Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

Bisiklete ara vermiştim geri dönüyorum. Gözlük bakıyorum kendime günlük sürüşler için. Sizce böyle bir şey nasıl olur? Kullanan oldumu?
(link)
Gözlük işi şakaya gelmez, bence kaliteli lisanslı bir ürün bakın derim.

Scudo
TRY 169.78 32%OFF | SIROKO takım bisiklet takımı bisiklet Jersey setleri 2022 erkek kısa kollu MTB Maillot Ciclismo yaz hızlı kuru bisiklet giyim kiti
(link)

Sirokonun forma ve tayt takımları var ilk defa dikkatimi çekti. Sahte mi bunlar yoksa normal mi🙂

TRY 169.78 32%OFF | SIROKO takım bisiklet takımı bisiklet Jersey setleri 2022 erkek kısa kollu MTB Maillot Ciclismo yaz hızlı kuru bisiklet giyim kiti
(link)

Sirokonun forma ve tayt takımları var ilk defa dikkatimi çekti. Sahte mi bunlar yoksa normal mi🙂
(link) POC gözlük.

Bu gözlük ne kadar gerçekse bu formalarda o kadar gerçek bence.

Daha iyi kalitesi olan askılı tayt önerisi alabilir miyim? Yoksa yurt içi mi bakayım

Biliyorsunuz birçok ürün vergi dahil satılıyor artık. Yeni yasa daha yürürlüğe girmediğinden ödeme ekranında hala yüzde 20 vergi ekleniyor. Merak ettiğim, şimdi bir şey alsak, 1 mayıs'tan sonra gelse ek ücret talep edilir mi?

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Biliyorsunuz birçok ürün vergi dahil satılıyor artık. Yeni yasa daha yürürlüğe girmediğinden ödeme ekranında hala yüzde 20 vergi ekleniyor. Merak ettiğim, şimdi bir şey alsak, 1 mayıs'tan sonra gelse ek ücret talep edilir mi?
Gümrük çekim işlemi 1 Mayıs'tan sonraya denk gelirse yeni düzenleme dikkate alınacak.

• Beğen
Tepkiler: Aybek Cihan
(link)

(link) POC gözlük.

Benzeri bir örnekte benden olsun (link) GCN forma seti renklerine kadar aynı bu sezon çok kullanma fırsatım olmadı ama kalite olarak beni memnun etti. Ben aldığım dönemde alt+üst+ termal üst buradaki set fiyatından biraz daha uyguna gelmişti.
Bu gözlük ne kadar gerçekse bu formalarda o kadar gerçek bence.
Daha iyi kalitesi olan askılı tayt önerisi alabilir miyim? Yoksa yurt içi mi bakayım

Üstte aldığım ürün haricinde 2 tane daha ürün kullandım bana göre rahattı.
(link)
(link) bu mağazadan da tek alt almıştım. Şunu da belirtmekte fayda var. Uzun boyuma göre kilo yönünden zayıfım. Tahta bir sıraya oturmam ile koltuğa oturmam çok fark etmiyor. Onun için bana göre rahat gelmişte olabilir. Benzeri tipte bir sele kullanıyorum. (link)

Bir zamanlar aradığım surly corner bar replika gidonundan karbon versiyonlu olarak buldum lakin kargo+vergi dahil yaklaşık 1700lirayı biraz geçiyor.
(link)

28 Martta sipariş verdiğim ürüne 272 TL ödemiştim, şimdi daha ucuzlamış. Bende şans olsa şaşarım zaten. Kargo henüz elime ulaşmadı.
(link)

• Hahaha
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Atletli ve pedli şortlara asılın arkadaşlar.. 😁 Ben de almıştım. Pişman etmiyor..

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Aliexpressteki formaların tekstil sertifikaları var mıdır? kanser manser olmayalım sonra.

• Beğen
Tepkiler: sahrana
Üstte aldığım ürün haricinde 2 tane daha ürün kullandım bana göre rahattı.
(link)
(link) bu mağazadan da tek alt almıştım. Şunu da belirtmekte fayda var. Uzun boyuma göre kilo yönünden zayıfım. Tahta bir sıraya oturmam ile koltuğa oturmam çok fark etmiyor. Onun için bana göre rahat gelmişte olabilir. Benzeri tipte bir sele kullanıyorum. (link)

Bir zamanlar aradığım surly corner bar replika gidonundan karbon versiyonlu olarak buldum lakin kargo+vergi dahil yaklaşık 1700lirayı biraz geçiyor.
(link)

177 cm 85 kg yum, 1 tane almıştım 19d jelli falan yazıyor ama o kadar rahat hissettirmedi.(100km sürüş sonunda) Gerçi olması gereken budur belki de. Bilemiyorum

Düzenleme yapılmış. Artık 150 Euro üstü ürünleri sepete ekleyemiyoruz.

• Üzgün
Tepkiler: makaram
Geri