Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

Scudo
@drbekirr Ben teşekkür ederim . Bir arkadaşım adidas marka ayakkabı sipariş ettiğini ve bir sıkıntı olmadan geldiğini söyledi bugün

Ürünlerde gelmemezlik olmuyor. Satıcılarla gayet iyi iletişim kuruluyor gayet ilgililer.Yukarda dedikleri gibi puanı yüksek olanlara bak. Bir de ben öyle yapıyorum al ürünü unut ondan sonra bir bakmışsın paket gelmiş.Ortalama en kötü 1 ay. Gümrükte de sıkıntı olmuyor. Ürün gelmezse de satıcıyla konuşup para iadesi istiyorsun 2 gün içerisinde hesabında.

• Beğen
Tepkiler: malikergin42
Giyim olayında şöyle bir sıkıntı var adamların bedenler bizimkilere oranla çok küçük.

Her ne kadar adamlar açıklama kısmına ürün omuz genisliği şu kadar cm, bel genişliği şu kadar cm yazsada. Ben normalde L-XL giyerim aldığım ürünlerin hepsi ufak geldi eşe dosta verdim.Bir türlü tuttaramadım bedeni.

Giyim olayını normalde de görmeden denemeden almam o yüzden ufak tefek şeyler almayı tercih ediyorum.

Bazı ürünlerin kalitesi gerçekten çok düşük,ucuz olmasının hakkını veriyor :)

4 senedir DX olsun Aliexpress olsun bu sitelerden alışveriş yapıyorım. Sorun yaşamassınız. Ancak kargonun free shipping olmasına dikkat edin. Arama seçeneklerinde öyle aratın. Yanlış hatırlamıyorsam bir keresinde 3-4 dolarlık şeye 25+ dolar kargo ücreti talep etmişlerdi... :)

Hiç alınmamış kılıfı satın aldım ürün ile alakalı yorum yok sıkıntı olmadı

Sıkıntı yaşamak çok düşük ihtimal. 4-5 senedir çok efektif olmasa da aliexpress/gearbest/dx gibi siteleri kullanıyorum. Zaten günlük işlem hacmi bu denli büyük olan sitelerin öyle yamuk yapma ihtimali pek olmuyor :) Olursa satıcı veya kargo kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsin orda da müşteri hizmetleri devreye girip para iadesi yapıyorlar :)

Benim naçizane tavsiyem ürünlerinin tekil veya toplam fiyatı 10-15$ 'ı geçtiğinde kargo takip no almandır. 1$ ya da daha düşük ücretle takip no alırsın keyfine bakarsın :D

Bir sorun yaşarsan bu arkadaşı bul o halleder,kendisi aliexpressin kurucusu oluyor Jack Ma
541fcb0d0f2ab8231873e744.jpg

• Beğen
Tepkiler: ternium
@malikergin42 10 küsür yıllık bir forumda forum veri tabanında arama yaptığınızda bu tür soruları mutlaka sizden önce birilerinin merak ettiğini ve gereken yanıtları aldığını göreceksiniz. Daha hızlı yanıt almak ve aynı içeriğe sahip birden fazla konu başlığıyla konu kirliliği yaratmamak adına öncelikle arama çubuğunu daha etkin kullanmanızı tavsiye ederim.

Yeni Başlayanlar İçin Aliexpress Rehberi

Aliexpress Yardım ve Tavsiye

Aliexpress Güvenli midir?

vs. gibi bir sürü konu başlığında aradığınız sorunun yanıtına dair mesajlar bulabilirsiniz. İçerik bu konu başlıklarından birine taşınabilir sanırım. @Sadettin Z.

Bugün Çin'den sipariş ettiğim bisiklet forması geldi. Yaklaşık 30 TL civarına aldım. İsteyen olursa fotoğraflarını buraya atabilirim. Daha önce kullandığım Bisikletforum formasına göre kumaş olarak biraz ince. Tam fermuarlı. L beden aldım tam bana göre oldu.

@Anonim

Konu başlığı aynı içerikteki bir başka konu ile birleştirilmiştir.

Forum veritabanında akla gelebilecek hemen her konuda bilgi mevcut. Lütfen @Anonim arkadaşımızın önerisine kulak verip konu başlığı açmadan önce arama yapalım.

Birbirinin aynı içeriğe sahip onlarca konu başlığı ile çöplüğe dönen bir forum sadece bizlerin değil, sizlerin de zararına.

@fthugr23 atarsanız iyi olur. Çinden baya ürün alanlarımız var. Hangisi nasıl kalite görmüş oluruz.

Fotoğraflar bunlar :)

Dosyalar

• IMG_6425.JPG
    IMG_6425.JPG
    107,5 KB · Okunma: 47
  • IMG_6427.JPG
    IMG_6427.JPG
    90,8 KB · Okunma: 38
  • IMG_6430.JPG
    IMG_6430.JPG
    94 KB · Okunma: 36
  • IMG_6431.JPG
    IMG_6431.JPG
    87,6 KB · Okunma: 35
Ben çinden resimdeki formayı aldım. kalitesi güzel memnunum. burada uyarmışlardı 1 beden büyük almak gerekiyor. L yerine XL aldım tam oldu.FORMA.jpg

Baba forma güzel şey de... ne diye reklam tabelası gibi gezeyim ki...

• Beğen
Tepkiler: Yeshilmen
@fthugr23 @BARTHEZ Güle Güle kullanın. Ben de sipariş verdim bekliyorum gelince yorum yaparım. Bu arada forma seçerken para birinci kriteriniz olabilir ama seçimlerinizde, %100 Polyester yerine elastan'da içeren ürünleri ve arkasında fermuarları cepleri seçebilirsiniz.

Arkadaşlar bir telefon tutucuya ihtiyacım var. Tutucuyu kısa videolar çekmek için kullanacağım bu yüzden kamera kısmı açık gidona takılan telefon tutucu önerebilirmisiniz? Yağmurda falan kullanmayacağım için kapalı olmasına gerek yok sağlam tutsun gidona takılsın ve yolu göstersin kamera yeter. Normalde bu tarz aksesuarları Aliexpress'ten alırım fakat 1 ay bekleyecek zamanım yok. Ya n11, gittigidiyor gibi sitelerden alacağım ya da kolları sıvayıp kendim bir şeyler yapacağım. Çok ta pahalı olmazsa sevinirim :) Önerilerinize açığım. Telefonum 5" ve kamerası sol üstte (Xperia model). Ayrıca merak ettiğim bir şey daha var, sıkıştırma yerleri telefonun kilit tuşuna değer mi?

Ayrıca hafıza kartı almam gerekecek Class 10 video işlemi için yeterlimidir bu konuda da bilgisi olan varsa iyi olur :)

@BağdatlıRuhi şehir bisikletime telefon tutacağı alayım dedim. Türkiye de 100 lira falandı çok pahalı geldi, bende çinden aldım. Taktım gidona telefonuda tutturdum, kulaklığıda bağladım müzik dinleye dinleye gidiyorum. Malum bizim yollar köstebek çukuru asfaltın bozuk kısmına girdim sarsıntıdan dolayı telefon fırladı kulaklık kablosu janta dolandı. Sonuç: telefon yere düşmedi çünkü kulaklık kablosu kurtardı ama kulaklığın teki dolandığı için kulaklık koptu. Kulaklığımda Sennheiser olduğu için 100 liram çöp oldu ve hala telefon tutacağım yok. Gerisini size bırakıyorum :D

@Samet Horasan
hatta bundan almıştım :D

@gokberk88
Anladım hocam artık çukurlardan kaçacağız yapacak bir şey yok :)

Geri