Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Zwift

Herkese merhaba,

Geçen hafta bir tane Tacx Bluemotion tranier alarak bu işe girişmiş durumdayım. Daha kullanamadım, bir kaç eksik var çünkü. Zwift bağlantısı için gerekli aparatlarım da var.

Tacx'ın Hız+kadans sensörü ile ant+ usb stick var. Fazladan hız ve kadans sensörleri de var farklı markaların(elimde önceden vardı).

Zwift'e üye de oldum. Şimdi bu ant+ usb stick ile bilgisayar üzerinden mi bağlanacağız? Tam olarak nasıl yapıyoruz bu işi?

295262 dosyayı görüntüle
Benim eski trainer dan. Hayırlı olsun. Komşularla birlikte Zwift yaparsın artık.

Scudo
Benim eski trainer dan. Hayırlı olsun. Komşularla birlikte Zwift yaparsın artık.
Yok usta, dükkan üstü oturuyorum ve komşumun oturma odasına en uzak yerdeyim. Bu kış bunu seversem seneye nasipse akıllı ya geçerim.
Çok mu sesli 😁

Yüksek watt lara çıkınca evet :)
Ama 65-70 kadans ortalam hız da 25-30 arasında gidip geliyorum. Beni rahatsız etmedi.

Sprint'e üst komşu ile çıkıyordum. Abi helikopter kalkıyor sandım demişti.

Ses yalıtımlı malzemeler var, özellikle çamaşır makinesi veya koşu bandı gibi malzemelerin altına koyuyorlar. Ondan mı alsam acaba. Ben son kattayım, belki alt komşu için işe yarayabilir bunlar.

75-80 kadans ortalama olur tahminim.

Ses yalıtımlı malzemeler var, özellikle çamaşır makinesi veya koşu bandı gibi malzemelerin altına koyuyorlar. Ondan mı alsam acaba. Ben son kattayım, belki alt komşu için işe yarayabilir bunlar.

75-80 kadans ortalama olur tahminim.
özel matlar var, ben spor matımı koydum altına. Yalıtım ve titreşim için bi tık iyi olabilir.

özel matlar var, ben spor matımı koydum altına. Yalıtım ve titreşim için bi tık iyi olabilir.

Malzeme bu. Ama boyutları tutmuyor, yekpare değil. Bundan iki tane alıp, birisi tranier altına, diğerini de ön lastik altına olabilir.

(link)

Herkese Selamlar;

Sizin de bileceğiniz gibi Zwift sezonu yavaş yavaş açılıyor. Haftanın bir günü bisikletforum ailesindeki tüm zwift kullanıcılarının katılabileceği "Social Ride" etkinliği oluşturmak istiyorum. Kondisyonel bakımından insanların kafasında çekince oluşturmayacak, tırmanış rotası olmayan, maksimum 1 saatlik bir sürüş olabilir. Katılımın en çok olacağı şekilde gününü ve saatini birlikte belirleyelim.

Bir Zwift Club oluşturdum. Katılmak isteyenler gelebilir.

Come join BFSR on Zwift (link)

Bu konu haricinde;

Bu off season için de ayrı bir antrenman grubu oluşturacağım. Geçen sene böyle bir WhatsApp grubu oluşumu çabam olmuştu fakat iş antrenmandan çok alım satım grubuna döndüğü için ayrılmıştım. Bu grup hakkında Ekim ayının 2. haftası gibi tekrar bu başlık altına yazacağım. Sonrasında katılmak isteyen arkadaşlar arasında bir antrenman grubu oluşturmayı düşünüyorum.
Herkese merhaba,

Geçen hafta bir tane Tacx Bluemotion tranier alarak bu işe girişmiş durumdayım. Daha kullanamadım, bir kaç eksik var çünkü. Zwift bağlantısı için gerekli aparatlarım da var.

Tacx'ın Hız+kadans sensörü ile ant+ usb stick var. Fazladan hız ve kadans sensörleri de var farklı markaların(elimde önceden vardı).

Zwift'e üye de oldum. Şimdi bu ant+ usb stick ile bilgisayar üzerinden mi bağlanacağız? Tam olarak nasıl yapıyoruz bu işi?

295262 dosyayı görüntüle
Bende zwift alıcam ios üzerinden 50 lira olduğunu duydum. Size nerden aldınız.

Ben de IOS üzerinden 50-TL ile kullanmaktaydım. En son benden 100 küsür lira tahsilat yaptı itunes üyeliğim için. Zam mı yaptı zwift acaba sessiz sedasız?
Geçen ay aynı şekilde 100 lira tahsil edildi.Hesap hareketlerine baktım 15 dk ara ile iki defa ödeme alınmış.Fazla ödeme alındığına dair itirazda bulundum üç gün içinde geri ödeme yapıldı.

Geçen ay aynı şekilde 100 lira tahsil edildi.Hesap hareketlerine baktım 15 dk ara ile iki defa ödeme alınmış.Fazla ödeme alındığına dair itirazda bulundum üç gün içinde geri ödeme yapıldı.

Çok teşekkürler, size de geçmiş olsun. Ben de Apple ile bi' görüşeceğim.

• Beğen
Tepkiler: CeCeKa
Odemeyi ios kanaliyla yapip bilgisayarda kullanabilirmiyiz aylik 15 dolar olmus cok fazla

Olur. Ben öyle yapıyorum.
Bir de dostum kurdugun gruba katildim antreman grubunda da beraber calismayi cok isterim ben evde surmeyi cok sevmiyorum malum alanyadayiz hava hep musait fakat bu sene okul sonrasi kurslar basladi sanirim evde baya vakit gecirecegim zwift ile neyse konumuza donersek interaktif bir trainer almaya karar verdim benim su an kullandigim akilsiz model bundan once de elite turno vardi cokta hosuma gitmemisti acikcasi sattim simdi ne alayim kararsizim tavsiyen olur mu bu konuda acaba

Bir de dostum kurdugun gruba katildim antreman grubunda da beraber calismayi cok isterim ben evde surmeyi cok sevmiyorum malum alanyadayiz hava hep musait fakat bu sene okul sonrasi kurslar basladi sanirim evde baya vakit gecirecegim zwift ile neyse konumuza donersek interaktif bir trainer almaya karar verdim benim su an kullandigim akilsiz model bundan once de elite turno vardi cokta hosuma gitmemisti acikcasi sattim simdi ne alayim kararsizim tavsiyen olur mu bu konuda acaba
Elite suito kullanıyorum ben. Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Umut Tuna1
Geçmiş yıllarda bilgisayar üzerinden zwift hesabı açmıştım arada sırada FTP testi yapıp çıkıyordum. Şimdi ücretli üyeliğe dönmek istiyorum ama maalesef ios cihazım yok artık tanıdıklara yanaşacağız. Merak ettiklerim eski hesabı aktarabiliyor muyum yoksa yeniden hesap mı açmam gerekiyor, bir de üye olacağım arkadaşın telefonunda uygulama sürekli durması mı gerekiyor, üye olup sanal kartı kaydedip uygulamayı silsek sorun olur mu?

• Beğen
Tepkiler: tunahankayak
Geçmiş yıllarda bilgisayar üzerinden zwift hesabı açmıştım arada sırada FTP testi yapıp çıkıyordum. Şimdi ücretli üyeliğe dönmek istiyorum ama maalesef ios cihazım yok artık tanıdıklara yanaşacağız. Merak ettiklerim eski hesabı aktarabiliyor muyum yoksa yeniden hesap mı açmam gerekiyor, bir de üye olacağım arkadaşın telefonunda uygulama sürekli durması mı gerekiyor, üye olup sanal kartı kaydedip uygulamayı silsek sorun olur mu?
Ben sanal kart açtım. Uygulamayi telefondan ayda 1 acmadan bilgisayarda üyelik gözükmüyor.

• Beğen
Tepkiler: tahrefa
Ben sanal kart açtım. Uygulamayi telefondan ayda 1 acmadan bilgisayarda üyelik gözükmüyor.
Teşekkür ederim, uygulama açma olayı kötü oldu, android telefonlara da uygun fiyatlı yapsalar hiç uğraşmasak güzel olurdu

Geri