Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

@noyanyan Screenshot_20210525_112142_yqtrack.app.jpg 17track uugulamasına takip kodu girdipinizde firma seç diyor oradan aliexpres diyorsunuz ve bu çıkıyor. Bilginiz olsun

Scudo
@DeaKeN O bilgilere aliexpresten de ulaşabiliryoruz zaten. Ben PTT yi sorgulordum fakat Araskargo ile geliyor.

Vergisi Aliexpreste siparişte alınmıştı. Bu durumda Aras kargodan geliyor belli ki.

@DeaKeN O bilgilere aliexpresten de ulaşabiliryoruz zaten. Ben PTT yi sorgulordum fakat Araskargo ile geliyor.

Vergisi Aliexpreste siparişte alınmıştı. Bu durumda Aras kargodan geliyor belli ki.

Araskargonun websitesinde e ticaret takip kısmından takip edebiliyorsunuz. şimdi ben de oradan gördüm:) dün işyerime teslim edilmiş hatta.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Ben genelde (link) takip ediyorum artık. 17track son iki siparişimi zamanında, olduğu yerde göstermedi nedense.

LP işe başlayan takipsiz oluyor demişti PTT bana; sonra dediğiniz gibi Aras kargo ile gelmişti; güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Selamlar,

İlk alışverişimi forma kask rüzgarlık gibi 2016 senesinde yapmıştım evet uzun sürmüştü ama o ürünleri 4-5 sene kullandım hala daha kullanılır vaziyette kaliteliydi. Bir kardeşimize hediye ettim bisikleti satarken renk uyumu güzeldi diye.
Velhasıl kelam dün yine bir alışveriş yaptım. Miyop ve 6 numara gözlere sahip olunca insan bisiklette gözlük problem oluyor :)
Linktekileri sipariş verdim gözlüğü de yapacaklar gerekli numaralarıda ilettim satıcıyla konuştuk inşallah beklediğim gibi bir şey gelir :)

(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Burak Altaç
Aliexpresten son zamanlarda karbon tabanlı yol ayakkabısı alan oldumu?
önereceği bir satıcı varmı ?
vergiler takip süreç nasıl işlyor ?

3 yıldır alışveriş yapmadım :)

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Merhabalar,
Linkini verdiğim ürünü almak istiyorum. Kullanan veya fikri olan var mı?
TRY 334.40 59% İndirim | Bisiklet karbon fiber seramik arka attırıcı 17T kasnak kılavuz tekerlek Shimano 6800 R7000 R8000 R9100 R9000 bisiklet aksesuarları
(link)

• Beğen
Tepkiler: Kerim49
Herkese selam Ali expressten ufak bir ürün aldım ( Sele borusu kelepçesi) 50 gün oldu gelmedi ve iki gün önce teslim edildi görünüyor . (Ama gelen bir şey yok) Beklemek dışında yapabileceğim bir şey var mıdır ?

(Takip no : PR182495229YP )

Herkese selam Ali expressten ufak bir ürün aldım ( Sele borusu kelepçesi) 50 gün oldu gelmedi ve iki gün önce teslim edildi görünüyor . (Ama gelen bir şey yok) Beklemek dışında yapabileceğim bir şey var mıdır ?

(Takip no : PR182495229YP )

Screenshot_20210528-213843_1.png
Kargonuz 5 Mayis'ta dağıtıma çıkmış ama teslim edilememiş.
5 Mayıs'tan 20'sine kadar Nilufer PTT şubesinde beklemiş ve alan olmayınca iade kaydiyla 27'sinde gümrüğe yani Başakşehir'e gönderilmis.

Yani ürününüz iade olarak tekrar Çin'e gönderilecek.

Çok teşekkürler Ali Bey. Daha önce adrese kadar geliyordu. şimdi Çin'e geri gidiyor ha. ! Allahtan çok ucuz bir üründü.
Teslim edilememesi imkansız fabrika adresini yazıyorum 24 saat insan var kapıda.

Çok teşekkürler Ali Bey. Daha önce adrese kadar geliyordu. şimdi Çin'e geri gidiyor ha. ! Allahtan çok ucuz bir üründü.
Teslim edilememesi imkansız fabrika adresini yazıyorum 24 saat insan var kapıda.

Rica ederim. Ben mütemadiyen kargoyu takip ediyorum ve ürün nihai PTT şubesine ulaştığı vakit gidip şubeden teslim alıyorum. Güvenmiyorum çünkü.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin ve enzo
Haklısınız maalesef güvenilecek bir yapı yok (25 tl lik ürününüzde çöpe gider. 250 tl olanda) Kime kimi şikayet edeceksin ??

Magdurumda mağdurum.. linkteki kaski aldim, saticida 9 usd yazmis uzerine. Bizim gumrukçu memurlar acmis bakmis kafasina gore 30 usd demis gecmis.. Normalde 18-21 tl gelecekken 60 tl vergi cikti. Haramla zikkimi karistirarak sevgili memur arkadaslara dualarimi yolladim tabii bir hak talebi olmayacagi kesin.. Satici iyilik olsun demis, memur olaya uyanmis ama oda senmisin bizi kandirmaya calisan diyerek kendince adalet saglamis..
Olan bize oldu.. 246 TL ye yesil kaskim oldu 🤸🇹🇷

TRY 187.65 21%OFF | SONICWORKS bisiklet kask kapağı LED ışıkları ile MTB dağ yol bisiklet bisiklet kaskları erkekler kadınlar Capaceta Da Bicicleta SW0002
(link)

20210529_112121.jpg

• Beğen
Tepkiler: DeaKeN
Magdurumda mağdurum.. linkteki kaski aldim, saticida 9 usd yazmis uzerine. Bizim gumrukçu memurlar acmis bakmis kafasina gore 30 usd demis gecmis.. Normalde 18-21 tl gelecekken 60 tl vergi cikti. Haramla zikkimi karistirarak sevgili memur arkadaslara dualarimi yolladim tabii bir hak talebi olmayacagi kesin.. Satici iyilik olsun demis, memur olaya uyanmis ama oda senmisin bizi kandirmaya calisan diyerek kendince adalet saglamis..
Olan bize oldu.. 246 TL ye yesil kaskim oldu 🤸🇹🇷

TRY 187.65 21%OFF | SONICWORKS bisiklet kask kapağı LED ışıkları ile MTB dağ yol bisiklet bisiklet kaskları erkekler kadınlar Capaceta Da Bicicleta SW0002
(link)

265505 dosyayı görüntüle
Bu gibi durumda teslim almasak ve Çin'e dönse verdiğimiz paralar bize iade olur değil mi çünkü benim kargom da 8 gündür gümrükten çıkamadı ve aynı işlemler yapılacak muhtemelen hiç bu kadar uzun sürmüyordu.

Bu gibi durumda teslim almasak ve Çin'e dönse verdiğimiz paralar bize iade olur değil mi çünkü benim kargom da 8 gündür gümrükten çıkamadı ve aynı işlemler yapılacak muhtemelen hiç bu kadar uzun sürmüyordu.
Iade edip Tartisma acilabilir ve para iadesi talep edilebilir elbet. Daha once hic denemedim. Cınlilerde degil kabahat, bizim memurun insafina birakilan sistemin bozuklugunda.

Iade edip Tartisma acilabilir ve para iadesi talep edilebilir elbet. Daha once hic denemedim. Cınlilerde degil kabahat, bizim memurun insafina birakilan sistemin bozuklugunda.
Haklısınız valla bütün sistemlerimiz bozuk, kusurlu. Teşekkür ederim cevabınız için.

Geri