Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

N11 de var forma 130 -140 tl ye alt üst takım şeklinde. Ben sadece decahtlondan t-shirt aldım polyester gibi ama rahat. N11 deki hepsiburadaki ürünlerde. Alıp kullanan var mı?

Scudo
geziniyo guzel dediyse almaktan pişmanlık duyarsın ;);););););)

Sirkecideki dükkanlarda da çin menşeili kasklar olduğunu düşünüyorum. Ucuz etin yahnisi her yerde yavandır.

cinde de marka var sonucta . gub marka urunleri tavsiye ederim kaliteli urunler yapiyorlar . birde inbike wolfbike hatta roshwel gibi markalar pek guvenilir degil.zaten dikkat ettiyseniz hepsi hemen hemen ayni modeli satiyor .buda demek oluyor bir uretici var farkli farkli marka basiyor ustune . bu sayede ayni urunu hem ucuza hem pahaliya satiyorlar , gorende farkli kalitede farkli tasarimlarda urun var zannediyor . mantik neresinde diye soracak olursaniz uretici tek tasarim tek tip fabrikayla bir suru urun yaptim iluzyonu veriyor.

Usta o plastik gözünü bozmasın da , şahsen hayatımı çin menşeli birşeye emanet edesim pek yok.Ya da gözlerimin sağlığını.Bu yüzden fransız Btwin aldım.

Görüntüsü bile güven vermiyor açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı
İyi günler arkadaşlar.
Bisiklet Sürmeye yeni başladım ciddi olarak sürmeye . Turlarda lazım olan ekipmanlar için ali express i kullanmayı düşünüyorum alışveriş olarak . Ama daha önce hiç alışveriş yapmadım. Ne kadar güvenilir acaba ? Ürünüm de sıkıntı olduğu zaman hakkımı arayabiliyormuyum ?

@malikergin42 Aliexpressten uzun zamandır alışveriş yapıyorum gerek bisiklet ekipmanları gerekse işim gereği elektronik ürünler alıyorum. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ancak yaşayan arkadaşlarım oldu mesela ürün kargo esnasında kırılmıştı resim çekip kırıldığını kanıtlarsan hemen yenisini gönderiyorlar. Satıcılatın iletişimi genelde iyi sorulara ve sorunlara hemen cevap veriyorlar. Yanlız dikkat etmen noktalar var alıcıların yorumları sipariş sayıları ve satıcıların puanları gümrükte takılabilecek ürünleride araştırman gerekir 75€ limit var bildiğim kadarı ile ve ek olarak tamamen güvenliğin için banka ile görüşüp sanal kart açıp sanal kartın limitinide alacağın ürünlere göre limit belirlersen için daha rahat olur

@Uqursuzzz Teşekkür ederim . Çok aşırı birşey almayacam zaten .Gümrük sıkıntısı olacağını zannetmiyorum.

@malikergin42 o zaman sorun yok çok fazla alışveriş yaptım hiç gelmeme gibi bi durumu olmadı bazıları 10 günde geldi bazıları 2 ayı geçti oda aklında olsun

Puani yuksek olanlardan almakta fayda var.

Gelmeyen ürünüm hic olmadi,hatta ürün belirtilen sürede gelmedigi icin dispute acmistim ada parami geri yatirdi 5 gun sonra urunler geldi ;)

• Beğen
Tepkiler: malikergin42
@alipasha O zaman güvenebiliriz puanı yüksek olanlara.Yani öğrenciyim Türkiye de çok pahalı geliyor ürünler bana. Yurtdışı daha cazip

Aliexpress iyidir beğeni yorumlara dikkat ederseniz en faydalı ürünleri alırsınız

• Beğen
Çok pahalı bişey almanı tavsiye etmem. Aliexpress güvenli, yollar eder fakat bize getiren sağolsun PTT'ciler ürünü size teslim etmeden giderler. Ben 2 adet ürün aldım bu zamana kadar hiçbiri kapıma gelmedi. Alttaki bakkal yerde buldu ve ismim yazıyor diye bana getirdi. 3. siparişimi de bekliyorum bakalım ne zaman ve nasıl gelecek...

Maks 10dolara kadar şeyler tavsiye ederim. Eğer daha pahalı bişey alacaksan takip kodu da almalısın, ki o da ücretle. Takip kodu aldığında direkt sana teslim etme gibi ihtimalleri var.

• Beğen
aliexpress yurt icinden alisveris yapacagin sitelerden dahi guvenlidir . basina bir dert gelirse aliexpress parani geri odmekte tereddut etmez

Cevaplarınızdan dolayı teşekkür ediyorum :)

Sadece 1 ay kadar bekleme süren oluyor işte. Sıkılmam diyorsan sorun değil.

• Beğen
@Aazam Okul açılana kadar gelsin yeter o da 1 ay sürüyor zaten . Şuan bisikleti yeni aldım kask takmadan,ekipmanlar tam olmadan kullanmak istemiyorum , hemen alırım aslında Türkiyeden ama öğrenci hali :)

• Beğen
Tepkiler: chizer.adam
Geri