Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Zwift

Ben sanal kart açtım. Uygulamayi telefondan ayda 1 acmadan bilgisayarda üyelik gözükmüyor.
Öyle bir şey yok. Ben 1.5 sene önce yeğenimin iphone telefonuna oyunu indirdim ve sanal kart yükledim. Çekim işlemi bittikten sonra telefondan oyunu dahi sildim. I gün bu gündür problemsiz çekim yapıyor ve kullanıyorum.

Scudo
Geçmiş yıllarda bilgisayar üzerinden zwift hesabı açmıştım arada sırada FTP testi yapıp çıkıyordum. Şimdi ücretli üyeliğe dönmek istiyorum ama maalesef ios cihazım yok artık tanıdıklara yanaşacağız. Merak ettiklerim eski hesabı aktarabiliyor muyum yoksa yeniden hesap mı açmam gerekiyor, bir de üye olacağım arkadaşın telefonunda uygulama sürekli durması mı gerekiyor, üye olup sanal kartı kaydedip uygulamayı silsek sorun olur mu?
İlk ay 25 km free ride bitince üyeliğin aktif olması için telefon üstünden restore purchase yapman gerekir. Sonrasında silebilirsin

Öyle bir şey yok. Ben 1.5 sene önce yeğenimin iphone telefonuna oyunu indirdim ve sanal kart yükledim. Çekim işlemi bittikten sonra telefondan oyunu dahi sildim. I gün bu gündür problemsiz çekim yapıyor ve kullanıyorum.
Ben yaşamıştım böyle bir problem belki free üyelikden geçiştir.

İlk ay 25 km free ride bitince üyeliğin aktif olması için telefon üstünden restore purchase yapman gerekir. Sonrasında silebilirsin
Çok teşekkürler, bu şekilde olması daha kolay, uzaktaki arkadaşa anlatması kaldı sadece

Forum zwift kulübümüz
Come join BFSR on Zwift (link)

Yarın için BFZR olarak güzel bir event oluşturdum. Kulüp üyesi olmayan arkadaşlar da bu link üzerinden gelebilir. Yarın akşam saat 09:00 da ve geç katılım açık

Bisiklet Forum Sürüşü (link)

Yarın için BFZR olarak güzel bir event oluşturdum. Kulüp üyesi olmayan arkadaşlar da bu link üzerinden gelebilir. Yarın akşam saat 09:00 da ve geç katılım açık

Bisiklet Forum Sürüşü (link)
Private açmışsın üye olmadan görünmüyor

zwift'e sensörleri bağlayabilmek için bilgisayar usb ant alıcısı almak gerekiyor diye biliyorum. şöyle bir şey mümkün mü acaba; hali hazırda sensörler garmin' e bağlı olarak çalışıyor ve garmin' in bluetooth özelliği var. garmin' i zwift'e bağlasak yine sensörlerden veri alabiliyor muyuz?

zwift'e sensörleri bağlayabilmek için bilgisayar usb ant alıcısı almak gerekiyor diye biliyorum. şöyle bir şey mümkün mü acaba; hali hazırda sensörler garmin' e bağlı olarak çalışıyor ve garmin' in bluetooth özelliği var. garmin' i zwift'e bağlasak yine sensörlerden veri alabiliyor muyuz?
Sensörleri Zwifte Bluetooth ilede bağlayabilirsin ama usb ANT+ daha verimli çalışmakta.

Efe, ben 2 yıldır Bluetooth ile kullanıyorum garmin sensörleri. Hiç bi sıkıntı yaşamadım. Garmin’i Zwift’e bağlamak çok gerekli değil. Bilgisayar yada tablette Zwift çok güzel çalışıyor.

Bende bt dungle aldım. Kasaya onu bağlayıp kullanıyorum.

İyi günler, direto xr ile zwift kullanmaya başladım. Yaklaşık 1,5 ay kadar oldu. Free ride sonrası üyelik kısmını iphone hesabından yapıldığında ücretin düşük olacağı ile ilgili bilgileri okudum ama üyelik ksımında yapamıyorum, iphonedaki zwift uygulaması üzerinden üye olmaya çalışınca zwift web sitesine yönlendiriyor. Antrenman geçmişim çok olmadığı için gerekirse yeni üyelik yapabilirim, rica etsem iphone üzerinden üye olma sürecini adım adım anlatabilir misiniz?

İyi günler, direto xr ile zwift kullanmaya başladım. Yaklaşık 1,5 ay kadar oldu. Free ride sonrası üyelik kısmını iphone hesabından yapıldığında ücretin düşük olacağı ile ilgili bilgileri okudum ama üyelik ksımında yapamıyorum, iphonedaki zwift uygulaması üzerinden üye olmaya çalışınca zwift web sitesine yönlendiriyor. Antrenman geçmişim çok olmadığı için gerekirse yeni üyelik yapabilirim, rica etsem iphone üzerinden üye olma sürecini adım adım anlatabilir misiniz?
Telefona zwifti indirdiniz mi yoksa Companion üzerinden mi deniyorsunuz ?

Merhaba.En basit haliyle şöyle anlatayım.Zwift uygulamasını iphone telefonunuza indirin ilk önce size verdiği ücretsiz denemeyi sürün bitirin.Tekrar giriş yaptığınızda satın alma ekranı geliyor zaten.Apple ödemelere kart kayıt edin ki ödemeyi direk oradan çeksin.

• Beğen
Tepkiler: Adil ÜNALDI
Zwift'e web sayfasından baktığımda aşağıdaki gibi son 60 güne dayanan ayrıntılı fitness bilgisi olduğunu gördüm. Sanırım yeni gelen bir güncelleme bu. Artık FTP değerinizi manuel girmeye müsade etmeyecek gibi görünüyor.

1671180175554.png

1671180204808.png

1671180225356.png

Hayirli günler. Dun zwift ile ilk sürüşü yaptım deneme vs derken 30 km yakın sürüş olmuştu. Şimdi tekrar deniyorum bisiklete biniyor ama ilerleme olmuyor. Durunca bisikletten iniyor görsel olarak. Bu neden olur acaba? Watt değeri değişiyor hiz görünmüyor. Haliyle yerinde sabit kalıyor km de ilerlemiyor. Sensörler bt ile bağlı aktifler
Simdi farkettim ekran alt kısımda ( trial expired) yazıyor deneme sürümü bitti diyor. 1 günlük mü deneme süresi var🤔

Hayirli günler. Dun zwift ile ilk sürüşü yaptım deneme vs derken 30 km yakın sürüş olmuştu. Şimdi tekrar deniyorum bisiklete biniyor ama ilerleme olmuyor. Durunca bisikletten iniyor görsel olarak. Bu neden olur acaba? Watt değeri değişiyor hiz görünmüyor. Haliyle yerinde sabit kalıyor km de ilerlemiyor. Sensörler bt ile bağlı aktifler
Simdi farkettim ekran alt kısımda ( trial expired) yazıyor deneme sürümü bitti diyor. 1 günlük mü deneme süresi var🤔
Deneme süresi günlük değil 25km.. Ya premium üyelik alacaksınız yada üyelik istemeyen başka platfromları kullanacaksınız.

Geri