Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yurtdışı alışveriş

Arkadaşlar bir arkadaşım takımdan üstelik kendisi Bulgaristan’da yaşıyor artık vatandaşı da oldu. Sürekli Türkiye ye gelip gidiyor.Instagram adresi var onunla iletişime geçin ne isterseniz size getirir. En azından vergi vermez ve Türkiye’den daha ucuza getirtmiş olursunuz.
(link)

Daha yeni olduğu için özelden kendisi ile mesajlaşınız.Her türlü işinizi halledersiniz.Tabi bir ücreti olacaktır.Saygılar….

Son düzenleme:
Scudo
Şöyle 100 yıllık cumhuriyet tarihinde, bisiklet parçası markamız olsaydı. Bir aksesuar markamız belki 3 tane olsaydı. Ne bileyim, uçak yapmışız zamanında, bir vites fren seti tasarlayıp üretemediysek ne engel oldu acaba bize?

Arkadaşlar bir arkadaşım takımdan üstelik kendisi Bulgaristan’da yaşıyor artık vatandaşı da oldu.Sürekli Türkiye ye gelip gidiyor.Instagram adresi var onunla iletişe geçin ne isterseniz size getirir.En azından vergi vermez ve Türkiye’den daha ucuza getirtmiş olursunuz.
(link)

Daha yeni olduğu için özelden kendisi ile mesajlaşınız.Her türlü işinizi halledersiniz.Tabi bir ücreti olacaktır.Saygılar….
Hocam Teşekkür ederiz bu düşünceniz için. aliexpressten sipariş etsek onun adresine. bize yine gönderebilir mi? Sadece Avrupa mı yoksa?

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc
Hocam Teşekkür ederiz bu düşünceniz için. aliexpressten sipariş etsek onun adresine. bize yine gönderebilir mi? Sadece Avrupa mı yoksa?
Gönderir.Kendisine mesaj atın lütfen.Daha net cevapları kendisi verir.

• Beğen
Tepkiler: Sinyor
Şöyle 100 yıllık cumhuriyet tarihinde, bisiklet parçası markamız olsaydı. Bir aksesuar markamız belki 3 tane olsaydı. Ne bileyim, uçak yapmışız zamanında, bir vites fren seti tasarlayıp üretemediysek ne engel oldu acaba bize?

Herşeye nasıl köstek oluyorlar işte onlardan bir örnek. Diğer taraftan da bu millet bu tuzaklara nasıl düşüyor? onun da sorgulanması gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Peregrine
6 Ağustosta amazondan 13 bin tl ye jant takimi siparişı vermiştim. Tereddüt yaşamıştım ancak az önce dağıtıma çikariĺmış. Ben sipariş verdikten sonra amazon bu gibi tüm ürünleri stoktan kaldirdi.

Arkadaşlar bir arkadaşım takımdan üstelik kendisi Bulgaristan’da yaşıyor artık vatandaşı da oldu. Sürekli Türkiye ye gelip gidiyor.Instagram adresi var onunla iletişime geçin ne isterseniz size getirir. En azından vergi vermez ve Türkiye’den daha ucuza getirtmiş olursunuz.
(link)

3500 lira için 1000 lira kar koymuş az sayılmaz. Bahsettiğim ürün lastik. Bireysel ürünler için olabilir ama lastik gibi sarf malzemeler için fazla. Rakipleri çıkacaktır.

• Hahaha
Tepkiler: PuncherZ
3500 lira için 1000 lira kar koymuş az sayılmaz. Bahsettiğim ürün lastik. Bireysel ürünler için olabilir ama lastik gibi sarf malzemeler için fazla. Rakipleri çıkacak.
hemen yazıyorum kendisine .

(link)

Bize lisans lazım, paranızı çarçur etmen.

30 euro üstü hiçbir şekilde alamıycaz. Çünkü ticari sayılıyor. Bir sürü gümrük masrafı çıkıyor. Benim anladığım bu. Geri dönmelerini umut ediyorum bu kuraldan.

Değişikliğin resmi gazetede yayınlandığı gün AliExpress'ten sipariş vermiştim. Bugün sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Sanırım son alışverişim oldu.

• Beğen
Tepkiler: RmzBurak
Değişikliğin resmi gazetede yayınlandığı gün AliExpress'ten sipariş vermiştim. Bugün sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Sanırım son alışverişim oldu.
Aynen 3 adet yedek nabiz bandi kayisiyla bende yuzde 30 vergi ile son gün aliekspress defterini kapattim.

Merhaba arkadaşlar. Almanya'dan gelecek bi tanıdığıma garmin 840 BUNDLE aldıracağım. En uygun nereden bulabiliriz.

Geri