Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet Forum açıldı, herkese hayırlı olsun

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.904
5 Eylül 2004 tarihi itibarı ile uzun uğraşlar sonucunda bisikletforum.com açılmıştır.

Forumun bütün bisiklet severlere çok şey katacağına eminiz. Forum geliştikçe değişik arayüzler ve renk seçenekleri de eklenecektir. Sizlerin istek ve temennileriniz doğrultusunda forum şekillenecektir.

Herkese hayırlı olsun.

Scudo
eline sağlık çok güzel ve temiz olmuş. umarim bu forum bisiklet severlerin birbirleri arasında güzel diyaloglar kurmasında araç olur..
serkan

Slmlar. Gerçekten çok iyi olmuş forum. Bu kadar kısa sürede bu kadar aktiflik. Tebrik ederim kılıçreis ;) Dahada başarılı olacağınıza inanıyorum çünkü forumun konusunu TR de uygulayan yok gibi. Başarılar...

Gerçekten kısa zamanda çok iyi gelişmiş forum. Başarılarınızın devamını dilerim...

Türkiyede bulunduğum süre içerisinde Gezi veya bir tur organizasyonuna katılmayı çok isterim. Hayırlı olsun,

çok güzel olmus.

• Beğen
Tepkiler: St.Ahmetus
Çok Güzel,Tebrikler.

Yanlız temayı nereden değiştireceğimizi bulamadım.Mavi renk sürekli gözümün sulanmasına neden oluyor :( Şöyle Yeşil renk olsa? :)
Birde bölümler çok fazla karışık gibi geldi ayrı ayrı olunca..Hepsini direk olarak bir bölüm altında toparlayıp biraz daha sade bir görünüm elde edilse çok süper olur :]

Başarılar,Kolay Gelsin...

• Beğen
Tepkiler: umutntm
Bölümler karışık değil. Foruma girip çıktıkça aslında bölümlerin çok düzenli sıralanmış olduğunu farkedeceksiniz. Bu kullanım ve alışkanlıkla ilgili bir durum diye düşünüyoruz.

Her geçen gün bu site daha da güzelleşiyor.
Emek veren tüm arkadaşları tebrik ederim.
:)

Forum Gerek Tasarımı ile Gerekse İçeriği ile Çok Güzel Olmuş...Ama Gerçekten Çok Fazla Konu Var.foruma girdiğimde nereye bakıcagımı şaşırıyorum.Konular biraz elense biraz daha iyi olur bence...nebilim güncel haberler..bilgisayar falan...sonuçta burası bisiklet için yapılmış bi forum

Ben internete genede şirketten giriyorum...bilgisayarımı kapatırken ototmatik olarak çalışan bir program var ve netle ilgili bütün dosyaları siliyor...bu programı kaldırma şansımda yok..yani ebn bugun ayar yapsam yarın tekrar eski haline döncek...

Bencede forumda konu zenginliği olmalı diye düşünüyorum. Yani bisikletin dışındaki konularda olmalı. Ayrıca bisiklet forumu olmasına rağmen dikkatle incelersinizki diğer konular daha çok hit almakta. Bisikletle ilgili olan konuların üst kısmı alınması gerçekten iyi oldu. Üstte Genie arkadaşımız gibi sadece bisikletle ilgili olan arkadaşlar artık foruma girdiklerinde sadece en üst kısıma bakıp çıkabilirler. Ayrıca ayarlar bozulsa dahi ok işaretine 1 saniyede basarak sadece ilgili kısımları okuyabilirler.

Bunun dışında, bisiklet dışı konuların olması diğer ilgi alanı olan insanlarıda foruma çekiyor ve onlarıda bir bisiklet sever yapmaya yardımcı oluyor diye düşünüyorum.

Diğer forumlarıda takip ediyorum. 800 uyesı olan bir forumun aynı anda online olan kişi sayısı 33 ile sınırlanmıştı. Nedeni içinde az konu özelliği (gerçi konular çok kaliteli idi o ayrı) olmasından insanlar girip kısa sürede çıkıyor.
Bizim ise daha 400 lere varmamış üyelerimizle bile 189 kişi online olmuş bu da insanların bu foruma sadece kısa süreli bakmak için değil girip burada daha uzun zamanlarda kaldıklarının gösteriyor diye düşünüyorum.

Sonuç olarak benim düşüncem sorumluluk sahibi moderatörler ve konu içeriği zengin olduğu sürece yeni kısımlarında açılması. Emin olun yönetim yoğunlukla başa çıkacaktır... Yeterki siz isteyin....

Sevgiler...

biraz geç olsada Tebrik Etmek istiyorum hayırlı olsun Çok guzel olmuş.

tebrik ederim..kafama göre biyer bulmanın sevinci içindeyim...elinize sağlık...başarılar..

Merhaba güzel bir forum sitesi olmuş.

Kalitesi, emek verenlerinin samimiyeti ile her geçen gün daha da artacaktır diye düşünüyorum.

Teşekkürler Arkadaşlar!

Geri