sıkıntı olmaz.
Ki kadro itibariyle zaten hemen hemen aynı ölçüler olacaktır diye düşünüyorum benden sonraki kişiler için de.
Siz yine de belirtin de, belki alacak olana uyar evet. Temini çok zor değildir dediğiniz gibi, sorun olmaz.

• Beğen
Tepkiler: bonder76
Direk konu başlığına cevap verip ortadan dalayım.. benim yaşadığım değişim hissi.. ben uçuyor gibi hissediyorum. Çok klişe gelebilir arkadaşlar ama şöyle söyleyeyim, zaten gidon uçak direksiyonu gibi.. iki pedal atınca da bayağı hızlanıyoruz.. e birde yolda gözler sürekli olası riskleri ve etrafı tarıyor. Rüzgarı hic saymıyorum. Kafa sürekli çalışıyor.. kaslar kasılıp gevşiyor.. bence çok benziyor.

Aynı yolu emektar MTB ile gidince gözden ırak olurdum. Şimdilerde insanlar ister istemez size dönüp bakiyor. Öte yandan yol bisikletine gecmemle ortalama hızim, gittiğim km, yoldan aldığım keyif arttı. Daha az eforla daha çok yol gidebiliyorum. Sadece hakkını verebilecegimiz rotalar ve yollar az.

Merhabalar, yeni konu açamadığım için buraya yazıyorum. Giriş seviyesi yol bisikleti almak istiyorum ama 28 mm kalınlığında lastik kullanmak istiyorum, buna hangi bisikletler izin veriyor bilginiz, tecrübeniz var mı?

Merhabalar, yeni konu açamadığım için buraya yazıyorum. Giriş seviyesi yol bisikleti almak istiyorum ama 28 mm kalınlığında lastik kullanmak istiyorum, buna hangi bisikletler izin veriyor bilginiz, tecrübeniz var mı?
merhaba,
benim bildiğim btwin trıban serilerinde(500-520 ) olabılıyor hatta 32-35 kadar desteklıyor

• Beğen
Tepkiler: EKREM_78
Size uygun baslik burasi hocam. Derya deniz, hem okur hem sorarsiniz.

Yol bisikleti tavsiyeleri

• Beğen
Tepkiler: EKREM_78
@suyunsesi Hayır hocam kullanmadım.Bölgemde bu bisikletlerden görmedim bile..

@bonder76 ne kadarmış gidon? Fiyat aldınız mı bayiden?

Konfordan feragat edeceksiniz bunu unutmayın. ve en önemlisi poponuz 0,5cmlik taşın üstünden geçtiğinizde onu bile hissedecek :D

Konfordan feragat edeceksiniz bunu unutmayın. ve en önemlisi poponuz 0,5cmlik taşın üstünden geçtiğinizde onu bile hissedecek :D

Ben bugün bir tane çekirdek kabuğunun üstünden geçmiştim, demek ondanmış. :ssrtcbya:

Çelikse iyi hissettirir :D Karbonsa hissettirmiyor ama :D

@Burak B. birde rüzgarı arkasına aldımı tamamdır. 🤣

• Hahaha
Tepkiler: Burak B.
Geri